МЕНЮ
КОШИК

ОБЛАДНАННЯ ЗАГАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

ОБЛАДНАННЯ ЗАГАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КГОЗП0001
Устаткування загального призначення створено для демонстрації на уроках географії. Анемометр використовується в кабінеті географії ЗНЗ при проведенні лабораторних занять. Прилад застосовується для визначення сили і швидкості вітру. ..
2115.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КГОЗП0003
Вимірювальний прилад, на вертикальній осі якого хрестоподібно закріплені чашки – півкулі, які обертаються від вітру...
1880.0 грн.
Модель: КГОЗП0004
Барометр-анероїд використовується в кабінетах фізики та географії загальноосвітнього навчального закладу та призначений для орієнтовних спостережень за зміною атмосферного тиску і його вимірювання при проведенні демонстраційних робіт. Комплектація набору: барометр-анероїд - 1шт.; інструкція з екс..
1300.0 грн.
Модель: КБЛО0026
Гігрометр психрометричний використовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу та призначений для вимірювання відносної вологості і температури повітря в приміщенні...
320.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КГОЗП0018
Прилад у вигляді кола зі шкалою, що містить стрижень та годинні поділки...
2000.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КГОЗП0002
Сучасний лазерний далекомір для точного вимірювання відстаней на практичних заняттях з географії. Лазерний далекомір — найпростіший і найточніший спосіб швидко провести необхідні заміри. Точність: похибка вимірюваня коливається в межах 6 мм. Широкий діапазон роботи: максимум 9 метрів. Рекоме..
2000.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КГОЗП0007
Устаткування загального призначення створено для демонстрації на уроках географії. Дощомір (опадомір) використовується в кабінеті географії ЗНЗ при проведенні лабораторних занять. Це спеціальний прилад, який застосовується для визначення кількості опадів...
800.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КГОЗП0006
Картографічний компас — обладнання, без якого неможливо уявити жоден навчальний кабінет географії в загальноосвітній школі. Це просте, але дуже важливе шкільне обладнання використовується на уроках географії в НУШ — для орієнтування на паперових картах. З таким компасом орієнтування за допомог..
600.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КГОЗП0005
Устаткування загального призначення створено для демонстрації на уроках географії. Курвіметр використовується для вимірювання відстані на картах і планах. Дозволяє вимірювати відстань (з урахуванням масштабу) на картах і планах по річках і звивистих дорогах або в інших умовах, коли важко застосува..
715.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КГОЗП0009
Технічні характеристики:однорядний дисплей;точність вимірювань: 1/100 секунд;вбудовані функції календаря та будильника;екран - цифровий...
470.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КГОЗП0008
Діапазон температури,°С Від: -50 Діапазон температури, °C До: +70 Ціна поділки шкали, °С: 0,1 Ширина, мм: 60 Висота, мм: 108 Матеріал корпуса: Пластик Особливості використання: Розміщення на горизонтальній та вертикальній поверхні Застосовуються для вимірювання: Температури та в..
475.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КБЛО0037
Для застосування на уроках загальноосвітнього навчального закладу під час проведення демонстраційних дослідів і лабораторних робіт.Технічні характеристики:ціна поділки: 1 ° Сдовжина пристрою: 300мм..
120.0 грн.
Показано з 1 по 12 із 13 (2 сторінок)