МЕНЮ
КОШИК

МОДЕЛІ ТВАРИН

МОДЕЛІ ТВАРИН
Бренд: DARTON Модель: 11-4-0006
Модель створена для демонстрації на уроках біології.Призначена для проведення контрольних, лабораторних робіт, а також усних опитувань.Модель складається з:• вії,• передня скорочувальна вакуоль,• макронуклеус (велике ядро),• цитоплазма,• травна вакуоль,• передня скорочувальна вакуоль,• цитостом (рот..
2800.0 грн.
Бренд: DARTON Модель: 11-4-0010
Модель створена для демонстрації на уроках біології.Призначена для проведення контрольних, лабораторних робіт, а також усних опитувань при вивченні розділу "Тварини", тема "Молюски".Модель демонструє внутрішню і зовнішню будову двостулкового молюска - беззубки.Комплектується методичними рекомендація..
По запросу
Бренд: DARTON Модель: 11-4-0007
Модель створена для демонстрації на уроках біології.Призначена для проведення контрольних, лабораторних робіт, а також усних опитувань.Висота моделі близько 40 см, виготовлена з пластмаси. Модель розфарбована в природні кольори, демонструє зовнішню і внутрішню будову прісноводної гідри.На моделі пре..
По запросу
Бренд: DARTON Модель: 11-4-0009
Модель створена для демонстрації на уроках біології.Призначена для проведення контрольних, лабораторних робіт, а також усних опитувань при вивченні розділу "Тварини", тема "Тип кільчасті черви".Модель демонструє зовнішню і внутрішню будову кільчастого хробака на прикладі дощового черв'яка.Комплектує..
3600.0 грн.
Бренд: DARTON Модель: 11-4-0008
Модель створена для демонстрації на уроках біології.Призначена для проведення контрольних, лабораторних робіт, а також усних опитувань.Довжина моделі близько 40 см, з пластмаси, розфарбована в природні кольори, демонструє зовнішню і внутрішню будову ланцетника.Модель складається з:• хорда,• нервова ..
По запросу
Бренд: DARTON Модель: 11-4-0005
Модель створена для демонстрації на уроках біології.Призначена для проведення контрольних, лабораторних робіт, а також усних опитувань.У наборі 5 моделей головного мозку хребетних тварин, які представляють зовнішню будову головного мозку хребетних. Відділи мозку позначені коліром і пронумеровані:1 -..
5000.0 грн.
Бренд: DARTON Модель: 11-4-0003
Модель створена для демонстрації на уроках біології.Призначена для проведення контрольних, лабораторних робіт, а також усних опитувань.Модель призначена для вивчення будови опорно-рухової системи голуба.Представлена у вигляді натурального остеологического матеріалу.Скелет встановлений на підставці і..
4700.0 грн.
Бренд: DARTON Модель: 11-4-0002
Модель створена для демонстрації на уроках біології.Призначена для проведення контрольних, лабораторних робіт, а також усних опитувань.Являє собою натуральний остеологический матеріал.Скелет на підставці і закритий прозорою кришкою.Комплектується методичними рекомендаціями щодо експлуатації...
2600.0 грн.
Бренд: DARTON Модель: 11-4-0004
Модель створена для демонстрації на уроках біології.Призначена для проведення контрольних, лабораторних робіт, а також усних опитувань.Модель призначена для вивчення будови опорно-рухової системи кролика.Представлено у вигляді натурального остеологического матеріалу.Скелет встановлений на підставці ..
3600.0 грн.
Бренд: DARTON Модель: 11-4-0001
Модель призначена для проведення контрольних, лабораторних робіт, а також усних опитувань на уроках біології для вивчення будови опорно-рухової системи костистої риби.Являє собою натуральний остеологический матеріал.Скелет встановлений на підставці і закритий прозорою кришкою.Комплектується методичн..
2600.0 грн.
Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)