МЕНЮ
КОШИК

ГЕОГРАФІЯ

ГЕОГРАФІЯ
Бренд: DARTON Модель: anemometr-chashkovij
Вимірювальний прилад, на вертикальній осі якого хрестоподібно закріплені чашки – півкулі, які обертаються від вітру...
1880.0 грн.
Бренд: DARTON Модель: evolyuciya-relefu
Об'ємна реалістична модель "Будова земних складок і еволюція рельєфу" призначена для використання в якості демонстраційного матеріалу в середній загальноосвітній школі в курсі географії, на уроці за темою "Форми і типи рельєфу". Входить до переліку навчального обладнання, затвердженого МОН. Відпо..
3540.0 грн.
Бренд: DARTON Модель: globus-politichnij26
Настільний, лакований Підставка та меридіан - з пластика Варіанти виконання: без підсвічування Мова - українська ..
680.0 грн.
Бренд: DARTON Модель: globus-politichnij32
Настільний, лакований Підставка та меридіан - з пластика Варіанти виконання: без підсвічування Мова - українська ..
935.0 грн.
Бренд: DARTON Модель: globus-fizicheskij26
Настільний, лакований Підставка та меридіан - з пластика Варіанти виконання: без підсвічування Мова - українська..
680.0 грн.
Бренд: DARTON Модель: globus-fizicheskij
Настільний, лакований Підставка та меридіан - з пластика Варіанти виконання: без підсвічування Мова - українська..
935.0 грн.
Бренд: DARTON Модель: globus-model-budova-soncya
Яскравий глобус діаметром 32 см із кольорового пластику — чудовий варіант обладнання для кабінетів географії, фізики, природничої галузі НУШ. Модель будови Сонця — наочна ілюстрація складної теми За допомогою цього сучасного глобуса вчитель може показати дітям зовнішню та внутрішню структуру буд..
4900.0 грн.
Бренд: DARTON Модель: globus-model-22
Моделі і глобуси створені для демонстрації на уроках географії. Моделі і глобуси призначені для демонстрації і усного опитування при вивченні географії. Глобус-модель застосовується в кабінетах географії та фізики ЗНЗ. Являє уявні лінії земної поверхні - паралелі і меридіани і дає чітко зрозуміти ..
5300.0 грн.
Бренд: DARTON Модель: dogdemer
Устаткування загального призначення створено для демонстрації на уроках географії. Дощомір (опадомір) використовується в кабінеті географії ЗНЗ при проведенні лабораторних занять. Це спеціальний прилад, який застосовується для визначення кількості опадів, що випали...
820.0 грн.
Бренд: DARTON Модель: kompas-11
Устаткування загального призначення створено для демонстрації на уроках географії. Компас шкільний використовується для вивчення його будови і дії, а також для визначення сторін світу...
55.0 грн.
Бренд: DARTON Модель: 1555
Моделі і глобуси створені для демонстрації на уроках географії. Моделі і глобуси призначені для демонстрації і усного опитування при вивченні географії. Модель призначена для використання в початкових і старших класах ЗНЗ на уроках природознавства і географії, в якості демонстраційного посібника п..
4500.0 грн.
Бренд: DARTON Модель: kurvimetr
Устаткування загального призначення створено для демонстрації на уроках географії. Курвіметр використовується для вимірювання відстані на картах і планах. Дозволяє вимірювати відстань (з урахуванням масштабу) на картах і планах по річках і звивистих дорогах або в інших умовах, коли важко застосува..
700.0 грн.
Показано з 1 по 12 із 20 (2 сторінок)