МЕНЮ
КОШИК

ХІМІЧНІ РЕАКТИВИ

ХІМІЧНІ РЕАКТИВИ
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КХХР0001
Набір реактивів для кабінету хіміїНабір хімреактивів містить повний перелік хімічних реактивів, що застосовуються в кабінеті хімії для виконання демонстраційних і лабораторних хімічних дослідів протягом навчального року (крім кислот і перманганату калію).Набір повністю відповідає чинним навчальним п..
6955.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КХХР0006
Застосовується в кабінеті хімії загальноосвітнього навчального закладу під час проведення демонстраційних і лабораторних дослідів.Буквені позначення:В - для основної загальноосвітньої школиС - для середньої (повної) школиВС - для початкової і середньої (повної) школи.Склад:Реактив - гідроокис калію:..
685.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КХХР0010
Застосовується в кабінеті хімії загальноосвітнього навчального закладу під час проведення демонстраційних і лабораторних дослідів.Буквені позначення:В - для основної загальноосвітньої школиС - для середньої (повної) школиВС - для початкової і середньої (повної) школи.Склад:Реактив - кислота азотна: ..
410.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КХХР0009
Застосовується в кабінеті хімії загальноосвітнього навчального закладу під час проведення демонстраційних і лабораторних дослідів.Буквені позначення:В - для основної загальноосвітньої школиС - для середньої (повної) школиВС - для початкової і середньої (повної) школи.Склад:Реактив - Амоній вуглекисл..
460.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КХХР0004
Застосовується в кабінеті хімії загальноосвітнього навчального закладу під час проведення демонстраційних і лабораторних дослідів.Буквені позначення:В - для основної загальноосвітньої школиС - для середньої (повної) школиВС - для початкової і середньої (повної) школи.Склад:Реактив - Алюміній хлорист..
720.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КХХР0008
Застосовується в кабінеті хімії загальноосвітнього навчального закладу під час проведення демонстраційних і лабораторних дослідів.Буквені позначення:В - для основної загальноосвітньої школиС - для середньої (повної) школиВС - для початкової і середньої (повної) школи.Склад:Реактив - Залізо (II) сірч..
620.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КХХР0002
Застосовується в кабінеті хімії загальноосвітнього навчального закладу під час проведення демонстраційних і лабораторних дослідів.Буквені позначення:В - для основної загальноосвітньої школиС - для середньої (повної) школиВС - для початкової і середньої (повної) школи.Склад:Реактив - Алюміній грануль..
1040.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КХХР0011
Застосовується в кабінеті хімії загальноосвітнього навчального закладу під час проведення демонстраційних і лабораторних дослідів.Буквені позначення:В - для основної загальноосвітньої школиС - для середньої (повної) школиВС - для початкової і середньої (повної) школи.Склад:Реактив - Алюміній азотнок..
480.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КХХР0005
Застосовується в кабінеті хімії загальноосвітнього навчального закладу під час проведення демонстраційних і лабораторних дослідів.Буквені позначення:В - для основної загальноосвітньої школиС - для середньої (повної) школиВС - для початкової і середньої (повної) школи.Склад:Реактив - Кальцію оксид: к..
870.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КХХР0003
Застосовується в кабінеті хімії загальноосвітнього навчального закладу під час проведення демонстраційних і лабораторних дослідів.Буквені позначення:В - для основної загальноосвітньої школиС - для середньої (повної) школиВС - для початкової і середньої (повної) школи.Склад:Індикаторний папір, 5х75мм..
950.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КХХР0007
Застосовується в кабінеті хімії загальноосвітнього навчального закладу під час проведення демонстраційних і лабораторних дослідів.Буквені позначення:В - для основної загальноосвітньої школиС - для середньої (повної) школиВС - для початкової і середньої (повної) школи.Склад:Реактив - Анілін: кваліфік..
1250.0 грн.
Показано з 1 по 11 із 11 (1 сторінок)