МЕНЮ
КОШИК

АКСЕСУАРИ

АКСЕСУАРИ
Бренд: Makeblock Модель: SРА0006
3-осьовий акселерометр і гіроскоп Ме - це модуль обробки руху. Він може використовуватися для вимірювання кутової швидкості та отримання інформації про прискорення роботів або інших пристроїв. 3-осьовий акселерометр і датчик гіроскопа базується на чіпі MPU-6050, він поєднує в собі 3-осьовий гіроскоп..
769.0 грн.
Бренд: Makeblock Модель: SРА0004
Me Touch Sensor - це ємкісний сенсорний датчик на основі TTP223-BA6. Ви також можете підключити отвір «TOUCH» до металевої конструкції і торкнутися металу, щоб активувати датчик. Чутливість встановлена на належному рівні...
419.0 грн.
Бренд: Makeblock Модель: SРА0010
Розширення mBot Servo Pack - це комплект для робота mBot від компанії Makeblock. Комплект містить сервомашинки, світлодіодний набір і супутні компоненти, за допомогою яких можна об'єднувати систему з роботом. Розширення потрібно для додання роботу більшої рухливості, а також можливості передачі світ..
869.0 грн.
Бренд: Makeblock Модель: SРА0020
Додаткові можливості для Вашх улюблених роботів! Унікальний додатковий набір, який підходить одночасно для робота mBot і для робота mBot Ranger...
2599.0 грн.
Бренд: Makeblock Модель: SРА0007
Ультразвуковий датчик Me Ultrasonic Sensor V3.0 це поліпшення попередньої версії датчика, з підвищеною якістю і стабільністю дії. Датчик можна використовувати для вимірювання відстані або уникнення перешкод, від 3 см до 4 м. Бібліотека Arduino зашита виробником, що дозволяє з легкістю використовуват..
769.0 грн.
Бренд: wonder workshop Модель: SРА0012
Перетворіть свого Dash в забавну катапульту і вишиковуйте хитромудрі мети з аксесуарами набором Dash's Launcher...
1249.0 грн.
Бренд: wonder workshop Модель: SРА0016
Технічні характеристики Wonder Workshop Набір аксесуарів для Dash і Dot: Основні параметри Повний список параметрів Тип Набір для розширення Сумісність Dash Dot Комплектація Заячі вуха Заячий хвіст Причіпний гак Бульдозерний ківш /(только для Dash) Новий вид і можливості для ваших Dash і..
1649.0 грн.
Бренд: Makeblock Модель: SРА0002
Модуль Me Line Follower V2.2 предназначен для линейного слежения за робототехникой. Он имеет два датчика на модуле, и каждый датчик содержит две части - светодиод, излучающий ИК-излучение, и фототранзистор, чувствительный к инфракрасному излучению. Он может выводить цифровой сигнал на Arduino, чтобы..
389.0 грн.
Бренд: Makeblock Модель: SРА0022
Додатковий набір mTiny And His Friend Map Pack такий же, як і набір карт в наборі mTiny. Він містить фізичні блоки і різні сюжетні карти на основі різних тем, щоб забезпечити моделювання алгоритмів. Завдяки йому діти можуть отримати зворотній зв'язок і генерувати більше креативних ідей під час проце..
5499.0 грн.
Бренд: Makeblock Модель: SРА0023
Набір включає 2 теми: Поля і місто. Він також включає додаткові карти для програмування, маски і набори простих дій, які можна використовувати разом з дітьми. Фрагменти карти і карти програмування виготовлені з міцного стисненого картону і мають спеціальний принт для взаємодії з mTiny і контролером ..
5699.0 грн.
Показано з 1 по 12 із 20 (2 сторінок)