МЕНЮ
КОШИК

РОЗВИТОК ТА КОРЕКЦІЯ

РОЗВИТОК ТА КОРЕКЦІЯ
Бренд: Easy Busy
Бізіборди Easy Busy моделі "Гігант" - щасливі власники таких іграшок можуть вдосталь насолоджуватися великою кількістю компонентів і навіть те, що не влазить на борди стандартних розмірів. За практиці - практично всі такі моделі Нажі клієнти замовляють з ім'ям дитини. Поле дії в цій моделі практично..
По запросу
Бренд: Easy Busy
Бізікуб - це багатогранна іграшка для малюка, яка довго не залишить у спокої його увагу і уяву. На всіх гранях куба, крім нижньої, розташовано багато цікавих елементів, які приковують увагу дитини і викликають дикий захват. Куб повністю виконаний з натурального екологічно-чистого матеріалу - фанер..
По запросу
Бренд: Easy Busy
Бізіборди Busy Child моделі Стандарт Максимальної комлектації - це достаток додаткових компонентів, які гармонійно виглядають разом на одній дошці. Назва моделі має на увазі наявність усіх додаткових елеметів на вибір: ксилофон-розетка-спиннер, ТВ пульт-розетка-спиннер. Кольорове наповнення, крім за..
По запросу
Бренд: Easy Busy Модель: 6-7-0013
Що ж собою являє цей стенд з наочним матеріалом?Розвиваючу дошку можна зробити своїми руками або купити готову. По суті це звичайна дошка, з зафіксованими тими самими небезпечними речами, від яких батьків кидало в дрож. Наприклад, це можуть бути непрацююча розетка з виделкою, вимикач, ручки від двер..
По запросу
Бренд: KaZa
Матеріал: дерево Модель: тренажер у формі вісімки. Продукт призначений для розвитку координації, балансу та руху. Підходить для дітей різного віку. Виріб сучасний, оригінальний та якісний...
3000.0 грн.
Бренд: Vema Kids
Виготовлене з якісних та безпечних матеріалів. Кріпиться на стіну. Оснащене підсвіткою. Великі дзеркала використовуються для групової роботи з постановки звуків, допоможуть покращити мовлення та навики комунікації. Дзеркало є необхідним елементом в кабінеті логопеда...
По запросу
Бренд: Vema Kids
Цей пристрій використовується на заняттях з логопедом, і призначений для дітей з порушеням вимови.Принцип роботи: дитина вимовляє певне речення, і "дзеркало" повторює сказану фразу без "викривлення" інформації слуховим аналізатором. Потім записується інше речення, і робота над правильною вимовою пов..
6950.0 грн.
Бренд: Україна
Незважаючи на те, що дизайн килимів для дитячої кімнати дуже різноманітний, килими - це поєднання яскравих і барвистих малюнків і практичності. Килими можна з упевненістю назвати самими соковитими і радісним! Ворс: 100% поліпропілен. Основа: натуральна лляна нитка. Висота ворсу: 10,5 мм. Щільніс..
По запросу
Бренд: AW
Товщина покриття : 6.5 мм. Ширина покриття : 1.5 м . Склад : Поліамід. Колір : Сірий. Тип виробництва : Тафтингов.й. Тип : Побутовий Клас зносостійкості : 22 клас. Дизайн : Графічний малюнок. Висота ворсу : 3 мм. Матеріал основи : Повсть. Вид ворсу : Короткий. Тип ворсу : Пет..
По запросу
Бренд: Україна
Загальні характеристики:Матеріал: Мікрофібра .Розмір: 2 х 3 м . Колір: зелений.ЦІНА ПІД ЗАМОВЛЕННЯ! ЗАЛЕДИТЬ ВІД РОЗМІРУ!..
По запросу
Бренд: Україна
Килимок для дитячої кімнати на гумовій основі. Щільний та ніжний ворс поглинає звуки, по ньому приємно ходити. Тришарова будова: верх - м'який нейлоновий ворс; середина - зміцнювальний плетений прошарок з нейлону; низ - гумова основа для фіксації на будь-якій поверхні. Умови експлуатації: ручне п..
По запросу
Показано з 1 по 12 із 17 (2 сторінок)