МЕНЮ
КОШИК

МИСТЕЦЬКА ОСВІТНЯ ГАЛУЗЬ

МИСТЕЦЬКА ОСВІТНЯ ГАЛУЗЬ
Бренд: Play-Doh Модель: 6-3-0012
Цікавий подарунок, який оцінить кожен малюк. Дана модель може виступати в якості практичного мольберта, який встановлюється за допомогою спеціальної підніжки, або ж зручною магнітної дошки. Надійні кріплення дозволять зафіксувати її на стіні в необхідному положенні. Дитина зможе малювати: • Різнокол..
1100.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: ПШТОГ0003
Дошка для малювання - це практичний аксесуар для розвитку творчих навичок дитини. Вона двостороння, з одно боку в неї грифельна поверхню для малювання крейдою, а з іншого на ній можна малювати фломастерами і кріпити магніти. Покриття іграшки якісне, тому по ній можна малювати безліч разів, не залиша..
900.0 грн.
Бренд: KomarovToys Модель: 6-3-0003
Настільна дошка для малювання крейдою і фломастерами KomarovToys Така дошка стане відмінним подарунком для вашого юного творчого обдарування. Ця настільна дошка чудово підходить для дитини, що готується до школи або вже учня, а також для творчості юних художників. Мольберт стійко стоїть на столі, за..
500.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: ПШТОГ0002
Мета вчителя музики — відкрити перед школярами магічний світ мелодій. Найпростіше зробити це, ознайомивши їх із найповнішим переліком музичних інструментів.Рекомендований набір музичних інструментів для школиЗа допомогою цього сучасного набору музичних інструментів для дітей ви зможете влаштувати сп..
3300.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: ПШТОГ0006
Комплект із двох ляльок в українських національних костюмах. Висота кожної ляльки 35 см.Волосся прошите. Голова і руки вироблені з пластизолу, тіло і ноги з дутого пластику...
1083.0 грн.
Бренд: Monster gum Модель: 6-3-0009
Вік: 3, 4, 5, 6, 7, 8Стать: Для хлопчиків, Для дівчатокКатегорія розвитку: Дрібної моторикиКраїна: КитайРозмір пакунку 26 x 18 x 24 см..
50.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: ПШТОГ0001
Шість ляльок на руку допоможуть дітям у формі гри засвоїти необхідну інформацію. А ще — стануть вірними друзями й помічниками у спілкуванні.Ляльки-рукавички — для розвитку дитячої творчостіМожливості цих м’яких тваринок практично необмежені. Їх можуть використовувати на уроці як учні, так і вчитель...
876.0 грн.
Модель: ПШТОГ0001
У ляльковий театр входить 7 персонажів: бабка, дід, колобок, зайка, вовк, ведмідь і лисичка. Кожен персонаж - рукавичка на руку з головою замість одного пальця. Рукавичка зшита з тканини, а голова зроблена з пластизолю. Для бороди діда були використані спеціальні волоски. Кожного героя розфарбовувал..
980.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: ПШТОГ0007
Цікавий подарунок, який оцінить кожен малюк. Дана модель може виступати в якості практичного мольберта, який встановлюється за допомогою спеціальної підніжки, або ж зручною магнітної дошки. Надійні кріплення дозволять зафіксувати її на стіні в необхідному положенні. Дитина зможе малювати: • Різнокол..
650.0 грн.
Модель: ПШТОГ0004
Технічні характеристики: Набір містить наступні матеріали для використання на уроках образотворчого мистецтва і розрахований на роботу в групах від 3 до 6 учнів. Один набір включає в себе не менше 18 найменувань: 1. клей ПВА не менше 50мл. - не менше 3од.; 2. ножиці з закругленими кінцями - 3од...
2380.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: 6-3-0013
Аплікація — це прекрасне і корисне проведення часу для дитини.Виконуючи аплікацію дитина розвиває дрібну моторику рук, уважність, акуратність і уяву.З набором для аплікації Djeco Солодка природа ваш малюк зможе створити 4 картинки на тему природи.У набір входять:4 картинки-основи з картону (метелик,..
350.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: 6-3-0006
З набором для ліплення, який складається з 12 різноманітний квітів, ти зможеш створювати абсолютно будь-які фігурки. Тісто-пластилін дуже м'яке, тому процес буде приємний і ти будеш здивований результатом. Запроси друзів, дорослих і почніть разом створювати цікаві підробки з різних квітів. Всі відті..
100.0 грн.
Показано з 1 по 12 із 16 (2 сторінок)