МЕНЮ
КОШИК

ПРИЛАДИ ЗАГАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

ПРИЛАДИ ЗАГАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КХПД0003
Демонстраційний лабораторний прилад, призначений для оснащення сучасного кабінету хімії в загальноосвітньому закладі освіти. Прилад використовується на уроках хімії при виконанні різноманітних демонстраційних лабораторних робіт. Така лазня необхідна для підігрівання хімічних речовин в пробірках чи..
3000.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КХПЗП0008
Електронні ваги, призначені для комплектування кабінетів хімії в загальноосвітніх школах. Функціональні особливості приладу Прилад призначений для точного зважування різних речовин, може використовуватися в ході проведення різноманітних демонстраційних і лабораторних дослідів, практичних робіт. Д..
1550.0 грн.
Бренд: SIGETA Модель: КБММ0004
Шкільний мікроскоп Sigeta Bionic 64x-640x - навчальний біологічний мікроскоп для роботи у світлі, що проходить та відбивається. Прилад оснащений скляною ахроматичною оптикою, має ергономічний металевий корпус. Відмінно підійде в якості першого мікроскопа для дітей і школярів. Щоб зацікавит..
3745.0 грн.
Бренд: Vernier Модель: КХПЗП0001
Магнітна мішалка призначена для використання на уроках хімії в загальноосвітній школі. Вона ефективно змішує скляні та інші контейнери, що мають розмір не більше одного літра (практична місткість - 800 мл). Особливості даної моделі мішалки В процесі роботи використовується регулятор швидкості зам..
8790.0 грн.
Модель: КХПЗП0011
Набір призначений для тестів з киснем...
500.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КХПД0002
За допомогою такого приладу вчитель може продемонструвати процес отримання розчинних речовин у твердому вигляді, що відбувається у замкнутій на поглинання системі з газів і концентрованих рідин. Найчастіше проводять демонстраційні досліди з утворення амонійних солей сірчаної, азотної, фосфорної й і..
3050.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КХПЗП0007
Призначений для демонстрації приладів, установок, навчально-наочних посібників, а також для монтажу елементів різних приладів і установок на різній висоті відносно один одного.Конструкція столика складається з підстави, робочої площини і ножничного підйомника, виготовлених з анодованого алюмінію з р..
1450.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КБЛО0037
Для застосування на уроках загальноосвітнього навчального закладу під час проведення демонстраційних дослідів і лабораторних робіт.Технічні характеристики:ціна ділення: 1 ° Сдовжина пристрою: 300мм..
120.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КХПЗП0004
Якісні цифрові ваги високої точності, призначені для використання в кабінеті хімії загальноосвітньої школи. Особливості даного приладу Дані ваги дають можливість проводити вимірювання в межах від 0,1 г до 1000 г. Мають функцію автоматичного калібрування, що робить користування ще більш зручним, а..
1950.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КХПЗП0006
Високоточний прилад загального призначення для комплектування кабінету хімії загальноосвітньої школи. Дозволяє проводити точні виміри речовин для проведення різноманітних дослідів, лабораторних, практичних робіт в ході вивчення шкільного курсу хімії. Особливості даної моделі ваг Загальний розмір (..
1950.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КБЛО0004
Лабораторне обладнання створено для демонстрації на уроках біології.Набір призначений для проведення контрольних, лабораторних робіт, усних опитувань.Лабораторний штатив допоміжне навчальне обладнання яке призначене для пристроїв при проведенні лабораторних дослідів, зміцнення різних приладів і збір..
1530.0 грн.
Показано з 1 по 11 із 11 (1 сторінок)