МЕНЮ
КОШИК

ДЕМОНСТРАЦІЙНЕ ОБЛАДНАННЯ

ДЕМОНСТРАЦІЙНЕ ОБЛАДНАННЯ
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КФМД0007
Набір блоків демонстраційних використовується в кабінеті фізики загальноосвітніх навчальних закладів. Прилад призначений для вивчення механіки, а саме властивостей системи із рухомих і нерухомих блоків. До набору входить:блок одинарний малий та великий - 2шт.;поліспаст із двох блоків - 1шт.;пол..
775.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КФМД0005
Візки легкорухомі використовуються для проведення демонстраційних дослідів при вивченні курсу механіки в кабінеті фізики загальноосвітніх навчальних закладів. Представлений комплект призначений для вивчення явища інерції, рівномірного та рівноприскореного прямолінійного руху, другого та третього зак..
670.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КФМД0032
Вакуумна тарілка з дзвінком використовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу. Прилад призначений для проведення демонстраційних дослідів в замкнутому об'ємі з розрідженим повітрям.Вакуумна тарілка демонструє:будову і дію манометра та барометра - анероїда;залежність температу..
4720.0 грн.
Бренд: Elizlabs Модель: КФМД0033
Звуковий генератор — навчальний прилад, який необхідний у кожному шкільному кабінеті фізики. За його допомогою проводиться демонстрація джерела змінного електричного струму звукової частоти.Функції шкільного звукового генератораДаний прилад генерує різні форми електричних сигналів:трикутну або пилко..
10150.0 грн.
Модель: КФМД0001
Це навчальне обладнання використовується на уроках фізики для проведення демонстрацій під час вивчення явища інерції. З чого складається прилад Конструкція демонстраційного приладу з інерції досить проста: - Прямокутна пластина з ниткою - Майданчик із заглибленням, до якого вона прикріплена Нев..
545.0 грн.
Бренд: Elizlabs Модель: КФМД0016
Динамометр використовується в кабінеті фізики при проведенні демонстраційних дослідів для вимірювання сил в двох напрямках розташованих на одній осі.Характеристики динамометра демонстраційного:межі виміру від -10Н до +10Н (оцифрована шкала виміру з нулем посередині);ціна поділки - 0,2Н;розміри - 33*..
1050.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КФМЛ0007
Динамометр лабораторний 1Н використовується в кабінеті фізики під час проведення лабораторних робіт. Прилад призначений для виміру сили (тертя, ваги, пружності і т.д.).Основні технічні характеристики:межа вимірювання - 1Н;ціна поділки - 0,01Н;розміри (Д*Ш*В) - 23×3×3 см;вага, не більше 0,1 кг...
220.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КФМЛ0008
Динамометр лабораторний 2Н використовується в кабінеті фізики під час проведення лабораторних робіт. Прилад призначений для виміру сили (тертя, ваги, пружності і т.д.). При використанні навантаження не повинно перевищувати 2Н...
225.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КФМЛ0009
Динамометр лабораторний 5Н використовується в кабінеті фізики під час проведення лабораторних робіт. Прилад призначений для виміру сили (тертя, ваги, пружності і т.д.).Основні технічні характеристики:межа вимірювання - 5Н;ціна поділки - 0,1Н;розміри (Д*Ш*В) - 26×35×2 см;вага, не більше 0,1 кг. ..
235.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КФМД0029
Динамометр використовується для вимірювання сили під час проведення лабораторних досліджень з механіки в кабінетах фізики загальноосвітніх навчальних закладів. За допомогою даного приладу вивчають закони тертя, складання сил, малих деформацій та ін.Склад набору:круглі динамометри демонстраційні - 2 ..
3925.0 грн.
Модель: КФЕМД0011
Електромагніт розбірний використовується в кабінеті фізики при проведенні ряду дослідів з електрики та магнетизму. Серцевина електромагніту має гачок для кріплення на штативі та виготовлена з м'якої сталі. Клеми для приєднання до джерела живлення кріпляться до пластмасових каркасів, на які намотані..
850.0 грн.
Показано з 1 по 12 із 28 (3 сторінок)