про нас

Наша група компаній пропонує широкий асортимент сучасного навчального інтерактивного і лабораторного обладнання, забезпечує комплексне технічне оснащення кабінетів для освітніх установ різними мультимедійними засобами.

Група компаній «Універмаг Освіти» є компанією повного циклу, яка динамічно розвивається і йде в ногу з часом. На даний момент ми маємо широкий перелік товарів власної розробки і виробництва.
Наша група компаній займається розробкою, виданням та постачанням навчально-наочних посібників та обладнання, а також здійснює безкоштовну доставку продукції до шкіл.
Наша товарна пропозиція здатна охопити більшість потреб освітніх установ і постійно поповнюється. Замовник отримує від нас грамотне технічне завдання, комерційні пропозиції та специфікації відповідно до чинного законодавства. Ми супроводжуємо закупівлю від формування потреби, до реалізації її на місці і впровадження в навчальний процес.
     
Компанія «Універмаг Освіти» надає:
• Безкоштовні консультації по сучасним методичним нововведенням в ламанні до вашої системи освіти і навчання в сукупності з вашим реальним предметним оснащенням і фінансовим бюджетом. Також консультуємо за останніми вимогами і рекомендаціями наказів МОН України та варіантів грамотної їх реалізації.
• Підбір обладнання для вдосконалення процесу навчання і досягнення високих результатів в цьому процесі, завдяки матеріально-технічній базі. Ми робимо кілька варіантів, для того, щоб Ви самі вирішили, який з них буде найбільш ефективним і відповідним в контексті Вашої установи.
• Формування технічного завдання для учасників закупівлі з максимально ефективним результатом його виконанням, для того, щоб в подальшому замовник отримав обладнання саме тієї якості, саме того виробника і саме в тій комплектації, які Ви плануєте побачити по факту поставки.
• Поставка - найвідповідальніший момент. Важливо проконтролювати, щоб складові закупівлі і послуг були в повному обсязі. Щоб якість, була відповідна до поставки. Ми гарантуємо повний супровід поставки замовника. Докладаємо необхідні сертифікати якості та відповідності Стандартам.
• Для доставки ми шукаємо найкоротші шляхи з найменшими витратами за часом. Доставка оформляється прямо до кабінету або приміщення, які визначаєте Ви, для зручності розміщення.
• Установка. Багато обладнання вимагає кваліфікованої установки (монтажу) для повної реалізації його можливостей в освітньому процесі. Наші фахівці проводять повний монтаж необхідної техніки і обладнання з виїздом до вашого міста, так само консультують щодо ефективного використання.
• По завершенню установки Ви самостійно перевіряєте і оцінюєте якість виконаної роботи і зручність у використанні обладнання. При необхідності, ми організуємо навчання для педагогів і вихователів із впровадження обладнання в освітньо-виховний процес.

markerВідкрити карту