МЕНЮ
КОШИК

ПРИЛАДИ ДЕМОНСТРАЦІЙНІ

ПРИЛАДИ ДЕМОНСТРАЦІЙНІ
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КХПЛ0021
За допомогою цього приладу вчитель має можливість наглядно продемонструвати класу процес розпаду води на водень і кисень. Принцип дії апарата Гофмана На воду всередині апарату діє постійний електричний струм Як наслідок, в одній з трубок накопичується кисень. В іншій трубці збирається вдвічі біл..
700.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КХПД0004
Даний демонстраційний прилад призначений для комплектування кабінету хімії загальноосвітньої школи. Особливості та принцип роботи даної моделі Цей апарат потрібен в школах для застосування в ході вивчення курсу хімії. З його допомогою можна доступно і наочно демонструвати перебіг хімічних реакцій ..
2725.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КХПД0009
Апарат Кіппа призначений для комплектування кабінету хімії сучасної загальноосвітньої школи. Використання даного апарату в ході лабораторних дослідів та практичних робіт дає змогу отримати вуглекислий газ і водень. Пристрій має 2 основні складові: посудину-колбу, лійку. Вони надійно з’єднані мі..
1770.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КХПД0003
Демонстраційний лабораторний прилад, призначений для оснащення сучасного кабінету хімії в загальноосвітньому закладі освіти. Прилад використовується на уроках хімії при виконанні різноманітних демонстраційних лабораторних робіт. Така баня необхідна для підігрівання хімічних речовин в пробірках чи ..
3000.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КХПЛ0003
Дошка для сушіння посуду застосовується в кабінеті хімії загальноосвітнього навчального закладу. Дошка є допоміжним устаткуванням, призначеним для сушки лабораторного посуду...
1670.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КХПЛ0004
Електрична плитка використовується в загальноосвітніх навчальних закладах для проведення демонстраційних дослідів з термодинаміки. Прилад призначений для нагріву та підтримання у підігрітому стані речовин. Плитка - це електронагрівач у вигляді закритого нагрівного елементу.Основні технічні характери..
720.0 грн.
Модель: КФМФ0004
Електронний термометр зі щупом використовується в кабінеті фізики загальноосвітніх навчальних закладів. Прилад має функцію фіксації значень мінімальної та максимальної температури. Щуп виготовлений з нержавіючої сталі...
250.0 грн.
Модель: КХПЛ0011
Даний прилад використовується в загальноосвітньому навчальному закладі: на уроках хімії, біології та фізики, в ході проведення демонстраційних та лабораторних робіт. Найчастіше такий затискач застосовують для роботи з тонкостінними гумовими трубками: для їх затискання на певних ділянках.Механізм зат..
145.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КХПЛ0018
Даний прилад може застосовуватися на уроках фізики, хімії та біології в ході проведення лабораторних та практичних робіт, відповідно до навчальної програми. Він відноситься до переліку рекомендованого обладнання для навчальних кабінетів в загальноосвітній школі. Прилад призначений для перетискання ..
55.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КХПД0013
Дане навчальне обладнання призначене для комплектування кабінету хімії загальноосвітньої школи. Колонка адсорбційна використовується при монтажі демонстраційних приладів для проведення різноманітних дослідів, пов’язаних з поглинанням твердих, рідких і газоподібних речовин, за принципом протитечії і ..
1680.0 грн.
Модель: КФМФ0014
Куля для зважування повітря або інших газів Куля призначена для використання на уроках фізики при проходженні тим, пов'язаних з термодинаміки і молекулярної фізики. Його призначення - демонстрація можливості визначення щільності повітря або інших газів через відповідний інструмент. Особливості кон..
800.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КХПД0006
Принцип дії даного приладу полягає в конденсації водяної пари для отримання дистильованої води. Всі деталі виготовлені із термостійкого скла. Даний прилад повністю безпечний і відповідає Концепції НУШ та санітарно-гігієнічним вимогам до шкільного обладнання. У комплекті:Хімічний стакан ПП 500мл -..
2225.0 грн.
Показано з 1 по 12 із 33 (3 сторінок)