МЕНЮ
КОШИК

ФІЗИКА

ФІЗИКА
Бренд: DARTON Модель: 8-6-1-0003
Важіль демонстраційний використовується в кабінетах фізики у навчальному процесі для проведення дослідів з механіки. Даний продукт має вигляд довгої лінійки і призначений для демонстрації правила моментів сил, умов рівноваги важеля та ін.В комплект входить:важіль демонстраційний довжиною 100 см - 1 ..
930.0 грн.
Бренд: DARTON Модель: 8-6-2-0009
Важіль лабораторний використовується в загальноосвітніх навчальних закладах під час проведення лабораторних робіт з розділу фізики "Механіка". За допомогою приладу вивчають умови рівноваги важеля, додавання паралельних сил, перевірку правила моментів сил та ін.На сайті представлений важіль - лі..
770.0 грн.
Бренд: Vernier Модель: 54544
Цей набір є додатковим до фізичної цифрової лабораторії Vernier™ (вчительський комплект), що призначений, в першу чергу, для дослідження законів динаміки та законів поширення імпульсу, а також вивчення параметрів руху тіл у кінематиці. За допомогою одного візку із закріпленим прапорцем з набору т..
19200.0 грн.
Бренд: DARTON Модель: 8-2-2-0007
Зливна посудина використовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу під час вивчення молекулярної фізики і термодинаміки. Прилад призначений для вимірювання об'ємів рідин і т.д. Посудина являє собою ємність виготовлену з пластика, об’ємом 250 мл та ціною поділки 10 мл.Технічні ..
130.0 грн.
Бренд: Україна Модель: 8-2-1-0014
Прилад використовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу та призначений для демонстрації рівномірної передачі тиску, виробленого на рідину або газ в закритій посудині, а також підйому рідини за поршнем під впливом атмосферного тиску.Куля Паскаля - це пластмасовий циліндр з по..
1810.0 грн.
Бренд: Україна Модель: 8-2-2-0003
Прилад для вивчення ізопроцесів у газах використовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу для проведення лабораторних робіт. Призначений для дослідження ізотермічних, ізобарних і ізохоричних процесів в газах.Склад набору:пластиковий посуд (об'єм 40 мл) - 1 шт.;медичний маноме..
1930.0 грн.
Бренд: Україна Модель: 8-1-1-0004
Прилад для вивчення електромагнітної індукції використовується в кабінеті фізики загальноосвітніх навчальних закладів. Призначений для вивчення та демонстрації явища електромагнітної індукції.Даний прилад являє собою дві котушки з клемами для під'єднування джерела живлення або вимірювального приладу..
1610.0 грн.
Бренд: Україна Модель: 8-6-1-0007
Прилад призначений для вивчення траекторії руху кинутого тіла під час проведення демонстраційних дослідів з курсу механіки. За допомогою даного приладу проводять такі досліди: пружний та непружний центральний удар, рух тіла кинутого горизонтально, закон збереження імпульсу та ін.Комплектація набору:..
920.0 грн.
Бренд: DARTON Модель: 8-6-1-0012
Прилад використовується в кабінеті фізики загальноосвітніх навчальних закладів для вивчення механіки. Призначений для проведення демонстраційних дослідів вимушених коливань і згасання вільних коливань. Пластмасові кульки мають вкручені шурупи, що забезпечують утримання їх на магнітному підвісі. Піно..
820.0 грн.
Бренд: DARTON Модель: 8-1-1-0005
Прилад використовується в кабінеті фізики для проведення демонстраційних дослідів з електрики та магнетизму. Призначений для визначення величини тангенциальної складової вектора магнітного поля Землі.Прилад встановлений на  підставці, складається з компасу, резистора та котушки з 6 витками дрот..
1567.0 грн.
Бренд: Україна Модель: 8-6-1-0009
Прилад використовується на уроках фізики в школах. Призначений для вивчення законів динаміки та демонстрації параметрів обертального руху. Даний прилад складається з встановленої на опорі втулки, конструкція яких дозволяє приладу обертатися навколо вертикальної осі. Диск встановлений на втулці місти..
3600.0 грн.
Бренд: DARTON Модель: 8-6-1-0021
Даний прилад використовується в кабінеті фізики та призначений для проведення демонстрації механічних коливань.Прилад являє собою підставку з порожнистою прямокутною призмою. Грані призми мають маленькі отвори рівновіддалені один від одного. Для приєднання еластичного шлангу на торці призми встановл..
1400.0 грн.
Показано з 1 по 12 із 38 (4 сторінок)