МЕНЮ
КОШИК

АСТРОНОМІЯ

АСТРОНОМІЯ
Бренд: DARTON Модель: 1-4-0008
Яскравий глобус діаметром 32 см із кольорового пластику — чудовий варіант обладнання для кабінетів географії, фізики, природничої галузі НУШ.Модель будови Сонця — наочна ілюстрація складної темиЗа допомогою цього сучасного глобуса вчитель може показати дітям зовнішню та внутрішню структуру будови Со..
4920.0 грн.
Бренд: DARTON Модель: 8-5-0002
Глобус-модель "Зоряне небо" використовується в кабінеті фізики та географії загальноосвітнього навчального закладу.Призначена для проведення демонстрації зовнішньої та внутрішньої структури будови Землі.Прилад являє собою глобус з зірками та основними сузірьями. - діаметр 26 см, настільний, лак..
745.0 грн.
Бренд: DARTON Модель: 8-5-0001
Модель діюча "Сонячна система" використовується в кабінеті фізики та географії загальноосвітнього навчального закладу. Призначена для проведення демонстрації будови Сонячної системи, розміру Сонця, усіх планет та їх місце в Сонячній системі.Представлена модель - це зменшена копія Сонячної системи, я..
3690.0 грн.
Бренд: DARTON Модель: 8-5-0003
Телурій використовується в кабінеті фізики та географії загальноосвітнього навчального закладу. Призначений для проведення демонстрації взаємного розташування і відносного руху трьох небесних тіл: Сонця, Землі і Місяця; зміни пір року на Землі в залежності від розміщення відносно Сонця.Комплектація:..
2350.0 грн.
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)