МЕНЮ
КОШИК

ФІЗИКА

ФІЗИКА
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КФМФ0015
Прилад використовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу при проведенні демонстраційних дослідів. Призначений для демонстрації закону Паскаля - залежності тиску в рідині від глибини занурення і незалежності тиску на даній глибині від орієнтації датчика.Представлений прилад яв..
855.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КФЕМД0007
Прилад для демонстрування правила Ленца використовується в кабінеті фізики для дослідження взаємодії індукційного струму з магнітом та залежність його напрямку від характеру зміни магнітного потоку. Даний прилад являє собою перекладину з засувками до яких кріпляться алюмінієві кільця (цільне, з..
1000.0 грн.
Бренд: Україна Модель: КФМФ0018
Прилад використовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу та призначений для демонстрації і визначення ступеня теплопровідності різних металів (алюмінію, бронзи, нержавіючої сталі, цинку, міді).Даний прилад являє собою металевий брусок до якого на однаковій відстані прикріплен..
965.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КБЛО0067
Пробірка хімічна використовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу. Призначена  для проведення лабораторних робіт з молекулярної фізики і термодинаміки. Прилад виготовлено з термостійкого скла,  діаметр – 16 мм...
9.0 грн.
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)