МЕНЮ
КОШИК

ЦИФРОВІ ЛАБОРАТОРІЇ

ЦИФРОВІ ЛАБОРАТОРІЇ
Бренд: Vernier Модель: КФЦВК0007
Цей комплект дозволяє досліджувати вітрову та сонячну енергію та вплив на її отримання різних чинників. Можна досліджувати вплив різних умов, а саме: висоти розміщення, направленості, типу та кута розташування лопатей для вітрової станції. Реєстратор даних дозволяє фіксувати значення протягом ..
15784.0 грн.
Бренд: Vernier Модель: КФЦВК0006
Даний набір є чудовим доповненням до основного переліку датчиків, рекомендованих МОН для викладання фізики. Пускова установка Vernier використовується для вивчення важливих понять у двовимірній кінематиці. З її допомогою можливо здійснювати запуск сталевих і пластикових кульок з лабораторної гармати..
36700.0 грн.
Бренд: Vernier Модель: КФЦВК0004
Цей набір є додатковим до фізичної цифрової лабораторії Vernier™ (вчительський комплект), що призначений, в першу чергу, для дослідження законів динаміки та законів поширення імпульсу, а також вивчення параметрів руху тіл у кінематиці. За допомогою одного візку із закріпленим прапорцем з набору т..
22250.0 грн.
Бренд: Vernier Модель: КФЦВК0005
Великий комплект для стандартної навчальної програми з вивчення світлових явищ на уроках фізики. Даний набір є чудовим доповненням до основного переліку датчиків, рекомендованих МОН для викладання фізики. Набір дає змогу провести оптичні експерименти з формування зображень з лінзами, інтенсивністю с..
39410.0 грн.
Модель: КФЦВК0003
Учнівський комплект цифрової лабораторії  дозволить вам проводити практичні та лабораторні роботи з фізики на якісно новому  рівні.До складу комплекту входить:Датчик температури (2 штуки) Go DirectДатчик сили, прискорення та гіроскоп Go DirectДатчик струму Go DirectДатчик напруги Go Direct..
81830.0 грн.
Модель: КФЦВК0001
Вчительський комплект цифрової  лабораторії   дозволить вам  не лише проводити уроки та факультативи з фізики на якісно новому рівні, а й забезпечить широке поле для наукової діяльності.До складу комплекту входить:Датчик напруги Go DirectДатчик струму Go DirectДатчик температури (2 шт..
153500.0 грн.
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)