МЕНЮ
КОШИК

ФІЗИКА

ФІЗИКА
Бренд: Україна Модель: 8-2-2-0003
Прилад для вивчення ізопроцесів у газах використовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу для проведення лабораторних робіт. Призначений для дослідження ізотермічних, ізобарних і ізохоричних процесів в газах.Склад набору:пластиковий посуд (об'єм 40 мл) - 1 шт.;медичний маноме..
1930.0 грн.
Бренд: Україна Модель: 8-6-1-0007
Прилад призначений для вивчення траекторії руху кинутого тіла під час проведення демонстраційних дослідів з курсу механіки. За допомогою даного приладу проводять такі досліди: пружний та непружний центральний удар, рух тіла кинутого горизонтально, закон збереження імпульсу та ін.Комплектація набору:..
920.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: 8-6-1-0012
Прилад використовується в кабінеті фізики загальноосвітніх навчальних закладів для вивчення механіки. Призначений для проведення демонстраційних дослідів вимушених коливань і згасання вільних коливань. Пластмасові кульки мають вкручені шурупи, що забезпечують утримання їх на магнітному підвісі. Піно..
850.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КФЕМД0021
Прилад використовується в кабінеті фізики для проведення демонстраційних дослідів з електрики та магнетизму. Призначений для визначення величини тангенциальної складової вектора магнітного поля Землі.Прилад встановлений на  підставці, складається з компасу, резистора та котушки з 6 витками дрот..
1600.0 грн.
Бренд: Україна Модель: 8-6-1-0009
Прилад використовується на уроках фізики в школах. Призначений для вивчення законів динаміки та демонстрації параметрів обертального руху. Даний прилад складається з встановленої на опорі втулки, конструкція яких дозволяє приладу обертатися навколо вертикальної осі. Диск встановлений на втулці місти..
3430.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: 8-6-1-0021
Даний прилад використовується в кабінеті фізики та призначений для проведення демонстрації механічних коливань.Прилад являє собою підставку з порожнистою прямокутною призмою. Грані призми мають маленькі отвори рівновіддалені один від одного. Для приєднання еластичного шлангу на торці призми встановл..
1550.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КФМФ0015
Прилад використовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу при проведенні демонстраційних дослідів. Призначений для демонстрації закону Паскаля - залежності тиску в рідині від глибини занурення і незалежності тиску на даній глибині від орієнтації датчика.Представлений прилад яв..
855.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КФЕМД0007
Прилад для демонстрування правила Ленца використовується в кабінеті фізики для дослідження взаємодії індукційного струму з магнітом та залежність його напрямку від характеру зміни магнітного потоку. Даний прилад являє собою перекладину з засувками до яких кріпляться алюмінієві кільця (цільне, з..
1000.0 грн.
Бренд: Україна Модель: 8-2-1-0024
Прилад використовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу та призначений для демонстрації і визначення ступеня теплопровідності різних металів (алюмінію, бронзи, нержавіючої сталі, цинку, міді).Даний прилад являє собою металевий брусок до якого на однаковій відстані прикріплен..
965.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КБЛО0067
Пробірка хімічна використовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу. Призначена  для проведення лабораторних робіт з молекулярної фізики і термодинаміки. Прилад виготовлено з термостійкого скла,  діаметр – 16 мм...
9.0 грн.
Бренд: Україна Модель: 8-2-1-0028
Свинцеві циліндри зі стругом використовуються в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу під час проведення демонстраційних дослідів з молекулярної фізики і термодинаміки. Прилад призначений для демонстрації молекулярного зчеплення, що виникає при зіткненні двох шматків свинцю.Циліндри..
555.0 грн.
Показано з 1 по 11 із 11 (1 сторінок)