МЕНЮ
КОШИК

ЕЛЕКТРИКА ТА МАГНЕТИЗМ

ЕЛЕКТРИКА ТА МАГНЕТИЗМ
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: 8-6-1-0003
Важіль демонстраційний використовується в кабінетах фізики у навчальному процесі для проведення дослідів з механіки. Даний продукт має вигляд довгої лінійки і призначений для демонстрації правила моментів сил, умов рівноваги важеля та ін.В комплект входить:важіль демонстраційний довжиною 100 см - 1 ..
910.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: 8-6-2-0009
Важіль лабораторний використовується в загальноосвітніх навчальних закладах під час проведення лабораторних робіт з розділу фізики "Механіка". За допомогою приладу вивчають умови рівноваги важеля, додавання паралельних сил, перевірку правила моментів сил та ін.На сайті представлений важіль - лі..
770.0 грн.
Бренд: Vernier Модель: КФЦВК0004
Цей набір є додатковим до фізичної цифрової лабораторії Vernier™ (вчительський комплект), що призначений, в першу чергу, для дослідження законів динаміки та законів поширення імпульсу, а також вивчення параметрів руху тіл у кінематиці. За допомогою одного візку із закріпленим прапорцем з набору т..
22250.0 грн.
Бренд: Україна Модель: КФМЛ0012
Набір пружин різної жорсткості використовується в кабінеті фізики загальноосвітніх навчальних закладів.Під час проведення лабораторних робіт з механіки за допомогою набору виконують такі досліди:гармонійні коливання;вільні коливання під дією сили тяжіння і пружності;вимірювання жорсткості пружини;ви..
615.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КФМД0026
Список рекомендованого шкільного обладнання кабінету фізики загальноосвітніх навчальних закладів передбачає наявність призми з нахилом з виском. Прилад використовується під час вивчення механіки та демонстрації умов рівноваги тіла, що має горизонтальну площину. Призма виготовлена з трьох прямокутних..
1940.0 грн.
Бренд: Україна Модель: КФМД0014
Прилад призначений для вивчення траекторії руху кинутого тіла під час проведення демонстраційних дослідів з курсу механіки. За допомогою даного приладу проводять такі досліди: пружний та непружний центральний удар, рух тіла кинутого горизонтально, закон збереження імпульсу та ін.Комплектація набору:..
920.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КФМД0008
Прилад використовується в кабінеті фізики загальноосвітніх навчальних закладів для вивчення механіки. Призначений для проведення демонстраційних дослідів вимушених коливань і згасання вільних коливань. Пластмасові кульки мають вкручені шурупи, що забезпечують утримання їх на магнітному підвісі. Піно..
855.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КФМД0021
Даний прилад використовується в кабінеті фізики та призначений для проведення демонстрації механічних коливань.Прилад являє собою підставку з порожнистою прямокутною призмою. Грані призми мають маленькі отвори рівновіддалені один від одного. Для приєднання еластичного шлангу на торці призми встановл..
1550.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: 8-3-1-0005
Набір використовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу. Призначений для проведення демонстраційних і лабораторних дослідів з оптики (часткове поглинання світла пофарбованого середовищем, спектри поглинання і змішування кольорів, спостерігання смуги інтерференції в монохромат..
345.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: 8-2-2-0006
Склянка відливна лабораторна використовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу під час проведення лабораторних дослідів з молекулярної фізики та термодинаміки. Прилад призначений для вимірювання об'єму твердих тіл неправильної форми.Представлений прилад являє собою широку скл..
210.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КФОКФ0019
Прилад використовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу. Призначений для проведення демонстраційних і лабораторних дослідів з оптики (спостереження і якісного дослідження різних спектрів видимої області).Основні технічні характеристики:ширина вхідної щілини трубки коліматора..
4730.0 грн.
Бренд: Геліка Модель: 1-1-3-0002
Стінка універсальна "Школа-Сад" елемент №6.Габаритні розміри: 600х410х1594 мм. Вага: 40,50 кг.Стелаж відкритий з 10-ма комірками. Виготовлений з ДСП 16 мм.Колір корпусу: Бук/Дуб молочний.Обклеювання: ПВХ жовтого кольору...
1665.0 грн.
Показано з 1 по 12 із 13 (2 сторінок)