МЕНЮ
КОШИК

ОБЛАДНАННЯ ЗАГАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

ОБЛАДНАННЯ ЗАГАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ
Бренд: DARTON Модель: anemometr-chashkovij
Вимірювальний прилад, на вертикальній осі якого хрестоподібно закріплені чашки – півкулі, які обертаються від вітру...
1880.0 грн.
Бренд: DARTON Модель: 8-2-1-0005
Барометр-анероїд використовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу та призначений для орієнтовних спостережень за зміною атмосферного тиску і його вимірювання при проведенні демонстраційних робіт.Комплектація набору:барометр-анероїд - 1шт.;інструкція з експлуатації;пакувальна..
1300.0 грн.
Бренд: DARTON Модель: evolyuciya-relefu
Об'ємна реалістична модель "Будова земних складок і еволюція рельєфу" призначена для використання в якості демонстраційного матеріалу в середній загальноосвітній школі в курсі географії, на уроці за темою "Форми і типи рельєфу". Входить до переліку навчального обладнання, затвердженого МОН. Відпо..
3540.0 грн.
Бренд: DARTON Модель: globus-politichnij26
Настільний, лакований Підставка та меридіан - з пластика Варіанти виконання: без підсвічування Мова - українська ..
680.0 грн.
Бренд: DARTON Модель: globus-politichnij32
Настільний, лакований Підставка та меридіан - з пластика Варіанти виконання: без підсвічування Мова - українська ..
935.0 грн.
Бренд: DARTON Модель: globus-fizicheskij26
Настільний, лакований Підставка та меридіан - з пластика Варіанти виконання: без підсвічування Мова - українська..
680.0 грн.
Бренд: DARTON Модель: globus-fizicheskij
Настільний, лакований Підставка та меридіан - з пластика Варіанти виконання: без підсвічування Мова - українська..
935.0 грн.
Бренд: DARTON Модель: globus-model-budova-soncya
Яскравий глобус діаметром 32 см із кольорового пластику — чудовий варіант обладнання для кабінетів географії, фізики, природничої галузі НУШ. Модель будови Сонця — наочна ілюстрація складної теми За допомогою цього сучасного глобуса вчитель може показати дітям зовнішню та внутрішню структуру буд..
4900.0 грн.
Бренд: DARTON Модель: 8-5-0002
Глобус-модель "Зоряне небо" використовується в кабінеті фізики та географії загальноосвітнього навчального закладу.Призначена для проведення демонстрації зовнішньої та внутрішньої структури будови Землі.Прилад являє собою глобус з зірками та основними сузірьями. - діаметр 26 см, настільний, лак..
745.0 грн.
Бренд: DARTON Модель: globus-model-22
Моделі і глобуси створені для демонстрації на уроках географії. Моделі і глобуси призначені для демонстрації і усного опитування при вивченні географії. Глобус-модель застосовується в кабінетах географії та фізики ЗНЗ. Являє уявні лінії земної поверхні - паралелі і меридіани і дає чітко зрозуміти ..
5300.0 грн.
Бренд: DARTON Модель: dogdemer
Устаткування загального призначення створено для демонстрації на уроках географії. Дощомір (опадомір) використовується в кабінеті географії ЗНЗ при проведенні лабораторних занять. Це спеціальний прилад, який застосовується для визначення кількості опадів, що випали...
820.0 грн.
Бренд: DARTON Модель: 8-1-2-0023
Компас используется в кабинете физики общеобразовательного учебного заведения. Предназначен для проведения лабораторных опытов по изучению электромагнетизма, строения и принципа действия компаса, определение сторон света.Компас представляет собой круглую коробку с круговой шкалой, на которой указаны..
55.0 грн.
Показано з 1 по 12 із 22 (2 сторінок)