МЕНЮ
КОШИК

МЕХАНІКА

МЕХАНІКА
Бренд: DARTON Модель: 8-6-1-0006
Візки легкорухомі використовуються для проведення демонстраційних дослідів при вивченні курсу механіки в кабінеті фізики загальноосвітніх навчальних закладів. Представлений комплект призначений для вивчення явища інерції, рівномірного та рівноприскореного прямолінійного руху, другого та третього зак..
467.0 грн.
Бренд: Україна Модель: 8-6-1-0026
Електрична плитка використовується в загальноосвітніх навчальних закладах для проведення демонстраційних дослідів з термодинаміки. Прилад призначений для нагріву та підтримання у підігрітому стані речовин. Плитка - це електронагрівач у вигляді закритого нагрівного елементу.Основні технічні характери..
792.0 грн.
Модель: 8-6-2-0017
Набір кульок металевих використовується в кабінеті фізики загальноосвітніх навчальних закладів під час проведення лабораторних робіт з механіки. Кульки мають наскрізний отвір.Комплектація:шнур капроновий - 2м;кулька металева D 13мм - 1шт.;кулька металева D 19мм - 1шт.;торбинка для зберігання...
100.0 грн.
Бренд: DARTON Модель: 8-6-1-0011
Пристрій для демонстрації збереження імпульсу використовується в кабінеті фізики загальноосвітніх навчальних закладів з метою проведення демонстративних дослідів з механіки. Прилад складається з двох осей між якими підвішені металеві кульки однакової маси та розміру. Під час проведення демонстрації ..
900.0 грн.
Бренд: DARTON Модель: 8-6-2-0014
Набір тіл рівного об'єму використовується в кабінеті фізики під час проведення лабораторних робіт. Призначений для вивчення понять «маса» і «щільність» за допомогою порівняння мас тіл однакової форми та об’єму виготовлених з різних матеріалів (алюмінію, сталі, дерева та пластмаси).Основні технічні х..
465.0 грн.
Бренд: DARTON Модель: 8-6-1-0017
Трибометр застосовується під час проведення демонстраційних дослідів з механіки в кабінеті фізики. Даний прилад демонструє закон тертя, рівноваги тіл на похилий площині.Трибометр складається з дерев'яної дошки з встановленим на одному торці блоком. На другому торці знаходиться бортик для затримки ко..
1850.0 грн.
Бренд: DARTON Модель: 8-6-2-0007
Трибометр лабораторний використовується в навчальному процесі при проведенні лабораторних робіт з розділу фізики "Механіка". Прилад призначений для виміру коефіцієнта тертя спокою, коефіціента тертя ковзання дерева по дереву, обчислення механічної роботи, ККД похилої площини та ін.Трибометр представ..
447.0 грн.
Бренд: DARTON Модель: shnur
Устаткування загального призначення створено для демонстрації на уроках географії. Шнур мірний використовується в кабінеті географії, біології ЗНЗ при проведенні демонстраційних дослідів...
80.0 грн.
Бренд: DARTON Модель: 8-6-2-0013
Шнур мірний використовується в загальноосвітніх навчальних закладах. Призначений для проведення лабораторних робіт з фізики...
80.0 грн.
Бренд: DARTON Модель: 8-6-1-0025
Штатив фізичний універсальний використовується в кабінеті фізики  і являється допоміжним устаткуванням. Штатив призначений для зміцнення та складання різних приладів, проведення демонстраційних дослідів.Даний прилад виготовлений з міцного, стійкого до зовнішніх впливів матеріалу, який має антик..
1767.0 грн.
Бренд: DARTON Модель: 8-6-2-0021
Штатив фізичний універсальний використовується в кабінеті фізики  і являється допоміжним устаткуванням. Штатив призначений для зміцнення та складання різних приладів, проведення демонстраційних дослідів.Даний прилад виговлений з міцного, стійкого до зовнішніх впливів матеріалу, який має антикор..
1769.0 грн.
Показано з 1 по 11 із 11 (1 сторінок)