МЕНЮ
КОШИК

ВСЕ ДЛЯ ДОСЛІДІВ (ПОСУД ТА ОБЛАДНАННЯ)

ВСЕ ДЛЯ ДОСЛІДІВ (ПОСУД ТА ОБЛАДНАННЯ)
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КБЛО0038
Використовується в кабінеті хімії загальноосвітнього навчального закладу під час проведення демонстраційних і лабораторних дослідів для вимірювання Ph.Технічні характеристики:Виготовлений у вигляді паперових стрічок 5х75ммКількість - 100 штук,Упаковані в пластиковий тубус 30х100мм.Ph 0-12...
125.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КХПО0033
Даний конструктивний елемент виконано із термостійкого високоякісного скла. Найчастіше його використовують в якості подовжувача або з’єднувального елемента при збиранні різноманітних лабораторних конструкцій та апаратів, при різних видах робіт з дистиляції, перегонки та інших процесів в органічному..
270.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КХПО0014
Дана бюретка з краном призначена для використання в кабінеті хімії загальноосвітньої школи. Особливості даного лабораторного обладнання Використовується найчастіше при проведенні лабораторних робіт та дослідів в рамках вивчення шкільного курсу хімії, коли є необхідність точного відмірювання певної..
350.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КХПО0019
Даний інструмент підійде для роботи з різними речовинами, які не є чутливими до світла, так як він має скляний прозорий корпус. Скло має особливі хімічні та термічні властивості. На корпус приладу нанесено шкалу для зручності використання. Шкала не стирається і не пошкоджується під впливом хімічни..
275.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КХПО0007
Бюретка призначена для проведення лабораторних та практичних робіт, а також демонстраційних дослідів, відповідно до програми шкільного курсу хімії. Бюретка з краном необхідна для точного вимірювання певної кількості рідини і титрування. Ємкість даної бюретки – 100 мл, довжина 820 мм. На корпусі н..
430.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КХПО0011
Дане обладнання призначене для використання в кабінетах хімії загальноосвітніх навчальних закладів НУШ при проведенні демонстраційних та лабораторних дослідів та інших практичних робіт. Стане в нагоді для точного вимірювання певної (незначної) кількості рідини та титрування. Особливості бюретки дан..
390.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КХПО0055
Воронку зручно використовувати в ході виконання різних демонстраційних та лабораторних дослідів в практичній частині курсу хімії в загальноосвітній школі. Її особливо зручно використовувати для: переливання різних рідин або засипання сипучих речовин в посуд, що має вузьку шийку; для проведення фі..
85.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КХПО0085
Діаметр - 36 мм Довжина - 50 мм Матеріал - термо-хімічне стійке скло..
55.0 грн.
Модель: КХПО0078
Воронка конічна використовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу під час проведення демонстраційних та лабораторних дослідів. За допомогою лійки здійснюють переливання та фільтрування рідин з використанням фільтрувального паперу. ..
68.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КХПО0082
Годинник пісочний - найпростіший прилад для відліку проміжків часу Технічні характеристики: 2 ємності, одна з яких частково заповнена піском Матеріал - скло Проміжок часу - 1 хвилина ..
55.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КХПО0083
Годинник пісочний - найпростіший прилад для відліку проміжків часу Технічні характеристики: 2 ємності, одна з яких частково заповнена піском Матеріал - скло Проміжок часу - 2 хвилини ..
55.0 грн.
Показано з 1 по 12 із 118 (10 сторінок)