МЕНЮ
КОШИК

РОБОТИ ДЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

РОБОТИ ДЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ
Бренд: fischertechnik Модель: SРПШ0018
Дитячий розвиваючий конструктор «Стартовий набір маленький» на 60 деталей німецького виробника конструкторів fischertechnik. Конструктор дасть можливість будувати різноманітні споруди/транспорт, після чого їх можна розібрати та скласти абсолютно нові моделі. До конструктора надається проста та зрозу..
999.0 грн.
Бренд: Makeblock Модель: SРПШ0007
Makeblock STEAM набір Codey Rocky & Neuron Education KitCodey Rocky & Neuron Education Kit - це набір призначений для навчання програмістів і мейкерів. На додаток до більш ніж 10 електронних модулів, які поставляються з Codey Rocky, в комплект входять шість блоків Neuron, які дозволяють учня..
9999.0 грн.
Бренд: Makeblock Модель: SРПШ0028
Набір є ідеальним рішенням для великих класів з програмування роботів. Один комплект включає шість роботів Codey Rocky, що дозволяє одночасно навчати кодуванню до 12 учнів. Потужні особливості Codey Rocky дозволяють учням вивчати Scratch, AI, Python і IoT. Повний комплект навчальних посібників, підр..
52899.0 грн.
Бренд: fischertechnik Модель: SРПШ0024
Великий конструктор для початківців з лінійки Junior, для дітей від 3 років, включає в себе безліч різних моделей. Транспортні засоби: самоскид, автоцистерна, вантажівка з причепом, евакуатор з лебідкою і креативні варіанти дизайну вражають легкістю побудови моделей і веселим забарвленням. Завдяки с..
1799.0 грн.
Бренд: fischertechnik Модель: SРПШ0020
яка ж дитина не здивується, дивлячись на великий, захоплюючий екскаватор? Транспорт на будівельних майданчиках завжди дуже популярний. Новий іграшковий екскаватор Easy Starter Trucks гарантує чисту атмосферу на будівельних майданчиках, де діти у віці від трьох років зможуть здійснити свою мрію і ста..
1199.0 грн.
Бренд: fischertechnik Модель: SРПШ0014
Конструктор Бульдозер/Bulldozer - розрахований на інтерес дітей, яким вже виповнилося сім років. Складається з 85 яскравих деталей, які дозволяють зібрати три різні моделі гусеничної техніки. У вас вийде снігоприбиральної трактор, бульдозер і сервісний підйомник. Всі три моделі мають гумові гусениці..
899.0 грн.
Бренд: fischertechnik Модель: SРПШ0015
Конструктор Сонячна енергія/Solar - це не просто цікава гра для дітей старше семи років, це справжнє джерело натхнення для маленьких винахідників. Конструктор має свою «родзинку», яку можна знайти тільки в дорогих ігрових навчальних матеріалах: сонячний мотор , який складається з сонячної батареї і ..
899.0 грн.
Бренд: fischertechnik Модель: SРПШ0022
Конструктор Канатна дорога в оригінальній назві Cable Railway, створений для дітей старше семи років. Цілих три різних моделі канатної підвісної дороги всередині! Це справжній сюрприз для майбутніх геніїв-архітекторів і, хто знає, можливо, саме у вашій дитині ховаються якості і талант знаменитого вч..
1399.0 грн.
Бренд: fischertechnik Модель: SРПШ0038
Супер Парк Розваг/Super Fun Park - конструктор для дітей старше семи років. Великий набір деталей (660 штук) допоможе створити свій парк розваг, у якому буде найбільше колесо огляду і дві каруселі. У комплект ігрового набору входить електродвигун XS і блок для батарейки, тому ваші винаходи оживуть. ..
4799.0 грн.
Бренд: fischertechnik Модель: SРПШ0019
Завдяки системі fischertechnik молоді інженери у віці від 3 років зможуть випробувати свої сили. Проста система з'єднання деталей дозволяє маленьким будівельникам насолоджуватися швидким складанням. Великі будівельні елементи в поєднанні з інструкціями по збірці полегшують знайомство з конструкторам..
1199.0 грн.
Бренд: fischertechnik Модель: SРПШ0021
Конструктори широко відомого німецького бренду fisсhertechnik відрізняються принципово іншим типом з'єднання елементів. Для надійної фіксації готової конструкції в кожному блоці є шипи в формі трапеції, завдяки чому деталі з'єднуються з шести сторін. Використовуючи 140 деталей, які входять до склад..
1499.0 грн.
Бренд: fischertechnik Модель: SРПШ0013
Вивчай принципи фізики легко і в ігровій формі з революційним конструктором від німецької фірми-виробника Fishertechnik. Динаміка руху легко підкориться вашій дитині, адже покрокова інструкція (за допомогою якої можна зібрати три вражаючі моделі: гірку з перешкодами, трамплін і гру на спритність), а..
799.0 грн.
Показано з 1 по 12 із 38 (4 сторінок)