МЕНЮ
КОШИК

МАГНІТИ І КАРТКИ

МАГНІТИ І КАРТКИ
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КАММК0001
Віяло з англійськими літерами.• Матеріал виготовлення: пластик.• Якісний і стійкий до стирання друк.• Великі літери...
70.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КАММК0002
В наборі 48 карток28 карток з великими та малими друкованими літерами англійського алфавіту і 19 карток розділові знаки38 карток з малюнками (по кілька на кожну букву алфавіту).Пропонований матеріал допоможе запам'ятати літери англійської абетки, засвоїти правопис і вимову англійських слів, роз..
200.0 грн.
Бренд: Vema Kids Модель: КАММК0003
У наборі 35 ігор, які пропонують найрізноманітніші теми і ідеї для оповідань і обговорень. Ці ігри можна використовувати для розвитку мовних навичок, і підготовки перед написанням творів. Набір навчить учнів не тільки говорити і писати, а й готувати свою промову. Цю гру так само можна і використовув..
1800.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КАММК0004
Кожен комплект містить картки зі словами англійською мовою та тематичним зображенням.Картки на магнітах (англійські букви великі та малі з позначками) для використання вчителем, містить набір карток, на яких надруковано великі та малі літери.    комплект 26шт.   формат 210х1..
1654.0 грн.
Бренд: Smart Koala Модель: КАММК0005
Зустрічайте продовження вашої улюбленої книги Smart Koala 200 перших англійських слів! Другий сезон уже в продажу.Допомога дитині у вивченні іноземних мовСерія книг Smart Koala English — це 200 іноземних слів і 500 розмовних фраз, 120 інтерактивних ігор і друкований словник.А найменші читачі будуть ..
300.0 грн.
Бренд: Smart Koala Модель: КАММК0006
Нарешті дочекалися! Замовляйте третій сезон улюбленої інтерактивної книги Smart Koala English.Вивчаємо іноземні мови за сучасними методикамиЯк дитині найлегше вивчити іноземну мову? Звісно ж, у форматі гри! Цікаві діалоги, сценки з життя, яскраві персонажі — все це в інтерактивній книзі Smart Koala...
300.0 грн.
Бренд: Smart Koala Модель: КАММК0007
Як допомогти дитині швидко вивчити іноземну мову? Кращий вибір — інтерактивний алфавіт Smart Koala з можливістю озвучки англійською, українською та російською мовами.Що таке абетка від Smart KoalaЦе яскрава книга з цікавими ілюстраціями у цупкій обкладинці. Алфавіт написано англійською, та «чарівна»..
300.0 грн.
Бренд: Smart Koala Модель: КАММК0008
Не знаєте, що подарувати дитині? Книга — безпрограшний варіант. А сучасна інтерактивна книга Smart Koala зі збірками всесвітньовідомих казок — просто казковий подарунок!Як користуватись інтерактивною книгоюЦі книги рекомендовано до використання разом із інтерактивною ручкою Smart Koala. Адже за її д..
400.0 грн.
Бренд: Smart Koala Модель: КАММК0009
Казки дуже важливі для дитини: вони допомагають розвиватися, навчають чесності, вірності, доброти. А інтерактивні казки Smart Koala — це ще й можливість вивчити іноземну мову в зручному ігровому форматі.Що таке інтерактивна збірка казок Smart KoalaМаленький читач отримає адаптовані версії чотирьох н..
400.0 грн.
Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)