МЕНЮ
КОШИК

ЕЛЕКТРИКА ТА МАГНЕТИЗМ

ЕЛЕКТРИКА ТА МАГНЕТИЗМ
Бренд: DARTON Модель: 8-6-1-0003
Важіль демонстраційний використовується в кабінетах фізики у навчальному процесі для проведення дослідів з механіки. Даний продукт має вигляд довгої лінійки і призначений для демонстрації правила моментів сил, умов рівноваги важеля та ін.В комплект входить:важіль демонстраційний довжиною 100 см - 1 ..
930.0 грн.
Бренд: DARTON Модель: 8-6-2-0009
Важіль лабораторний використовується в загальноосвітніх навчальних закладах під час проведення лабораторних робіт з розділу фізики "Механіка". За допомогою приладу вивчають умови рівноваги важеля, додавання паралельних сил, перевірку правила моментів сил та ін.На сайті представлений важіль - лі..
770.0 грн.
Модель: 8-2-2-0004
Набір використовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу для вивчення молекулярної фізики і термодинаміки. Призначений для проведення лабораторної роботи з визначення пружності гуми в залежності від її діаметра і навантаження. Гума має гачки. Навантаження при проведенні експер..
170.0 грн.
Бренд: Vernier Модель: 54544
Цей набір є додатковим до фізичної цифрової лабораторії Vernier™ (вчительський комплект), що призначений, в першу чергу, для дослідження законів динаміки та законів поширення імпульсу, а також вивчення параметрів руху тіл у кінематиці. За допомогою одного візку із закріпленим прапорцем з набору т..
19200.0 грн.
Бренд: Україна Модель: 8-1-1-0003
Дротяна рамка використовується на уроках фізики в загальноосвітніх навчальних закладах при проведенні досліджень з електродинаміки. Представлений прилад являє собою котушку намотану на жорсткому, але легкому каркасі тонким мідним дротом ПЕТВ - 2. Гнучкі з'єднувальні провідники закінчуються зажи..
390.0 грн.
Бренд: Україна Модель: 8-1-1-0001
Модель електродвигуна використовується в кабінеті фізики загальноосвітніх навчальних закладів. Прилад призначений  для демонстрації будови, принципу дії генератора та електродвигуна постійного і змінного струму. Дана модель працює в режимі як двигуна, так і генератора. Комплектація:модель ..
6435.0 грн.
Бренд: Україна Модель: 8-1-1-0006
Електромагніт розбірний використовується в кабінеті фізики при проведенні ряду дослідів з електрики та магнетизму.Серцевина електромагніту має гачок для кріплення на штативі та виготовлена з м'якої сталі. Клеми для приєднання до джерела живлення кріпляться до пластмасових каркасів, на які намотані о..
847.0 грн.
Бренд: Україна Модель: 8-1-1-0029
Електрометри використовуються в кабінеті фізики загальноосвітніх навчальних закладів під час проведення демонстраційних дослідів з електростатики. За допомогою приладу демонструють експерименти з електростатичної індукції, електроємності плоского конденсатора, виявлення електричного заряду, визначен..
4575.0 грн.
Бренд: Україна Модель: 8-1-1-0030
Електрометри з приладдям використовуються в навчальному процесі для демонстрації дослідів з фізики. Набір призначений для проведення експериментів з електростатики і квантової механіки.Комплектація набору:електрометри - 2 шт.;конденсатор розбірний - 1 шт.;розрядник на ізолюючій ручці - 1 шт.;пробна ..
10834.0 грн.
Бренд: Україна Модель: 8-1-1-0026
Електроскопи призначені для використання в кабінеті фізики при проведенні демонстраційних робіт з електростатики. Прилади складаються з підвішених на дротяній петлі двох паперових листків поміщених в ізолюючу пробку.  Кінець петлі виведений назовні з прозорої пластмасової склянки та скручений в..
935.0 грн.
Бренд: Україна Модель: 8-1-1-0028
Машина електрофорна використовується в кабінеті фізики загальноосвітніх навчальних закладів. Прилад призначений для отримання великих зарядів і високих різниць потенціалів під час демонстрації дослідів з електростатики.Машина електрофорна складається з двох лейденських банок та двох пластмасових дис..
3750.0 грн.
Бренд: DARTON Модель: 8-2-2-0007
Зливна посудина використовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу під час вивчення молекулярної фізики і термодинаміки. Прилад призначений для вимірювання об'ємів рідин і т.д. Посудина являє собою ємність виготовлену з пластика, об’ємом 250 мл та ціною поділки 10 мл.Технічні ..
130.0 грн.
Показано з 1 по 12 із 61 (6 сторінок)