МЕНЮ
КОШИК

МОДЕЛІ АПЛІКАЦІЇ

МОДЕЛІ АПЛІКАЦІЇ
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КБМА0002
Модель створена для демонстрації на уроках біології.Призначена для проведення контрольних, лабораторних робіт, а також усних опитувань.Модель-аплікація включає в себе картки ламіновані з магнітними кріпленнями з умовними позначеннями груп крові та іншими знаками.Комплектується методичними рекомендац..
465.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КБК0005
Колекція для кабінету хімії використовується під час ознайомлення на уроці з зовнішнім виглядом добрив.У колекцію входять зразки основних мінеральних добрив, широко використовуються в сільському господарстві...
600.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КБМА0001
Модель створена для демонстрації на уроках біології.Призначена для проведення контрольних, лабораторних робіт, а також усних опитувань.Модель складається з 21 картки, ламіновані з магнітними кріпленнями з умовними позначеннями генотипів і фенотипів рослини (гороху) та іншими знаками.Комплектується м..
500.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КБМА0004
Модель створена для демонстрації на уроках біології.Призначена для проведення контрольних, лабораторних робіт, а також усних опитувань.У комплект входять:• картки із зображенням батьківських особин дрозофіли - 2 шт.,• картки із зображенням першого покоління потомства - 4 шт.,• картки з позначенням х..
455.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КБМА0009
Модель створена для демонстрації на уроках біології.Призначена для проведення контрольних, лабораторних робіт, а також усних опитувань.Комплектується методичними рекомендаціями щодо експлуатації...
430.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КБМА0005
Модель створена для демонстрації на уроках біології.Призначена для проведення контрольних, лабораторних робіт, а також усних опитувань.Модель - аплікація складається з 9 карток, які демонструють морфологічні особливості жіночих і чоловічих особин кукушкіного льону і етапи його розмноження. Картки ла..
450.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КБМА0010
Модель створена для демонстрації на уроках біології.Призначена для проведення контрольних, лабораторних робіт, а також усних опитувань.Модель - аплікація складається з 8 карток, які демонструють особливості будови і розмноження папороті. Картки ламіновані з магнітними кріпленнями, що дозволяє монтув..
425.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КБМА0008
Модель створена для демонстрації на уроках біології.Призначена для проведення контрольних, лабораторних робіт, а також усних опитувань.Модель - аплікація складається з 9 карток, які демонструють особливості будови і розмноження сосни. Картки ламіновані з магнітними кріпленнями, що дозволяє монтувати..
435.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КБМА0007
Модель створена для демонстрації на уроках біології.Призначена для проведення контрольних, лабораторних робіт, а також усних опитувань.Комплектується методичними рекомендаціями щодо експлуатації...
445.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КБМА0006
Модель створена для демонстрації на уроках біології. Призначена для проведення контрольних, лабораторних робіт, а також усних опитувань. Комплектується методичними рекомендаціями щодо експлуатації...
450.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КБМА0003
Модель створена для демонстрації на уроках біології.Призначена для проведення контрольних, лабораторних робіт, а також усних опитувань.Модель - аплікація включає 16 кольорових карток ламінованих з магнітними кріпленнями, з яких на магнітній дошці монтується схема успадкування резус-фактора.Комплекту..
465.0 грн.
Показано з 1 по 11 із 11 (1 сторінок)