МЕНЮ
КОШИК

МОДЕЛІ

 МОДЕЛІ
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КБМ00001
Модель створена для демонстрації на уроках біології.Призначена для проведення контрольних, лабораторних робіт, а також усних опитувань.Модель складається з:• вії,• передня скорочувальна вакуоль,• макронуклеус (велике ядро),• цитоплазма,• травна вакуоль,• передня скорочувальна вакуоль,• цитостом (рот..
1800.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КБМ00019
Модель створена для демонстрації на уроках біології.Призначена для проведення контрольних, лабораторних робіт, а також усних опитувань при вивченні розділу "Тварини", тема "Молюски".Модель демонструє внутрішню і зовнішню будову двостулкового молюска - беззубки.Комплектується методичними рекомендація..
3300.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КБМ00024
Модель створена для демонстрації на уроках біології. Призначена для проведення контрольних, лабораторних робіт, а також усних опитувань. Висота моделі близько 25 см, пластмасова, розфарбована в природні кольори. Демонструє зовнішню і внутрішню будову зуба. Представлені такі деталі: • коронка зуб..
2900.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КБМ00011
Модель створена для демонстрації на уроках біології.Призначена для проведення контрольних, лабораторних робіт, а також усних опитувань.Наступні деталі будови листа виділені кольором:• шкірка,• палісадна мезофіл,• пухкий мезофіл,• продихи,• судини,• волокна,• сітовідні трубки.Комплектується методични..
2800.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КБМ00011
Модель створена для демонстрації на уроках біології.Призначена для проведення контрольних, лабораторних робіт, а також усних опитувань при вивченні "Загальна біологія".Модель демонструє будову клітинної мембрани.Комплектується методичними рекомендаціями щодо експлуатації...
4100.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КБМ00002
Модель створена для демонстрації на уроках біології.Призначена для проведення контрольних, лабораторних робіт, а також усних опитувань.Комплектується методичними рекомендаціями щодо експлуатації...
2900.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КБМ00029
Модель створена для демонстрації на уроках біології. Призначена для проведення контрольних, лабораторних робіт, а також усних опитувань. Модель демонструє зовнішню і внутрішню будову вірусу: ліпідну оболонку з білковими структурами і ядро з генетичним матеріалом. Комплектується методичними рекоме..
2600.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КБМ00028
Модель створена для демонстрації на уроках біології. Призначена для проведення контрольних, лабораторних робіт, а також усних опитувань. Модель виготовлена з пластмаси, на пластмасовій підставці. Модель розбірна, розфарбована. демонструє вухо в розрізі, будова слухового і вестибулярного апаратів. ..
2700.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КБМ00006
Модель створена для демонстрації на уроках біології.Призначена для проведення контрольних, лабораторних робіт, а також усних опитувань.Висота моделі близько 40 см, виготовлена з пластмаси. Модель розфарбована в природні кольори, демонструє зовнішню і внутрішню будову прісноводної гідри.На моделі пре..
2800.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КБМ00045
Модель створена для демонстрації на уроках біології. Призначена для проведення контрольних, лабораторних робіт, а також усних опитувань при вивченні розділу "Людина".Дана модель головного мозку, розділена навпіл, показує артерії мозку та має знімну головну артерію. Обидві половини розбираються н..
3500.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КБМ00044
Модель створена для демонстрації на уроках біології.Призначена для проведення контрольних, лабораторних робіт, а також усних опитувань при вивченні розділу "Людина".Модель розбірна з трьох частин і підставки, демонструє зовнішню і внутрішню будову мозку людини:середній мозок,проміжний мозок,міст,моз..
1950.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КБМ00034
Модель створена для демонстрації на уроках біології. Призначена для проведення контрольних, лабораторних робіт, а також усних опитувань при вивченні розділу "Людина". Висота моделі близько 20 см, пластмасова на пластмасовій підставці. Розбірна, розфарбована, зображує сагиттальний розріз гортані, д..
2300.0 грн.
Показано з 1 по 12 із 38 (4 сторінок)