МЕНЮ
КОШИК

МЕХАНІКА

МЕХАНІКА
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КФМД0005
Візки легкорухомі використовуються для проведення демонстраційних дослідів при вивченні курсу механіки в кабінеті фізики загальноосвітніх навчальних закладів. Представлений комплект призначений для вивчення явища інерції, рівномірного та рівноприскореного прямолінійного руху, другого та третього зак..
670.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КХПЛ0004
Електрична плитка використовується в загальноосвітніх навчальних закладах для проведення демонстраційних дослідів з термодинаміки. Прилад призначений для нагріву та підтримання у підігрітому стані речовин. Плитка - це електронагрівач у вигляді закритого нагрівного елементу.Основні технічні характери..
720.0 грн.
Модель: КФМЛ0003
Набір кульок металевих використовується в кабінеті фізики загальноосвітніх навчальних закладів під час проведення лабораторних робіт з механіки. Кульки мають наскрізний отвір.Комплектація:шнур капроновий - 2м;кулька металева D 13мм - 1шт.;кулька металева D 19мм - 1шт.;торбинка для зберігання...
150.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КФМЛ0015
Набір тіл рівного об'єму використовується в кабінеті фізики під час проведення лабораторних робіт. Призначений для вивчення понять «маса» і «щільність» за допомогою порівняння мас тіл однакової форми та об’єму виготовлених з різних матеріалів (алюмінію, сталі, дерева та пластмаси).Основні технічні х..
480.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КФМЛ0024
Штатив фізичний універсальний використовується в кабінеті фізики  і являється допоміжним устаткуванням. Штатив призначений для зміцнення та складання різних приладів, проведення демонстраційних дослідів.Даний прилад виготовлений з міцного, стійкого до зовнішніх впливів матеріалу, який має антик..
1620.0 грн.
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)