МЕНЮ
КОШИК

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ СПОРТИВНОГО ЗАЛУ

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ СПОРТИВНОГО ЗАЛУ
Бренд: BactoSfera Модель: ORBB 15x1 Gorizont
Опромінювач-рециркулятор бактерицидний побутовий BactoSfera ORBB 15x1 призначений для безпечного кварцування (знезараження) повітря в приміщенні від вірусів, бактерій, алергенів, інших інфекційних мікроорганізмів і шкідливих речовин. Головна перевага рециркулятора - це можливість безперервного кварц..
5455.0 грн.
Бренд: Vema Kids Модель: f1051
Гірка гойдалка Веселка Гойдалка виготовлена із якісного та безпечного матеріалу - березової фанери. Покрита нетоксичними та екологічними фарбами та лаком.  Виріб виконує роль гойдалки-балансира, гірки, містка чи тунеля.  Розвиває:  координацію рухів вестибулярний апарат ем..
2599.0 грн.
Бренд: Україна Модель: 6-5-0004
П-подібний дитячий куточокВид Шведські стінкиМаксимальне навантаження 130 кгДодаткові характеристики СоснаВага 45 кг..
7500.0 грн.
Бренд: Vema Kids Модель: f1188
В набір входять малі, великі тумби та переходи. Елементи можна поєднувати і регулювати різні рівні складності. Виготовлено з якісних та безпечних матеріалів. Заняття на системі сприятимуть зміцненню всіх груп м’язів, розвитку вестибулярного апарату, профілактики захворювань центральної нервової ..
31199.0 грн.
Бренд: Україна Модель: 6-5-0002
Спортивний куточок «Робін Гуд 3-240» допоможе стати вашій дитині сильним, сміливим, гнучким, спритним і витривалим.Цей універсальний багатофункціональний тренажер виконаний на основі класичної шведської стінки і тому не займе багато місця.При цьому він має безліч переваг в порівнянні з іншими моделя..
4200.0 грн.
Бренд: YDA Group Модель: 6-5-0003
А чи знаєте ви, що однією з причин довголіття, є міцна дружна сім'я? YDA Group пропонує вам унікальний шанс! Щоб створити атмосферу повного взаєморозуміння дітей і батьків, вам досить вибрати будь-яку модель нашого домашнього спортивного комплексу.YDA Group гарантує - Ви поб'єте всіх не тільки прекр..
4500.0 грн.
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)