МЕНЮ
КОШИК

ЛАБОРАТОРНЕ ОБЛАДНАННЯ

ЛАБОРАТОРНЕ ОБЛАДНАННЯ
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КФЕМЛ0020
Амперметр використовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу під час проведення лабораторних дослідів з електрики. Прилад призначений для вимірювання величин постійного струму. Амперметр  - це прилад магнітоелектричної системи з подвійним оцифруванням і рівномірною ш..
640.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: 8-6-1-0003
Важіль демонстраційний використовується в кабінетах фізики у навчальному процесі для проведення дослідів з механіки. Даний продукт має вигляд довгої лінійки і призначений для демонстрації правила моментів сил, умов рівноваги важеля та ін.В комплект входить:важіль демонстраційний довжиною 100 см - 1 ..
910.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: 8-6-2-0009
Важіль лабораторний використовується в загальноосвітніх навчальних закладах під час проведення лабораторних робіт з розділу фізики "Механіка". За допомогою приладу вивчають умови рівноваги важеля, додавання паралельних сил, перевірку правила моментів сил та ін.На сайті представлений важіль - лі..
770.0 грн.
Бренд: Elizlabs Модель: КФЕМЛ0018
Вольтметр використовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу під час проведення лабораторних дослідів з електрики. Прилад призначений для вимірювання величин постійного струму.Вольтметр - це прилад магнітоелектричної системи з подвійним оцифруванням і рівномірною шкалою. Шліць..
640.0 грн.
Модель: КФЕМД0043
Генератор Ван де Граафа використовується в кабінеті фізики для проведення демонстраційних дослідів з електростатики. За допомогою приладу демонструють електризацію тіл, перенесення зарядів і створення високої напруги, покази іскрового газового розряду в повітрі. Електростатичний генератор склад..
12400.0 грн.
Модель: КФЛО0027
Набір використовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу для вивчення молекулярної фізики і термодинаміки. Призначений для проведення лабораторної роботи з визначення пружності гуми в залежності від її діаметра і навантаження. Гума має гачки...
185.0 грн.
Модель: КФЕМЛ0002
Прилад використовується в кабінеті фізики загальноосвітніх навчальних закладів. Утримувач батарейок призначений для проведення демонстраційних дослідів з електрики та застосовується як безпечне джерело живлення. При проведенні експериментів можна використовувати від однієї до чотирьох великих батаре..
670.0 грн.
Бренд: Vernier Модель: КФЦВК0004
Цей набір є додатковим до фізичної цифрової лабораторії Vernier™ (вчительський комплект), що призначений, в першу чергу, для дослідження законів динаміки та законів поширення імпульсу, а також вивчення параметрів руху тіл у кінематиці. За допомогою одного візку із закріпленим прапорцем з набору т..
22250.0 грн.
Модель: КФЕМЛ0001
Затискачі пружинні типу "Крокодил" використовуються в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу. Застосовуються під час проведення лабораторних дослідів з електрики. Призначені для під’єднання електричних приладів та обладнання. Затискачі мають пластмасові наконечники та виготовлені з м..
45.0 грн.
Бренд: Vernier Модель: 8-1-2-0034
Комплект "Електроніка" Vernier є зручною платформою для  складання ланцюгів, від базових і паралельних схем до схем RLC. Для експериментів передбачено безліч компонентів, а для розширення можливостей цієї корисної дошки можуть бути додані додаткові компоненти.Склад:Комутаційна панельРезистор R1..
10500.0 грн.
Бренд: Vernier Модель: 8-1-1-0045
Досліджуйте енергію вітру легко. Цей комплект один з наших найпопулярніших, дозволяє молодим вченим генерувати електроенергію (0,5-3 В діапазоні) та піднімати вагу. Набір експериментів на основі основних вітрів містить усі матеріали, необхідні для початку розуміння енергії вітру. Відмінно підходить ..
9824.0 грн.
Модель: КФЕМЛ0032
Комплект електрозабезпечення для лабораторій (КЕЛ) використовується в кабінетах фізики, хімії, біології загальноосвітніх навчальних закладів. Призначений  для забезпечення електроживленням приладів, пристроїв, електросхем під час виконання фронтальних лабораторних робіт, практикумів. ..
45000.0 грн.
Показано з 1 по 12 із 58 (5 сторінок)