МЕНЮ
КОШИК

ЛАБОРАТОРНЕ ОБЛАДНАННЯ

ЛАБОРАТОРНЕ ОБЛАДНАННЯ
Бренд: Україна Модель: КФЛО0036
Калориметр зі спіраллю-резистором використовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу під час вивчення молекулярної фізики і термодинаміки. Прилад призначений для визначення питомої теплоємності та теплового балансу речовин. Склад калориметра:зовнішній стакан (висота - 14 ..
935.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: 8-2-2-0015
Каструля порцелянова з ручкою використовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу. Призначена  для проведення лабораторних робіт з молекулярної фізики і термодинаміки. Каструля має об'єм 250 мл і застосовується в муфельній печі.Технічні характеристики:розміри (Д×Ш×В) - 16×..
155.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: 8-2-2-0012
Набір використовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу. Призначений  для проведення лабораторних робіт з молекулярної фізики і термодинаміки. Колби виготовлені з термічно та  хімічно стійкого скла.Комплектація набору:колба конічна 50мл - 1 шт.;колба конічна 100мл -..
307.0 грн.
Бренд: Elizlabs Модель: 8-2-2-0038
Комплект лабораторний «Молекулярна фізика та термодинамика» призначений для використання в загальноосвітніх середніх та вищих навчальних закладах, в лабораторіях і кабінетах фізики, вчителем (викладачем) і учнями при виконанні демонстраційного експерименту по фізичному практикуму при вивченні розділ..
14100.0 грн.
Бренд: Україна Модель: 8-2-2-0016
Кружка порцелянова з носиком використовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу. Призначена  для проведення лабораторних робіт з молекулярної фізики і термодинаміки. Кружка має об'єм 250 мл і застосовується в муфельній печі.Технічні характеристики:вага, не більше 0,16 кг...
145.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: 8-2-2-0020
Лійка конічна d = 56 - 80 використовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу. Призначена  для проведення лабораторних робіт з молекулярної фізики і термодинаміки. За допомогою лійки здійснюють переливання та фільтрування рідин з використанням фільтрувального паперу. Прила..
68.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: 8-2-2-0029
Ложка для спалювання речовин використовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу. Призначена для проведення лабораторних робіт пов'язаних з нагріванням і спалюванням речовин в посудинах. Ложка має довгу ручку для захисту від отримання опіків під час експериментів. Виготовлена з..
117.0 грн.
Бренд: Україна Модель: КФМФ0012
Манометр рідинний демонстраційний використовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу та призначений для вивчення пристрою відкритого рідинного манометра, вимірювання тиску, а також зміни тиску при проведенні різних демонстраційних дослідів з молекулярної фізики і термодинаміки..
770.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: 8-2-2-0032
Набір йоржів використовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу. Призначені  для миття лабораторного та демонстраційного посуду. Набір складається з чотирьох йоржів для миття посуду.Технічні характеристики:вага, не більше 0,06 кг...
174.0 грн.
Бренд: Україна Модель: КФЛО0037
Набір використовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу для вивчення молекулярної фізики і термодинаміки. Призначений для проведення лабораторних робіт при вивченні гідростатики (дія рідини на занурене в неї тіло, умови плавання тіл в рідині, занурення і підйом моделі підводн..
1586.0 грн.
Бренд: Україна Модель: КФЛО0035
Набір тіл з калориметрії використовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу. Набір призначений для проведення лабораторних робіт з вивчення щільності і питомої теплоємності речовини, з вимірювання об'єму тіла, його маси.Комплектація набору:сталевий циліндр - 1 шт.;латунний цил..
425.0 грн.
Бренд: Elizlabs Модель: 8-2-2-0036
Набір використовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу. Набір відповідно до діючого навчального плану містить повний комплект необхідного лабораторного посуду та приладів для проведення експериментів з фізики...
3680.0 грн.
Показано з 1 по 12 із 25 (3 сторінок)