МЕНЮ
КОШИК

ПРИЛАДИ ДЕМОНСТРАЦІЙНІ

ПРИЛАДИ ДЕМОНСТРАЦІЙНІ
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КХПЛ0021
За допомогою цього приладу вчитель має можливість наглядно продемонструвати класу процес розпаду води на водень і кисень. Принцип дії апарата Гофмана На воду всередині апарату діє постійний електричний струм Як наслідок, в одній з трубок накопичується кисень. В іншій трубці збирається вдвічі біл..
700.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КХПД0004
Даний демонстраційний прилад призначений для комплектування кабінету хімії загальноосвітньої школи. Особливості та принцип роботи даної моделі Цей апарат потрібен в школах для застосування в ході вивчення курсу хімії. З його допомогою можна доступно і наочно демонструвати перебіг хімічних реакцій ..
2725.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КХПД0009
Апарат Кіппа призначений для комплектування кабінету хімії сучасної загальноосвітньої школи. Використання даного апарату в ході лабораторних дослідів та практичних робіт дає змогу отримати вуглекислий газ і водень. Пристрій має 2 основні складові: посудину-колбу, лійку. Вони надійно з’єднані мі..
1770.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КХПД0003
Демонстраційний лабораторний прилад, призначений для оснащення сучасного кабінету хімії в загальноосвітньому закладі освіти. Прилад використовується на уроках хімії при виконанні різноманітних демонстраційних лабораторних робіт. Така лазня необхідна для підігрівання хімічних речовин в пробірках чи..
3000.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КХПЛ0003
Дошка для сушіння посуду застосовуться в кабінеті хімії загальноосвітнього навчального закладу. Дошка є допоміжним устаткуванням, призначеним для сушки лабораторного посуду...
1670.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КХПЛ0004
Електрична плитка використовується в загальноосвітніх навчальних закладах для проведення демонстраційних дослідів з термодинаміки. Прилад призначений для нагріву та підтримання у підігрітому стані речовин. Плитка - це електронагрівач у вигляді закритого нагрівного елементу.Основні технічні характери..
720.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КХПД0019
Електронний термометр -50+200 зі щупом використовується в кабінеті фізики загальноосвітніх навчальних закладів. Прилад має функцію фіксації значень мінімальної та максимальної температури. Щуп виготовлений з нержавіючої сталі.Основні технічні характеристики:діапазон вимірювання: -50...+200°С;батарей..
250.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КХПЛ0011
Даний прилад використовується в загальноосвітньому навчальному закладі: на уроках хімії, біології та фізики, в ході проведення демонстраційних та лабораторних робіт. Особливості комплектації та застосування приладу Найчастіше такий затискач застосовують для роботи з тонкостінними гумовими трубка..
140.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КХПЛ0018
Даний прилад може застосовуватися на уроках фізики, хімії та біології в ході проведення лабораторних та практичних робіт, відповідно до навчальної програми. Він відноситься до переліку рекомендованого обладнання для навчальних кабінетів в загальноосвітній школі. Функціональні та технічні особливост..
55.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КХПД0013
Дане навчальне обладнання призначене для комплектування кабінету хімії загальноосвітньої школи. Колонка адсорбційна використовується при монтажі демонстраційних приладів для проведення різноманітних дослідів, пов’язаних з поглинанням твердих, рідких і газоподібних речовин, за принципом протитечії і ..
1680.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КФМФ0014
Куля для зважування повітря або інших газів Куля призначений для використання на уроках фізики при проходженні тим, пов'язаних з термодинаміки і молекулярної фізикою. Його призначення - демонстрація можливості визначення щільності повітря або інших газів через відповідний інструмент. Особливості к..
800.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КХПД0006
Принцип дії даного приладу полягає в конденсації водяної пари для отримання дистильованої води. Всі деталі виготовлені із термостійкого скла. Даний прилад повністю безпечний і відповідає Концепції НУШ та санітарно-гігієнічним вимогам до шкільного обладнання. У комплекті Хімічний стакан ПП 500мл ..
2225.0 грн.
Показано з 1 по 12 із 33 (3 сторінок)