МЕНЮ
КОШИК

ДЕМОНСТРАЦІЙНЕ ОБЛАДНАННЯ

ДЕМОНСТРАЦІЙНЕ ОБЛАДНАННЯ
Модель: КГОЗП0004
Барометр-анероїд використовується в кабінетах фізики та географії загальноосвітнього навчального закладу та призначений для орієнтовних спостережень за зміною атмосферного тиску і його вимірювання при проведенні демонстраційних робіт. Комплектація набору: барометр-анероїд - 1шт.; інструкція з екс..
1300.0 грн.
Модель: КБЛО0026
Гігрометр психрометричний використовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу та призначений для вимірювання відносної вологості і температури повітря в приміщенні...
320.0 грн.
Модель: КФМФ0034
Модель використовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу та призначена для вивчення пристрою і дії преса гідравлічного. Додатково прилад можна використати в якості допоміжного приладу для демонстрації різних дослідів де потребується порівняно великий тиск.Прес гідравлічний яв..
7250.0 грн.
Модель: КФМФ0037
Двоступеневий вакуумний насос використовується в кабінеті фізики та призначений для створення розрідження та тиску повітря в  посудинах. При проведенні демонстраційних дослідів насос використовують разом з трубкою Ньютона, магдебурзькими півкулями, бароскопами, манометром та іншими приладами, я..
12735.0 грн.
Модель: КФМФ0004
Електронний термометр зі щупом використовується в кабінеті фізики загальноосвітніх навчальних закладів. Прилад має функцію фіксації значень мінімальної та максимальної температури. Щуп виготовлений з нержавіючої сталі...
250.0 грн.
Бренд: Elizlabs Модель: 8-2-2-0038
Комплект лабораторний «Молекулярна фізика та термодинамика» призначений для використання в загальноосвітніх середніх та вищих навчальних закладах, в лабораторіях і кабінетах фізики, вчителем (викладачем) і учнями при виконанні демонстраційного експерименту по фізичному практикуму при вивченні розділ..
14100.0 грн.
Модель: КФМФ0014
Куля для зважування повітря або інших газів Модель являє собою скляну кулю з невеликим клапаном. Для повноцінного дослідження також потрібні технічні терези з гирями і вакуумний насос. Спочатку кулю з повітрям потрібно зважити на терезах, після цього за допомогою насоса з нього потрібно викачати по..
800.0 грн.
Модель: КФМФ0009
Використовується куля з кільцем в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу під час вивчення курсу молекулярної фізики і термодинаміки для демонстрації дослідів, що підтверджують теплове розширення твердих тіл в процесі нагрівання. При однаковій температурі всього приладу куля вільно пр..
585.0 грн.
Модель: КФМФ0024
Прилад використовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу та призначений для демонстрації рівномірної передачі тиску, виробленого на рідину або газ в закритій посудині, а також підйому рідини за поршнем під впливом атмосферного тиску.Куля Паскаля - це пластмасовий циліндр з по..
1685.0 грн.
Модель: КФМФ0029
Модель двигуна внутрішнього згоряння використовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу під час вивчення курсу молекулярної фізики і термодинаміки. Призначена для демонстрації принципу роботи даного двигуна, як практичного застосування першого закону термодинаміки. Прилад..
2150.0 грн.
Модель: КФМФ0026
Модель дизельного двигуна використовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу під час вивчення курсу молекулярної фізики і термодинаміки. Призначена для демонстрації принципу роботи даного двигуна, як практичного застосування першого закону термодинаміки. Прилад являє собо..
2015.0 грн.
Показано з 1 по 12 із 37 (4 сторінок)