МЕНЮ
КОШИК

МОДЕЛІ ТА ГЛОБУСИ

МОДЕЛІ ТА ГЛОБУСИ
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КГМГ0012
Об'ємна реалістична модель "Будова земних складок і еволюція рельєфу" призначена для використання в якості демонстраційного матеріалу в середній загальноосвітній школі в курсі географії, на уроці за темою "Форми і типи рельєфу". Входить до переліку навчального обладнання, затвердженого МОН. Відпо..
3540.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КГМГ0019
Настільний, лакований Підставка та меридіан - з пластика Варіанти виконання: без підсвічування Мова - українська ..
680.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КГМГ0017
Настільний, лакований Підставка та меридіан - з пластика Варіанти виконання: без підсвічування Мова - українська ..
900.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КГМГ0015
Глобус фізично-політичний. За замовчуванням відображається фізична розмітка, при увімкненні підсвітки з'являються кордони та назви країн/міст. Діаметр: 32 см...
1300.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КГМГ0020
Настільний, лакований Підставка та меридіан - з пластика Варіанти виконання: без підсвічування Мова - українська..
680.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КГМГ0016
Настільний, лакований Підставка та меридіан - з пластика Варіанти виконання: без підсвічування Мова - українська..
980.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КГМГ0018
Глобус-модель "Зоряне небо" використовується в кабінеті фізики та географії загальноосвітнього навчального закладу.Призначена для проведення демонстрації зовнішньої та внутрішньої структури будови Землі.Прилад являє собою глобус з зірками та основними сузір'ями. - діаметр 26 см, настільний, лак..
745.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КГМГ0004
Моделі і глобуси створені для демонстрації на уроках географії. Моделі і глобуси призначені для демонстрації і усного опитування при вивченні географії. Глобус-модель застосовується в кабінетах географії та фізики ЗНЗ. Являє уявні лінії земної поверхні - паралелі і меридіани і дає чітко зрозуміти ..
5320.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КГМГ0003
Моделі і глобуси створені для демонстрації на уроках.Моделі і глобуси призначені для демонстрації і усного опитування при вивченні географії.Модель призначена для використання в початкових і старших класах  на уроках природознавства і географії, в якості демонстраційного посібника при вивченні ..
5500.0 грн.
Бренд: dr.tech Модель: КГМГ0002
Метеостанція використовується в кабінеті фізики загальноосвітніх навчальних закладів. Призначена для навчання навичкам проведення метеорологічних спостережень. Прилад можна встановлювати як на горизонтальну, так і на вертикальну поверхню.Представлена на сайті метеостанція виконує такі функції:відобр..
6800.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КГМГ0007
Моделі і глобуси створені для демонстрації на уроках географії. Моделі і глобуси призначені для демонстрації і усного опитування при вивченні географії. Модель із пластику, розфарбована в натуральні кольори, демонструє ділянки земної кори, що зображують зрушення земних порід. Комплектується інстр..
4355.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КГМГ0005
Моделі і глобуси створені для демонстрації на уроках географії. Моделі і глобуси призначені для демонстрації і усного опитування при вивченні географії. Модель "Комбінований рельєф" застосовується в кабінеті географії при вивченні теми "Форми і типи рельєфу". Модель з пластика і розфарбована в на..
4525.0 грн.
Показано з 1 по 12 із 21 (2 сторінок)