МЕНЮ
КОШИК

ЛАБОРАТОРНЕ ОБЛАДНАННЯ

ЛАБОРАТОРНЕ ОБЛАДНАННЯ
Модель: КХПО0078
Воронка конічна використовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу під час проведення демонстраційних та лабораторних дослідів. За допомогою лійки здійснюють переливання та фільтрування рідин з використанням фільтрувального паперу. ..
68.0 грн.
Модель: КБЛО0029
Набір використовується в спеціалізованих кабінетах загальноосвітнього навчального закладу. Призначений для проведення лабораторних дослідів. Комплектація набору: годинник пісочний на 1 хвилину - 1 шт.; годинник пісочний на 2 хвилини - 1 шт.; годинник пісочний на 5 хвилин - 1 шт.; ..
180.0 грн.
Модель: КХПЛ0011
Даний прилад використовується в загальноосвітньому навчальному закладі: на уроках хімії, біології та фізики, в ході проведення демонстраційних та лабораторних робіт. Найчастіше такий затискач застосовують для роботи з тонкостінними гумовими трубками: для їх затискання на певних ділянках. Механізм з..
145.0 грн.
Модель: КХПЛ0018
Даний прилад може застосовуватися на уроках фізики, хімії та біології в ході проведення лабораторних та практичних робіт, відповідно до навчальної програми. Він відноситься до переліку рекомендованого обладнання для навчальних кабінетів в загальноосвітній школі. Прилад призначений для перетискання ..
55.0 грн.
Модель: КФЛО0020
Зливна посудина використовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу під час вивчення молекулярної фізики і термодинаміки. Прилад призначений для вимірювання об'ємів рідин і т.д. Посудина являє собою ємність, виготовлену з пластика...
130.0 грн.
Бренд: Україна Модель: КФЛО0036
Калориметр зі спіраллю-резистором використовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу під час вивчення молекулярної фізики і термодинаміки. Прилад призначений для визначення питомої теплоємності та теплового балансу речовин. Склад калориметра:зовнішній стакан (висота - 14 ..
935.0 грн.
Модель: КБЛО0032
Каструля порцелянова з ручкою використовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу. Призначена для проведення лабораторних робіт з молекулярної фізики і термодинаміки. Каструля має об'єм 250 мл і застосовується в муфельній печі. ..
165.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: 8-2-2-0012
Набір використовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу. Призначений  для проведення лабораторних робіт з молекулярної фізики і термодинаміки. Колби виготовлені з термічно та  хімічно стійкого скла.Комплектація набору:колба конічна 50мл - 1 шт.;колба конічна 100мл -..
307.0 грн.
Бренд: Elizlabs Модель: 8-2-2-0038
Комплект лабораторний «Молекулярна фізика та термодинамика» призначений для використання в загальноосвітніх середніх та вищих навчальних закладах, в лабораторіях і кабінетах фізики, вчителем (викладачем) і учнями при виконанні демонстраційного експерименту по фізичному практикуму при вивченні розділ..
14100.0 грн.
Бренд: Україна Модель: 8-2-2-0016
Кружка порцелянова з носиком використовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу. Призначена  для проведення лабораторних робіт з молекулярної фізики і термодинаміки. Кружка має об'єм 250 мл і застосовується в муфельній печі.Технічні характеристики:вага, не більше 0,16 кг...
145.0 грн.
Модель: КХПЛ0015
Ложка для спалювання речовин використовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу. Призначена для проведення лабораторних робіт пов'язаних з нагріванням і спалюванням речовин в посудинах. Ложка має довгу ручку для захисту від отримання опіків під час експериментів...
120.0 грн.
Модель: КФМФ0012
Манометр рідинний демонстраційний використовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу та призначений для вивчення пристрою відкритого рідинного манометра, вимірювання тиску, а також зміни тиску при проведенні різних демонстраційних дослідів з молекулярної фізики і термодинаміки..
770.0 грн.
Показано з 1 по 12 із 36 (3 сторінок)