МЕНЮ
КОШИК

МОДЕЛІ ТА НАБОРИ

МОДЕЛІ ТА НАБОРИ
Бренд: WISSNER Модель: КММН0023
Такий зручний і різнобарвний абакус допоможе дитині опанувати методом швидкого рахунку.Використовується як демонстраційний матеріал для вивчення математики в початкових класах.Технічні характеристики: Всі деталі мають виконані з бука, пофарбовані фарбою на водній основі.Включає в себе 10 доріжок по ..
495.0 грн.
Бренд: WISSNER Модель: КММН0024
Абакус, арифметичні буси, 100 шт, 10 мм, 150 см, пластик 100 шт Арифметичні буси сині/червоні, 10 мм, 150 см, в поліетиленовому пакеті.Матеріал: пластик..
183.0 грн.
Бренд: WISSNER Модель: КММН0025
Розділена коробка на три частини, 20 червоних кульки, в поліетиленовому пакеті.Матеріал: пластик. Країна виробник Німеччина..
129.0 грн.
Бренд: WISSNER Модель: КММН0026
Використовується як навчальна модель для демонстрації принципу роботи ваг. Для вивчення таких понять: більше - менше, важче - легше. Для зваження предметів вагою від 0,5г до 2кг. Склад: - ваги - 2 контейнера на 1л - 100 різнокольорових пластикових кубиків вагою по 1г кожний. ..
1250.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КММН0004
Геометричні тіла з кришками, пластик Набір містить 6 основних геометричних тіл висотою 10 см з пластику. Кожна фігура є пустотілою та має кришку відповідної геометричної форми, що дозволяє використовувати набір для практичних робіт в початкових класах загальноосвітніх навчальних закладах при ви..
500.0 грн.
Бренд: WISSNER Модель: КММН0027
Демонстраційна модель механічного годинника для вчителя з підставкою.Використовується в якості демонстраційного матеріалу під час вивчення математики в початкових класах.Технічні характеристики:Годинниковий циферблат виготовлений з пластмаси, мати дві рухомі стрілки (годинна та хвилинна), рух яких в..
595.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КММН0012
Даний прилад призначений для демонстрації вчителем виведення формули обрахування площі кола та числа Пі. Особливо стане в нагоді для проведення практичних робіт в ході вивчення курсу математики в сучасній загальноосвітній школі. Це – демонстраційна модель для пояснення обрахування площі кола і чи..
835.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КММН0051
Демонстраційний набір на магнітах використовується для наочної демонстрації під час вивчення теми "Дроби" на заняттях з математики в початкових класах. Кола в формі пирога та яскраві різнокольорові прямокутники допомагають дітям візуалізувати дроби та зручно кріпляться до будь-якої магнітної повер..
1950.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КММН0028
За допомогою зразків цифр і математичних знаків на магнітах вчитель з легкістю в ігровій формі зможе пояснити дітям поняття даних математичних знаків. Всі картки виготовлені з якісних матеріалів, друк барвистий і чіткий, не стирається. Рекомендується для застосування на уроках математики в початкови..
728.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КММН0032
Матеріал - пластик. Комплект пластинок з числами від 1 до 20, з'єднаних за принципом з'єднання деталей віяла. Числа надруковані великим шрифтом і нанесені яскравою фарбою. У комплекті методичні рекомендації щодо використання в навчальному процесі ..
70.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КММН0021
Найбільшою перевагою використання такого комплекту є значна економія часу на побудову осі координат під час уроків. Надрукована вісь закріплюється на дошці на весь період вивчення теми. Осі координат надруковані на банерній тканині. Це - щільній та стійкій до вологи та механічних впливів матеріал, ..
485.0 грн.
Показано з 1 по 12 із 49 (5 сторінок)