МЕНЮ
КОШИК

МОДЕЛІ АНАТОМІЇ

 МОДЕЛІ АНАТОМІЇ
Бренд: 3B Scientific. Модель: BMA48
Модель відтворює молекулярну структуру вторинного білка типу ELICE ALFA, в якій поліпептидний ланцюг скручується (на рівні одинарних зв'язків), щоб отримати спіральну повторювану структуру, в якій всі одиниці знаходяться в просторовому відношенні, ідентичних сусіднім одиницям. Розміри: H = 450 ..
2190.0 грн.
Бренд: 3B Scientific. Модель: BMA52
Модель вухо людини для класу біології Модель відтворює внутрішнє, середнє і зовнішнє вухо в масштабі 1,5: 1. Матеріал: вініл, стійкий, неламкий. ..
2375.0 грн.
Бренд: 3B Scientific. Модель: BMA22
Модель відтворює внутрішнє, середнє і зовнішнє вухо в масштабі 3:1. Складові частини, що представляють барабанну порожнину, молоток, коваделко, ваги, завиток, є зйомними. Модель є відмінним дидактичним інструментом для дослідження слухових нервів. Матеріал: вініл, стійкий, небиткий. Зібраний на підс..
3286.0 грн.
Бренд: 3B Scientific. Модель: BMA23
Модель відтворює внутрішнє, середнє і зовнішнє вухо в масштабі 2:1.Розміри: 156x77x108 мм.Матеріал: ПВХ пластик, небиткий.Зібраний на підставці.Під замовлення.Країна виробник: Румунія ..
2914.0 грн.
Бренд: 3B Scientific. Модель: BMA53
Якісна модель, яка відтворює внутрішнє, середнє і зовнішнє вухо в масштабі 3:1. Вона містить наступні зйомні частини: барабанну перетинку, луску і коваделко, завитку і слуховий нерв.Матеріал: вініл, небиткий, стійкий.Зібраний на підставці.Під замовлення.Країна виробник: Румунія ..
5328.0 грн.
Бренд: 3B Scientific. Модель: BMA51
Модель відтворює шлунок людини в розрізі з стравоходом і дванадцятипалої кишкою і показує різні фази гастриту, від виразки шлунка до перфорації.Таким чином, представлені наступні патологічні зміни шлунка:еритематозний гастрит;ерозивний гастрит;геморагічний гастрит;стадія загоєння з утворенням рубця;..
2439.0 грн.
Модель: 1-13-0005
Модель створена для демонстрації на уроках біології.Призначена для проведення контрольних, лабораторних робіт, а також усних опитувань при вивченні розділу "Людина".Модель розбірна з трьох частин і підставки, демонструє зовнішню і внутрішню будову мозку людини:середній мозок,проміжний мозок,міст,моз..
2600.0 грн.
Бренд: 3B Scientific. Модель: BMA58
Модель для використання в навчанні, що представляє собою справжню копію грудного відділу хребта, що складається з 12 грудних хребетних, міжхребцевих дисків, грудних нервів і спинного мозку.Розмір: H = 330 мм.Матеріал: вініл, стійкий, непорушний.Зібраний на опорі.Під замовлення.Країна виробник: Румун..
3402.0 грн.
Бренд: 3B Scientific. Модель: BMA18
Модель представляє жіночі статеві органи і базальні м'язи. Матеріал: ПВХ пластик, стійкий, непорушний. Зібраний на опорі.Під замовлення.Країна виробник: Румунія ..
2212.0 грн.
Бренд: 3B Scientific. Модель: BMA35
Модель відтворює жіночу сечову систему, надаючи корисний навчальний інструмент для уроків анатомії.Розміри: H = 500 мм. Матеріал: ПВХ пластик, стійкий. Побудований на знімній опорі...
3042.0 грн.
Бренд: 3B Scientific. Модель: BMA12
Модель являє собою точну копію анатомічної області, відповідної стегновому суглобу, великогомілкової кістки, включаючи хребет. Гнучкість моделі дозволяє відтворювати розгинання, згинання, внутрішні та зовнішні руху коліна. Розміри: H = 330 мм. Матеріал: вініл, довговічний. Модель вста..
1802.0 грн.
Бренд: 3B Scientific. Модель: BMA90
Модель відтворює корінний зуб з подвійним коренем в поздовжньому розрізі, дві зйомні частини дозволяють візуалізувати нервові порожнини, дозволяючи отримати точне уявлення про наслідки нелікованих захворювань для структури зуба.Матеріал: вініл, не еластичний, стійкий. Побудований на знімній опорі.&n..
4557.0 грн.
Показано з 1 по 12 із 65 (6 сторінок)