МЕНЮ
КОШИК

ЛАБОРАТОРНЕ ОБЛАДНАННЯ

ЛАБОРАТОРНЕ ОБЛАДНАННЯ
Модель: КФЕМЛ0021
Даний гальванометр призначений для вимірювання сили малого постійного електричного струму в ході виконання практичних, лабораторних робіт та дослідів з фізики...
640.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: 8-3-1-0003
Кільця Ньютона використовуються в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу. Призначені для більш поглибленого дослідження світлових явищ, обумовлених хвильовою природою світла.Технічні характеристики:розміри (Д×Ш×В) - 4×4×1,5 см;вага, не більше 0,23 кг...
1080.0 грн.
Бренд: Elizlabs Модель: 8-3-2-0004
Комплект лабораторний «Оптика і квантова фізика» призначений для використання в загальноосвітніх середніх та вищих навчальних закладах, в лабораторіях і кабінетах фізики, вчителем (викладачем) і учнями при виконанні демонстраційного експерименту по фізичному практикуму при вивченні розділів оптики і..
14700.0 грн.
Модель: КФОКФ0029
Набір лінз для кабінету фізики Набір, укомплектований двома лінзами, незамінний для проведення лабораторних робіт за темою «Оптика». Як використовується набір лінз Таке навчальне обладнання відповідає вимогам МОН щодо обладнання шкільних кабінетів фізики і використовується під час проведення лаб..
250.0 грн.
Модель: КФОКФ0028
Набір лінз з призмою для кабінету фізики Набір укомплектований двома лінзами на підставках (опуклою та ввігнутою) і призмою, незамінний для проведення лабораторних робіт за темою «Оптика». Як використовується набір лінз Таке навчальне обладнання відповідає вимогам МОН щодо обладнання шкільних ка..
300.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: 8-3-2-0002
Лабораторний практикум використовується в кабінеті фізики загальноосвітніх навчальних закладів. Призначений для виконання лабораторних робіт з об'єктивного виміру довжини світлової хвилі  (вивчення дії дифракційних граток на світловий поток; оцінка довжини хвилі синього, зеленого, жовтого і чер..
2475.0 грн.
Модель: КФЕМД0050
Підковоподібний магніт використовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу. Прилад призначений для отримання магнітних спектрів, вивчення властивостей магніта, руху провідника із струмом в магнітному полі і лабораторних дослідів з електромагнітної індукції. Магніт U-подібний в..
450.0 грн.
Бренд: 3B Scientific. Модель: 8-3-1-0016
Модель ока використовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу. Призначена для проведення демонстраційних і лабораторних дослідів з оптики та оптичних принципів будови ока людини. Модель виготовлена з пластмаси та розміщена на підставці. Висота приладу - 20см. Модель розбі..
1940.0 грн.
Бренд: Vernier Модель: 8-3-1-0018
Експерименти в аддитивному та субтрактивному змішуванні кольорів можна легко і зручно виконувати, використовуючи набір "Кольорова оптика"...
13204.0 грн.
Бренд: Vernier Модель: 8-3-2-0003
Такий набір навчального обладнання для лабораторних робіт стане корисним надбанням для кожного шкільного кабінету фізики...
14172.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: 8-3-1-0015
Набір із двох дзеркал, призначений для використання на уроках фізики загальноосвітнього шкільного закладу.Де використовується набір дзеркалТакий набір дуже зручно використовувати для проведення лабораторних і демонстраційних дослідів з теми «Оптика»:Визначення фокусної відстані.Вивчення властивостей..
350.0 грн.
Бренд: Україна Модель: КФОКФЛ0002
Такий набір навчального обладнання для лабораторних робіт стане корисним надбанням для кожного шкільного кабінету фізики. Якщо у вас ще немає обладнання для вивчення теми «Геометрична оптика» — замовляйте, не вагаючись!Досліди та лабораторні по геометричній оптиціНайбільш поширений варіант використа..
300.0 грн.
Показано з 1 по 12 із 13 (2 сторінок)