МЕНЮ
КОШИК

ДЕМОНСТРАЦІЙНЕ ОБЛАДНАННЯ

ДЕМОНСТРАЦІЙНЕ ОБЛАДНАННЯ
Бренд: DARTON Модель: 8-2-1-0037
U-подібній манометр використовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу та призначений для вивчення пристрою відкритого рідинного манометра, вимірювання тиску, а також зміни тиску при проведенні різних демонстраційних дослідів з молекулярної фізики і термодинаміки.Манометр явля..
824.0 грн.
Бренд: DARTON Модель: 8-2-1-0005
Барометр-анероїд використовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу та призначений для орієнтовних спостережень за зміною атмосферного тиску і його вимірювання при проведенні демонстраційних робіт.Комплектація набору:барометр-анероїд - 1шт.;інструкція з експлуатації;пакувальна..
1300.0 грн.
Бренд: DARTON Модель: 8-2-1-0006
Гігрометр психрометричний використовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу та призначений для вимірювання відносної вологості і температури повітря в приміщенні.Комплектація набору:гігрометр - 1шт.;живильник - 1шт.;гніт - 1 шт.;інструкція з експлуатації;пакувальна коробка.Те..
150.0 грн.
Бренд: Україна Модель: 8-2-1-0015
Модель використовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу та призначена для вивчення пристрою і дії преса гідравлічного. Додатково прилад можна використати в якості допоміжного приладу для демонстрації різних дослідів де потребується порівняно великий тиск.Прес гідравлічний яв..
7250.0 грн.
Бренд: Україна Модель: 8-2-1-0002
Двоступеневий вакуумний насос використовується в кабінеті фізики та призначений для створення розрідження та тиску повітря в  посудинах. При проведенні демонстраційних дослідів насос використовують разом з трубкою Ньютона, магдебурзькими півкулями, бароскопами, манометром та іншими приладами, я..
12735.0 грн.
Бренд: DARTON Модель: 8-2-1-0032
Електронний термометр -50+200 зі щупом використовується в кабінеті фізики загальноосвітніх навчальних закладів. Прилад має функцію фіксації значень мінімальної та максимальної температури. Щуп виготовлений з нержавіючої сталі.Основні технічні характеристики:діапазон вимірювання: -50...+200°С;батарей..
375.0 грн.
Бренд: Україна Модель: 8-2-2-0001
Калориметр зі спіраллю-резистором використовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу під час вивчення молекулярної фізики і термодинаміки. Прилад призначений для визначення питомої теплоємності та теплового балансу речовин. Склад калориметра:зовнішній стакан (висота - 14 ..
970.0 грн.
Бренд: Elizlabs Модель: 8-2-2-0038
Комплект лабораторний «Молекулярна фізика та термодинамика» призначений для використання в загальноосвітніх середніх та вищих навчальних закладах, в лабораторіях і кабінетах фізики, вчителем (викладачем) і учнями при виконанні демонстраційного експерименту по фізичному практикуму при вивченні розділ..
14460.0 грн.
Бренд: DARTON Модель: 8-2-1-0023
Використовується куля з кільцем в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу під час вивчення курсу молекулярної фізики і термодинаміки для демонстрації дослідів, що підтверджують теплове розширення твердих тіл в процесі нагрівання. При однаковій температурі всього приладу куля вільно пр..
571.0 грн.
Бренд: Україна Модель: 8-2-1-0012
Манометр рідинний демонстраційний використовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу та призначений для вивчення пристрою відкритого рідинного манометра, вимірювання тиску, а також зміни тиску при проведенні різних демонстраційних дослідів з молекулярної фізики і термодинаміки..
770.0 грн.
Бренд: dr.tech Модель: 8-2-1-0031
Метеостанція використовується в кабінеті фізики загальноосвітніх навчальних закладів. Призначена для навчання навичкам проведення метеорологічних спостережень. Прилад можна встановлювати як на горизонтальну, так і на вертикальну поверхню.Представлена на сайті метеостанція виконує такі функції:відобр..
6800.0 грн.
Бренд: Україна Модель: 8-2-1-0021
Модель двигуна внутрішнього згоряння використовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу під час вивчення курсу молекулярної фізики і термодинаміки. Призначена для демонстрації принципу роботи даного двигуна, як практичного застосування першого закону термодинаміки. Прилад..
1990.0 грн.
Показано з 1 по 12 із 29 (3 сторінок)