МЕНЮ
КОШИК

bareliefni modeli

bareliefni modeli
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КББМ0016
На уроках біології вчитель, окрім усного пояснення теми, використовує й інші - більш наочні інструменти. Наприклад, барельєфні моделі. З такою формою подачі матеріалу, школярі краще та легше засвоюватимуть та запам'ятовуватимуть інформацію. Дана барельєфна модель створена для демонстрації на урок..
1260.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КББМ0014
Об’ємна модель, на якій зображено дихальну систему (легені та альвеоли) людини в розрізі, призначена для демонстрації та використання на уроках біології в загальноосвітній школі. Ця модель знадобиться при вивчені розділу «Людина». Вчитель використовує її для демонстрації учням в ході пояснення те..
1260.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КББМ0008
Барельєфна (об’ємна) модель для демонстрації на уроках біології в сучасному загальноосвітньому навчальному закладі в ході вивчення розділу «Людина» зі шкільного курсу біології. За допомогою такої моделі можна наочно показати учням око людини, ознайомити їх з його зовнішньою та внутрішньою анатом..
1260.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КББМ0015
Барельєфна (об’ємна) модель, створена для демонстрації на уроках біології в загальноосвітніх школах. Призначена для пояснення теми «Травна система» при вивченні розділу «Людина», а також для проведення контрольних, лабораторних робіт і усних опитувань учнів. Вона створена у досить великому розмі..
1260.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КББМ0018
Використання схем та об'ємних моделей в ході вивчення курсу біології в загальноосвітній школі значно підвищує рівень розуміння та сприйняття інформації школярами, що впливає на якість навчального процесу та рівень знань в цілому. Ця модель призначена для використання в кабінеті біології сучасного..
1260.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КББМ0020
Об’ємна модель, виконана у великому форматі для демонстрації на уроках біології в сучасному загальноосвітньому навчальному закладі. Призначена для використання в ході пояснення вчителем тем розділу «Тварини», а також для проведення практичних, лабораторних робіт та усних опитувань учнів. На даній..
1260.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КББМ0017
Дана барельєфна модель наочно демонструє внутрішню будову представників класу черевоногих на прикладі слимака. Якісне усне пояснення матеріалу неможливе без використання сучасних інструментів – зображень чи реалістичних моделей. Дана модель стане в нагоді при вивченні розділу «Тварини» в рамках ..
1260.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КББМ0019
Дана барельєфна модель створена для демонстрації на уроках біології в сучасному навчальному закладі. Призначена для пояснення матеріалу курсу, в ході вивчення розділу «Тварини». Також стане в нагоді для проведення контрольних, лабораторних та практичних робіт, усних опитувань учнів. великий і ..
1260.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КББМ0006
Дана барельєфна модель призначена для використання в кабінеті біології сучасного загальноосвітнього навчального закладу. Вона стане в нагоді в ході вивчення розділу «Людина» зі шкільного курсу біології. Ця модель використовується вчителем для демонстрації будови спинного мозку. З її допомогою мож..
1260.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КББМ0007
Використання сучасних методичних матеріалів в загальноосвітній школі значно підвищує якість навчального процесу та покращує рівень сприйняття інформації учнями. Яскраві об’ємні моделі – обов’язково стануть в нагоді в ході вивчення шкільного курсу біології. Дана модель призначена для демонстрації ..
1260.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КББМ0003
Велика барельєфна модель для вивчення розділу «Тварини» в курсі біології загальноосвітнього навчального закладу. Має формат 60х40 см, зручний для використання в класі. Дану модель зручно використовувати для наочного пояснення внутрішньої будови кроля. На ній видно його дихальну, кровоносну, травн..
1260.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КББМ0001
Використовується в кабінеті біології загальноосвітнього навчального закладу під час вивчення розділу «Тварини». Модель демонструє зовнішню та внутрішню будову риби. Виготовлена з листового пластика з глибиною рельєфу до 3 см. Зображення забарвлено в яскраві кольори...
1260.0 грн.
Показано з 1 по 12 із 15 (2 сторінок)