МЕНЮ
КОШИК

МУЗИЧНІ ІНСТРУМЕНТИ

МУЗИЧНІ ІНСТРУМЕНТИ
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: 6-4-0006
Вік: 1, 0Пол: Для хлопчиків, Для дівчатокКатегорія розвитку: Дрібної моторики, Емоційне, Уміння гратиХарчування: НемаєВага: 35 гКраїна: БілорусьРозмір упаковки 11 x 5 x 19 см..
50.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: 6-4-0007
Музична розвиваюча іграшка піаніно Тигреня (Mommy Love) призначена для дітей від 1 року. Іграшка має 4 режими. Дитина зможе дізнатися різних тварин і звуки, які вони видають, дізнатися ноти, послухати гарні мелодії, створити свої. Натискаючи на кнопочки, дитина буде розвивати дрібну моторику. Також ..
310.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: 6-4-0005
Дерев'яні дитячі цимбали з ласкавою назвою "Перепілочка" дозволять організувати знайомство дітей з величезним і прекрасним світом музики і зробити перші кроки у формуванні гармонійно розвиненої особистості.Склад: цимбали, запасні струни, медіатор, ключ.Посібник спрямований на розвиток:Слуху;Музичної..
650.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: 6-4-0003
Напевно найвідоміший і популярний музичний інструмент - це барабан. І звичайно ж у дітей він користується такою ж популярність. Правда деякі батьки побоюються мати у себе вдома таку гучну іграшку. Але саме вона може допомогти дитині виплеснути свою енергію в правильне русло, зняти стрес і напруження..
390.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: 6-4-0001
Музичні іграшки так важливі для розвитку дітей. Пам'ятайте, як в дитинстві ми любили ксилофони? Зараз теж така іграшка в пошані.Ксилофон Cubika LKS-2 виготовлений з дерева, тому безпечний для здоров'я малюка. Покритий емаллю на водній основі з харчовим барвником. Чи стане відмінним розвагою вашого м..
300.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: 6-4-0002
Маракаса - це модний музичний інструмент, без якого не можна уявити жоден латино-американський ансамбль. Це весела, заводна, яскрава музика. Дуже важливо з раннього дитинства розвивати дитину всебічно. Один з важливих моментів розвитку - це музичне розвиток. З раннього дитинства прищеплюйте дитині л..
170.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: 6-4-0004
Цей оригінальний і цікавий музичний інструмент виконаний з дерева від чудового виробника дитячих екологічно чистих іграшок Хейп Той (Hape). Іграшку можна використовувати для різних ігор дитини, застосовуючи звукові ефекти як при розповідях казок, так і для повсякденних ігор. Колір іграшки в асортиме..
120.0 грн.
Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)