МЕНЮ
КОШИК

ЦИФРОВІ ЛАБОРАТОРІЇ

ЦИФРОВІ ЛАБОРАТОРІЇ
Бренд: Vernier Модель: КХЦК0002
Цей набір значно розширить можливості основного комплекту з хімії цифрової лабораторії Vernier ™ та розкриє нові горизонти для науково-дослідницької діяльності. Даний набір дозволяє проводити вимірювання кількісних та якісних показників спектрофотометричним методом, а також визначати концентраці..
115300.0 грн.
Бренд: Vernier Модель: КХЦК0004
Учнівський комплект  цифрової  лабораторії  Vernier™  дозволить вам  проводити практичні та  лабораторні роботи з хімії на якісно новому  рівні.До складу комплекту входить:Реєстратор даних LabQuest® 2 (дозволяє отримувати дані автономно або транслювати їх на комп’ю..
65440.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КХЦК0003
Комплект цифрових датчиків «Хімія» являє собою набір найнеобхідніших вимірювальних приладів для проведення дослідів з хімії в школах та вищих навчальних закладах всіх рівнів акредитації. Особливості обладнання До складу комплекту входять чотири високоточні датчики Vernier, що працюють за бездротов..
35100.0 грн.
Бренд: Vernier Модель: КХЦК0001
Вчительський комплект цифрової  лабораторії  Vernier™  дозволить вам не лише проводити уроки та факультативи з хімії на якісно новому рівні, а й забезпечить широке поле для наукової діяльності.До складу комплекту входить:Реєстратор даних LabQuest® 2 (дозволяє отримувати дані автономн..
132616.0 грн.
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)