МЕНЮ
КОШИК

bareliefni modeli

bareliefni modeli
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КББМ0016
На уроках біології вчитель, окрім усного пояснення теми, використовує й інші - більш наочні інструменти. Наприклад, барельєфні моделі. З такою формою подачі матеріалу, школярі краще та легше засвоюватимуть та запам'ятовуватимуть інформацію. Дана барельєфна модель створена для демонстрації на урок..
1260.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КББМ0011
Дана об’ємна модель призначена для використання в шкільному кабінеті біології в рамах вивчення курсу, а саме розділу «Людина». Ця модель дозволяє роздивитися детально вухо людини в розрізі для вивчення його зовнішньої та внутрішньої анатомічної будови. На моделі добре видно вушну раковину, зов..
1260.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КББМ0014
Об’ємна модель, на якій зображено дихальну систему (легені та альвеоли) людини в розрізі, призначена для демонстрації та використання на уроках біології в загальноосвітній школі. Ця модель знадобиться при вивчені розділу «Людина». Вчитель використовує її для демонстрації учням в ході пояснення те..
1260.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КББМ0009
Використання наочних матеріалів – яскравих таблиць, ілюстрацій та моделей – значно підвищує рівень сприйняття інформації учнями та, відповідно робить більш доступною та зрозумілою подачу матеріалу. Перед вами – об’ємна модель для використання на шкільних уроках біології в ході вивчення розділу «Л..
1260.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КББМ0008
Барельєфна (об’ємна) модель для демонстрації на уроках біології в сучасному загальноосвітньому навчальному закладі в ході вивчення розділу «Людина» зі шкільного курсу біології. За допомогою такої моделі можна наочно показати учням око людини, ознайомити їх з його зовнішньою та внутрішньою анатом..
1260.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КББМ0010
Велика частина учнів краще сприймає інформацію, коли вона подається у супроводі яскравих візуальних матеріалів – схем, ілюстрацій, моделей. Тому для сучасного підходу до викладання та якісної подачі матеріалів в ході вивчення будь-якого шкільного предмета, важливо використовувати такі інструменти..
1260.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КББМ0013
Більшість дітей краще сприймає будь-яку інформацію, коли усне пояснення підкріпляється певними візуальними інформаційними матеріалами – яскравими ілюстраціями, схемами, таблицями. Важливе місце тут посідають також об’ємні натуралістичні моделі. Дана модель показує серце людини в розрізі, допомага..
1260.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КББМ0015
Барельєфна (об’ємна) модель, створена для демонстрації на уроках біології в загальноосвітніх школах. Призначена для пояснення теми «Травна система» при вивченні розділу «Людина», а також для проведення контрольних, лабораторних робіт і усних опитувань учнів. Вона створена у досить великому розмі..
1260.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КББМ0012
Сучасна якісна освіта вимагає сучасного підходу та інструментів. Використання візуальних матеріалів при вивченні біології в загальноосвітньому навчальному закладі - запорука правильної, зрозумілої та доступної подачі навчального матеріалу. Дана модель призначена для демонстрації на шкільних урока..
1260.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КББМ0018
Використання схем та об'ємних моделей в ході вивчення курсу біології в загальноосвітній школі значно підвищує рівень розуміння та сприйняття інформації школярами, що впливає на якість навчального процесу та рівень знань в цілому. Ця модель призначена для використання в кабінеті біології сучасного..
1260.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КББМ0020
Об’ємна модель, виконана у великому форматі для демонстрації на уроках біології в сучасному загальноосвітньому навчальному закладі. Призначена для використання в ході пояснення вчителем тем розділу «Тварини», а також для проведення практичних, лабораторних робіт та усних опитувань учнів. На даній..
1260.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КББМ0017
Дана барельєфна модель наочно демонструє внутрішню будову представників класу черевоногих на прикладі слимака. Якісне усне пояснення матеріалу неможливе без використання сучасних інструментів – зображень чи реалістичних моделей. Дана модель стане в нагоді при вивченні розділу «Тварини» в рамках ..
1260.0 грн.
Показано з 1 по 12 із 20 (2 сторінок)