МЕНЮ
КОШИК

ЗОНИ ВІДПОЧИНКУ

ЗОНИ ВІДПОЧИНКУ
Бренд: Vema Kids Модель: f1051
Гірка гойдалка Веселка Гойдалка виготовлена із якісного та безпечного матеріалу - березової фанери. Покрита нетоксичними та екологічними фарбами та лаком.  Виріб виконує роль гойдалки-балансира, гірки, містка чи тунеля.  Розвиває:  координацію рухів вестибулярний апарат ем..
2424.0 грн.
Бренд: KaZa
Матеріал: дерево Модель: тренажер у формі вісімки. Продукт призначений для розвитку координації, балансу та руху. Підходить для дітей різного віку. Виріб сучасний, оригінальний та якісний...
3000.0 грн.
Бренд: Vema Kids
Невід'ємна частина кімнати релаксації. Стимулює зорову систему. Володіє ефектом розслаблення. Виготовлена з високоякісних матеріалів, які дозволені дітям різної вікової категорії. Якість підтверджена висновком санітарно-епідеміологічної експертизи.Ефекти, які досягаються при використанні дзеркальної..
5940.0 грн.
Бренд: Weplay
Драбинка балансир пластикова Це багатофункціональний тренажер, виготовлений із якісного та безпечного матеріалу. Виріб виконує роль гойдалки-балансира, доріжки, гірки, містка чи тунеля. Можна придумати безліч цікавих та веселих ігор, які спрямовані на розвиток:  координації рухів вести..
11999.0 грн.
Бренд: Україна
Лампа Рідинна «Motion» - це незвичайна і дуже красива лампа, яка стане не просто джерелом світла, але і декоративною деталлю інтер'єруу. Ця лампа наповнена рідиною, в якій заворожуюче плавають частинки «воску». Лампа містить стандартну лампу розжарювання або галогенну лампу, яка нагріває високий ..
900.0 грн.
Бренд: Україна
Розміри: 200х40х4 см .Колір: різнокольоровий .Матеріал: ковролін, тканина, наповнювачі . Комплектація: килимок + 4 елементи  Яскрава і цікава сенсорна доріжка зацікавить і захопить дитину. Робити вправи і зарядку на такій доріжці набагато веселіше. Комплектується 4 елементами, які заповне..
2600.0 грн.
Бренд: Україна
Матеріал - пластиковий гімнастичний обруч, атласні різнобарвні стрічки. Висота -150 см, ширина - 70 см, довжина - 70 см. Вага - не менше 1,5 кг...
1399.0 грн.
Бренд: Vema Kids Модель: f1188
В набір входять малі, великі тумби та переходи. Елементи можна поєднувати і регулювати різні рівні складності. Виготовлено з якісних та безпечних матеріалів. Заняття на системі сприятимуть зміцненню всіх груп м’язів, розвитку вестибулярного апарату, профілактики захворювань центральної нервової ..
31199.0 грн.
Бренд: Vema Kids Модель: f1056
Тренажер складається з дерев'яної основи та роликів з пінополіуретану, які крутяться. Таким чином дитина відчуває масажні рухи. Елементи мають гладку поверхню, яскраві кольори та підлаштовуються під форму тіла дитини. Підійде для реабілітації та терапії дітей з органічними порушеннями мозку, розл..
8399.0 грн.
Модель: Weplay f1715
Тактильна доріжка 16 елементів В набір входять різнокольорові елементи з тактильною поверхнею. Виготовлені з якісних та безпечних матеріалів.  Виріб тренує м'язові тканини стоп, стимулює систему кровообігу у нижніх кінцівках, підтримує нормальне функціонування опорно рухового апарату, розви..
11799.0 грн.
Бренд: Weplay Модель: Weplay
Тактильна доріжка Змійка В набір входять яскраві елементи з тактильною поверхнею. Виготовлені з якісних та безпечних матеріалів.  Виріб тренує м'язові тканини стоп, стимулює систему кровообігу у нижніх кінцівках, підтримує нормальне функціонування опорно рухового апарату, розвиває вестибул..
6199.0 грн.
Бренд: Україна
В набір входять модулі, з яких можна скласти доріжку різного рівня складності. Виріб тренує м'язові тканини стоп, стимулює систему кровообігу у нижніх кінцівках, підтримує нормальне функціонування опорно рухового апарату, розвиває вестибулярну систему, координаційні здібності та навички моторног..
7000.0 грн.
Показано з 1 по 12 із 71 (6 сторінок)