МЕНЮ
КОШИК

ЕЛЕКТРИКА ТА МАГНЕТИЗМ

ЕЛЕКТРИКА ТА МАГНЕТИЗМ
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: 8-6-1-0003
Важіль демонстраційний використовується в кабінетах фізики у навчальному процесі для проведення дослідів з механіки. Даний продукт має вигляд довгої лінійки і призначений для демонстрації правила моментів сил, умов рівноваги важеля та ін.В комплект входить:важіль демонстраційний довжиною 100 см - 1 ..
910.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: 8-6-2-0009
Важіль лабораторний використовується в загальноосвітніх навчальних закладах під час проведення лабораторних робіт з розділу фізики "Механіка". За допомогою приладу вивчають умови рівноваги важеля, додавання паралельних сил, перевірку правила моментів сил та ін.На сайті представлений важіль - лі..
770.0 грн.
Модель: КФЛО0027
Набір використовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу для вивчення молекулярної фізики і термодинаміки. Призначений для проведення лабораторної роботи з визначення пружності гуми в залежності від її діаметра і навантаження. Гума має гачки. Навантаження при проведенні експер..
185.0 грн.
Бренд: Vernier Модель: КФЦВК0004
Цей набір є додатковим до фізичної цифрової лабораторії Vernier™ (вчительський комплект), що призначений, в першу чергу, для дослідження законів динаміки та законів поширення імпульсу, а також вивчення параметрів руху тіл у кінематиці. За допомогою одного візку із закріпленим прапорцем з набору т..
22250.0 грн.
Бренд: Україна Модель: КФЕМД0001
Дротяна рамка використовується на уроках фізики в загальноосвітніх навчальних закладах при проведенні досліджень з електродинаміки. Представлений прилад являє собою котушку намотану на жорсткому, але легкому каркасі тонким мідним дротом ПЕТВ - 2. Гнучкі з'єднувальні провідники закінчуються зажи..
390.0 грн.
Бренд: Україна Модель: КФМД0041
Модель електродвигуна використовується в кабінеті фізики загальноосвітніх навчальних закладів. Прилад призначений  для демонстрації будови, принципу дії генератора та електродвигуна постійного і змінного струму. Дана модель працює в режимі як двигуна, так і генератора. Комплектація:модель ..
6435.0 грн.
Бренд: Україна Модель: КФЕМД0011
Електромагніт розбірний використовується в кабінеті фізики при проведенні ряду дослідів з електрики та магнетизму.Серцевина електромагніту має гачок для кріплення на штативі та виготовлена з м'якої сталі. Клеми для приєднання до джерела живлення кріпляться до пластмасових каркасів, на які намотані о..
850.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: 8-2-2-0007
Зливна посудина використовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу під час вивчення молекулярної фізики і термодинаміки. Прилад призначений для вимірювання об'ємів рідин і т.д. Посудина являє собою ємність виготовлену з пластика, об’ємом 250 мл та ціною поділки 10 мл.Технічні ..
130.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КФМФ0014
Куля для зважування повітря використовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу та призначена для зважування повітря чи інших газів, визначення їх щільності.Даний прилад - це скляна колба з пробкою і краном. Ємність куля становить 1000 мл. Під час проведення демонстраційних дос..
800.0 грн.
Бренд: Україна Модель: КФМЛ0012
Набір пружин різної жорсткості використовується в кабінеті фізики загальноосвітніх навчальних закладів.Під час проведення лабораторних робіт з механіки за допомогою набору виконують такі досліди:гармонійні коливання;вільні коливання під дією сили тяжіння і пружності;вимірювання жорсткості пружини;ви..
615.0 грн.
Бренд: Elizlabs Модель: КФЕМД0027
Високовольтний перетворювач — досить складний пристрій, проведення дослідів із яким потребує від учителя досвіду й знань. Але й результат від подібних демонстрацій вражає: учні починають більше цікавитися наукою.Навіщо потрібен високовольтний перетворювачВ які кабінети потрібно високовольтний перетв..
2400.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КФМД0026
Список рекомендованого шкільного обладнання кабінету фізики загальноосвітніх навчальних закладів передбачає наявність призми з нахилом з виском. Прилад використовується під час вивчення механіки та демонстрації умов рівноваги тіла, що має горизонтальну площину. Призма виготовлена з трьох прямокутних..
1940.0 грн.
Показано з 1 по 12 із 41 (4 сторінок)