МЕНЮ
КОШИК

РОЗВИТОК ТА КОРЕКЦІЯ

РОЗВИТОК ТА КОРЕКЦІЯ
Бренд: Easy Busy
Бізіборди Easy Busy моделі "Гігант" - щасливі власники таких іграшок можуть вдосталь насолоджуватися великою кількістю компонентів і навіть те, що не влазить на борди стандартних розмірів. На практиці - практично всі такі моделі наші клієнти замовляють з ім'ям дитини. Поле дії в цій моделі практично..
По запросу
Бренд: Easy Busy
Бізікуб - це багатогранна іграшка для малюка, яка довго не залишить у спокої його увагу і уяву. На всіх гранях куба, крім нижньої, розташовано багато цікавих елементів, які приковують увагу дитини і викликають шалений захват. Куб повністю виконаний з натурального екологічно-чистого матеріалу - фан..
По запросу
Бренд: Easy Busy
Бізіборди Busy Child моделі Стандарт Максимальної комлектації - це розмаїття додаткових компонентів, які гармонійно виглядають разом на одній дошці. Назва моделі має на увазі наявність усіх додаткових елеметів на вибір: ксилофон-розетка-спіннер, ТВ пульт-розетка-спіннер. Кольорове наповнення, крім з..
По запросу
Бренд: Easy Busy Модель: 6-7-0013
Що ж собою являє цей стенд з наочним матеріалом?Розвиваючу дошку можна зробити своїми руками або купити готову. По суті - це звичайна дошка, з зафіксованими тими самими небезпечними речами, від яких батьків кидало в тремтіння. Наприклад, це можуть бути непрацююча розетка з виделкою, вимикач, ручки в..
По запросу
Бренд: KaZa
Матеріал: дерево Модель: тренажер у формі вісімки. Продукт призначений для розвитку координації, балансу та руху. Підходить для дітей різного віку. Виріб сучасний, оригінальний та якісний...
3000.0 грн.
Бренд: Vema Kids Модель: f1140
Це варіант темної сенсорної кімнати розміром 120 х 120 см, заввишки 180 см, що дозволяє розмістити усередині і бульбашкові колони, конструкції оптиковолоконних кабелів. Надійна споруда, яка дозволяє не проникати світлу всередину. Покриття надає всі можливості для створення переносної сенсорної кімна..
6054.0 грн.
Бренд: Vema Kids
Цей пристрій використовується на заняттях з логопедом, і призначений для дітей з порушеням вимови.Принцип роботи: дитина вимовляє певне речення і "дзеркало" повторює сказану фразу без "викривлення" інформації слуховим аналізатором. Потім записується інше речення і робота над правильною вимовою повто..
5322.0 грн.
Бренд: Україна
"Емоції. Почуття" - це набір карток та постерів, що допоможуть дітям навчитись розрізняти емоції, краще розуміти себе та інших людей. Гра найкраще підходить для психологів, педагогів, логопедів, дефектологів, роботи з парою батько-дитина, роботи з подружжям, занять з невеликою групою, до 6 учасників..
690.0 грн.
Бренд: Україна
Розміри: 200х40х4 см .Колір: різнокольоровий .Матеріал: ковролін, тканина, наповнювачі . Комплектація: килимок + 4 елементи  Яскрава і цікава сенсорна доріжка зацікавить і захопить дитину. Робити вправи і зарядку на такій доріжці набагато веселіше. Комплектується 4 елементами, які заповне..
2600.0 грн.
Бренд: Україна
В набір входять модулі, з яких можна скласти доріжку різного рівня складності. Виріб тренує м'язові тканини стоп, стимулює систему кровообігу у нижніх кінцівках, підтримує нормальне функціонування опорно рухового апарату, розвиває вестибулярну систему, координаційні здібності та навички моторног..
7000.0 грн.
Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)