МЕНЮ
КОШИК

ЛАБОРАТОРНЕ ОБЛАДНАННЯ

ЛАБОРАТОРНЕ ОБЛАДНАННЯ
Модель: КФМЛ0010
Набір блоків лабораторних використовується в кабінеті фізики. Прилад призначений для проведення лабораторних робіт з механіки в загальноосвітніх навчальних закладах. Для збірки механізмів блоки мають гачки.Набір має таку комплектацію:блок одинарний - 1шт.;блок потрійний - 1шт.;інструкція з використа..
565.0 грн.
Модель: КФМЛ0014
Набір брусків використовується в кабінеті фізики під час проведення лабораторних робіт. Призначений для вивчення маси та щільності методом порівняння маси тіл однакової форми та об'єму, які виготовлені з різних матеріалів (сталі, алюмінію та дерева).Основні технічні характеристики: розміри брус..
475.0 грн.
Модель: КФМД0017
Важок набірний використовується в кабінетах фізики загальноосвітніх навчальних закладів для проведення практичних занять з механіки. Представлений на сайті прилад представляє собою металеві диски надягнуті на стрижень. Набір складається:стрижень з гачком - 1шт.;диски з прорізом - 10 шт.;інструк..
1155.0 грн.
Модель: КФМЛ0020
Важок набірний використовується в навчальному процесі при проведенні лабораторних робіт з фізики. Призначений для вивчення сил потужності, тяжіння та тертя, явищ інерції та тиску, залежності деформації від сили та ін. Набір складається:стрижень з гачком - 1шт.;диск - підставка масою 10 г - 1шт...
650.0 грн.
Модель: КФМЛ0005
Динамометр - прилад для вимірювання сили в лабораторних умовах. Використовується на уроках фізики при вивченні теми «Механіка». Максимальне значення - 10Н. Застосування динамометра на уроці фізики Лабораторний динамометр використовується учнями під час вимірювання: - сили тертя, - сили пружності..
215.0 грн.
Модель: КФМЛ0004
Жолоб використовується в навчальному процесі загальноосвітніх навчальних закладів. Призначений для проведення лабораторних робіт з механіки...
200.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КФМЛ0023
Камертони на резонансних ящиках використовуються в кабінеті фізики для демонстрування явища звукового резонансу, інтерференції звукових хвиль і можуть служити в якості джерела звуку.Камертон являє собою масивну вилку зі сталі на ніжці. Довжина гілок вилки має визначену довжину. Резонансні ящики прил..
2300.0 грн.
Бренд: Elizlabs Модель: 8-6-2-0020
Комплект лабораторний «Механіка» призначений для використання в загальноосвітніх та середніх навчальних закладах вчителем і учнями при виконанні фронтальних лабораторних робіт та робіт фізичного практикуму з механіки, відповідно до чинних навчальних програм, в лабораторіях і кабінетах фізики. Дозвол..
15500.0 грн.
Модель: КФМЛ0027
кулька металева D 12мм - 1шт.; кулька металева D 20мм - 1шт.; ..
120.0 грн.
Модель: КФМЛ0003
Набір кульок металевих використовується в кабінеті фізики загальноосвітніх навчальних закладів під час проведення лабораторних робіт з механіки. Кульки мають наскрізний отвір.Комплектація:шнур капроновий - 2м;кулька металева D 13мм - 1шт.;кулька металева D 19мм - 1шт.;торбинка для зберігання...
150.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КФМД0019
Маятник використовується при вивченні розділу фізики "Механіка" в загальноосвітніх навчальних закладах. За допомогою приладу проводять демонстрацію ефекту резонансу. Для проведення досліду необхідно підвісити на закріпленому в штативі стрижні пружину і вантаж. Ефект резонансу досягається завдяки поч..
1310.0 грн.
Модель: 8-6-2-0001
Обладнання кабінету фізики потребує багатогодинних та значних зусиль. Особливо багато приладів для демонстраційніх и лабораторних робіт потрібно для вивчення теми «Механіка».Що входить до набору «Прості Механізми»Методисти підібралі все необхідне для проведення наступних лабораторних дослідів:вимірю..
850.0 грн.
Показано з 1 по 12 із 20 (2 сторінок)