МЕНЮ
КОШИК

ЛАБОРАТОРНЕ ОБЛАДНАННЯ

ЛАБОРАТОРНЕ ОБЛАДНАННЯ
Бренд: Elizlabs Модель: КФЕМД0038
Ампервольтметр з гальванометром демонстраційний використовується в кабінеті фізики загальноосвітніх навчальних закладів для проведення демонстраційних дослідів з електрики. Прилад призначений для демонстрації контролю постійної і змінної напруги та струму, а також служить гальванометром для виявленн..
7335.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КФЕМЛ0020
Амперметр використовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу під час проведення лабораторних дослідів з електрики. Прилад призначений для вимірювання величин постійного струму. Амперметр  - це прилад магнітоелектричної системи з подвійним оцифруванням і рівномірною ш..
510.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: 8-6-1-0003
Важіль демонстраційний використовується в кабінетах фізики у навчальному процесі для проведення дослідів з механіки. Даний продукт має вигляд довгої лінійки і призначений для демонстрації правила моментів сил, умов рівноваги важеля та ін.В комплект входить:важіль демонстраційний довжиною 100 см - 1 ..
910.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: 8-6-2-0009
Важіль лабораторний використовується в загальноосвітніх навчальних закладах під час проведення лабораторних робіт з розділу фізики "Механіка". За допомогою приладу вивчають умови рівноваги важеля, додавання паралельних сил, перевірку правила моментів сил та ін.На сайті представлений важіль - лі..
770.0 грн.
Бренд: Elizlabs Модель: КФЕМЛ0018
Вольтметр використовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу під час проведення лабораторних дослідів з електрики. Прилад призначений для вимірювання величин постійного струму.Вольтметр - це прилад магнітоелектричної системи з подвійним оцифруванням і рівномірною шкалою. Шліць..
640.0 грн.
Бренд: Elizlabs Модель: КФЕМД0043
Генератор Ван де Граафа використовується в кабінеті фізики для проведення демонстраційних дослідів з електростатики. За допомогою приладу демонструють електризацію тіл, перенесення зарядів і створення високої напруги, покази іскрового газового розряду в повітрі. Електростатичний генератор склад..
12400.0 грн.
Модель: КФЛО0027
Набір використовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу для вивчення молекулярної фізики і термодинаміки. Призначений для проведення лабораторної роботи з визначення пружності гуми в залежності від її діаметра і навантаження. Гума має гачки. Навантаження при проведенні експер..
185.0 грн.
Бренд: Vernier Модель: КФЦВК0004
Цей набір є додатковим до фізичної цифрової лабораторії Vernier™ (вчительський комплект), що призначений, в першу чергу, для дослідження законів динаміки та законів поширення імпульсу, а також вивчення параметрів руху тіл у кінематиці. За допомогою одного візку із закріпленим прапорцем з набору т..
22250.0 грн.
Бренд: Україна Модель: КФЕМД0001
Дротяна рамка використовується на уроках фізики в загальноосвітніх навчальних закладах при проведенні досліджень з електродинаміки. Представлений прилад являє собою котушку намотану на жорсткому, але легкому каркасі тонким мідним дротом ПЕТВ - 2. Гнучкі з'єднувальні провідники закінчуються зажи..
390.0 грн.
Бренд: Україна Модель: КФЕМЛ0001
Затискачі пружинні типу "Крокодил" використовуються в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу. Застосовуються під час проведення лабораторних дослідів з електрики. Призначені для під’єднання електричних приладів та обладнання. Затискачі мають пластмасові наконечники та виготовлені з м..
45.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: 8-2-2-0007
Зливна посудина використовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу під час вивчення молекулярної фізики і термодинаміки. Прилад призначений для вимірювання об'ємів рідин і т.д. Посудина являє собою ємність виготовлену з пластика, об’ємом 250 мл та ціною поділки 10 мл.Технічні ..
130.0 грн.
Бренд: Vernier Модель: 8-1-2-0034
Комплект "Електроніка" Vernier є зручною платформою для  складання ланцюгів, від базових і паралельних схем до схем RLC. Для експериментів передбачено безліч компонентів, а для розширення можливостей цієї корисної дошки можуть бути додані додаткові компоненти.Склад:Комутаційна панельРезистор R1..
10500.0 грн.
Показано з 1 по 12 із 77 (7 сторінок)