МЕНЮ
КОШИК

ПРИЛАДИ ЗАГАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

ПРИЛАДИ ЗАГАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КХПД0003
Демонстраційний лабораторний прилад, призначений для оснащення сучасного кабінету хімії в загальноосвітньому закладі освіти. Прилад використовується на уроках хімії при виконанні різноманітних демонстраційних лабораторних робіт. Така баня необхідна для підігрівання хімічних речовин в пробірках чи ..
3000.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КХПЗП0008
Електронні ваги, призначені для комплектування кабінетів хімії в загальноосвітніх школах. Функціональні особливості приладу Прилад призначений для точного зважування різних речовин, може використовуватися в ході проведення різноманітних демонстраційних і лабораторних дослідів, практичних робіт. Д..
1550.0 грн.
Бренд: SIGETA Модель: КБММ0004
Шкільний мікроскоп Sigeta Bionic 64x-640x - навчальний біологічний мікроскоп для роботи у світлі, що проходить та відбивається. Прилад оснащений скляною ахроматичною оптикою, має ергономічний металевий корпус. Відмінно підійде в якості першого мікроскопа для дітей і школярів. Щоб зацікавит..
3745.0 грн.
Бренд: Vernier Модель: КХПЗП0001
Магнітна мішалка призначена для використання на уроках хімії в загальноосвітній школі. Вона ефективно змішує скляні та інші контейнери, що мають розмір не більше одного літра (практична місткість - 800 мл). Особливості даної моделі мішалки В процесі роботи використовується регулятор швидкості зам..
8790.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КХПД0002
За допомогою такого приладу вчитель може продемонструвати процес отримання розчинних речовин у твердому вигляді, що відбувається у замкнутій на поглинання системі з газів і концентрованих рідин. Найчастіше проводять демонстраційні досліди з утворення амонійних солей сірчаної, азотної, фосфорної й і..
3050.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КХПЗП0007
Призначений для демонстрації приладів, установок, навчально-наочних посібників, а також для монтажу елементів різних приладів і установок на різній висоті відносно один одного.Конструкція столика складається з основи, робочої площини і ножничного підйомника, виготовлених з анодованого алюмінію з роз..
1450.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КБЛО0037
Для застосування на уроках загальноосвітнього навчального закладу під час проведення демонстраційних дослідів і лабораторних робіт.Технічні характеристики:ціна поділки: 1 ° Сдовжина пристрою: 300мм..
120.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КХПЗП0004
Якісні цифрові ваги високої точності, призначені для використання в кабінеті хімії загальноосвітньої школи. Особливості даного приладу Дані ваги дають можливість проводити вимірювання в межах від 0,1 г до 1000 г. Мають функцію автоматичного калібрування, що робить користування ще більш зручним, а..
1950.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КХПЗП0006
Високоточний прилад загального призначення для комплектування кабінету хімії загальноосвітньої школи. Дозволяє проводити точні виміри речовин для проведення різноманітних дослідів, лабораторних, практичних робіт в ході вивчення шкільного курсу хімії. Особливості даної моделі ваг Загальний розмір (..
1950.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КБЛО0004
Лабораторне обладнання створено для демонстрації на уроках біології.Набір призначений для проведення контрольних, лабораторних робіт, усних опитувань.Лабораторний штатив - допоміжне навчальне обладнання, яке призначене для пристроїв при проведенні лабораторних дослідів, зміцнення різних приладів і з..
1530.0 грн.
Показано з 1 по 11 із 11 (1 сторінок)