МЕНЮ
КОШИК

ЦИФРОВІ ЛАБОРАТОРІЇ

ЦИФРОВІ ЛАБОРАТОРІЇ
Бренд: Vernier Модель: КБЦВ0004
Цей набір значно розширить можливості основного комплекту з біології цифрової лабораторії Vernier ™, розкриє нові горизонти для дослідження фізіології живого та для проведення наукової роботи з учнями. Даний набір є чудовим доповненням до основного переліку датчиків, реконендованих МОН для виклад..
27940.0 грн.
Бренд: Vernier Модель: КБЦВ0003
Учнівський комплект  цифрової  лабораторії  Vernier™  дозволить вам  проводити практичні та  лабораторні роботи з біології на якісно новому  рівні.До складу комплекту входить:Реєстратор даних LabQuest® 2 (дозволяє отримувати дані  автономно або транслювати їх ..
70590.0 грн.
Бренд: Vernier Модель: КБЦВ0002
Комплект цифрових датчиків «Біологія» являє собою набір найнеобхідніших вимірювальних приладів для проведення дослідів з біології в школах. Цей набір також підходить для використання у вищих навчальних закладах усіх рівнів акредитації. До складу комплекту входять чотири високоточні датчики Vernie..
30920.0 грн.
Бренд: Vernier Модель: КБЦВ0001
Вчительський комплект цифрової  лабораторії  Vernier™  дозволить вам  не лише проводити уроки та факультативи з біології на якісно новому рівні, а й забезпечить широке поле для наукової діяльності.До складу комплекту входить:Реєстратор даних LabQuest® 2 (дозволяє отримувати дані ..
132346.0 грн.
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)