МЕНЮ
КОШИК

ІНШОМОВНА ОСВІТНЯ ГАЛУЗЬ

ІНШОМОВНА ОСВІТНЯ ГАЛУЗЬ
Бренд: Smart Koala Модель: ПШІГ0016
У стартовий набір входять Книга «Коала пізнавати» і Розумна Ручка. Розумна Ручка говорить! Книгу озвучено носіями трьох мов - англійська, українська, російська. Ваша дитина легко вивчить 200 базових слів, прослухає більше 600 фраз, пройде 20 яскравих сцен з життя і 60 ігор на пам'ять і логіку. Набір..
1450.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: ПШІГ0008
Віяло з англійськими літерами. • Матеріал виготовлення: пластик. • Якісний і стійкий до стирання друк. • Великі літери. ..
70.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: ПШІГ0013
Карта, призначена для використання в якості демонстраційного навчального матеріалу на уроках англійської мови в загальноосвітніх школах, мовних та інших розвиваючих дитячих закладах. Основні характеристики даної карти Розмір - 160х110 см. Карта призначена для розміщення на стіні або дошці, закріп..
950.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: ПШІГ0014
Зручна, деталізована карта стане в нагоді при оснащенні кабінету англійської мови, а також для використання на уроках в загальноосвітніх школах, заняттях в мовних школах та дитячих розвиваючих центрах. Особливості та характеристики цієї карти Розмір карти – 1000х800 мм. Високоякісний кольоровий д..
800.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: ПШІГ0009
В наборі 48 карток 28 карток з великими та малими друкованими літерами англійського алфавіту і 19 карток розділові знаки 38 карток з малюнками (по кілька на кожну букву алфавіту). Пропонований матеріал допоможе запам'ятати літери англійської абетки, засвоїти правопис і вимову англійських слів, ..
200.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: ПШІГ0015
Гра складається з ігрового поля, карток та фігурок-фішок, необхідних для проходження клітин. Виграє той, хто першим збере усі картки на полі. Але зробити це можна тільки за умови чудового володіння англійською мовою. Картки надруковані на міцному картону, двосторонні, відрізняється виразними, кольор..
700.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: ПШІГ0012
Розвиваючий набір, призначений для використання на уроках англійської мови в дошкільних навчальних закладах, початковій школі, розвиваючих дитячих центрах. Даний набір повністю відповідає концепції НУШ. Особливості та переваги комплекту Календар чудово підійде для: вивчення дат: років, місяців, ..
1100.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: ПШІГ0010
Кожен комплект містить картки зі словами англійською мовою та тематичним зображенням. Картки на магнітах (англійські букви великі та малі з позначками) для використання вчителем, містить набір карток, на яких надруковано великі та малі літери.    комплект 26шт.    формат 210х..
1654.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: ПШІГ0011
До набору входить 15 роздавальних карток (одна картка на 2-х учнів). Картки надруковані на цупкому картоні формату А5 та місять наступну інформацію: англійська абетка, основні займенники, прислівники, числівники. ..
120.0 грн.
Бренд: Smart Koala Модель: ПШІГ0007
Стартовий набір Smart Koala + Книга Інтерактивна Smart Koala English (1 сезон) + Книга інтерактивна Smart Koala казки Інтерактивні книги для раннього розвитку дитини. Набір складається з 4 всесвітньо відомих казок. Тексти казок надруковані і озвучені на 3 мовах – англійська, українська, російська. ..
1599.0 грн.
Бренд: Smart Koala Модель: ПШІГ0001
Книга Smart Koala English Сезон 1 — перша з серії інтерактивних багатомовних дитячих книг для розвитку і вивчення іноземних мов.Що таке книга Smart Koala 200 перших слівКожна книга містить 200 базових англійських слів, що підкріплені:20 ілюстрованими сценками з життя, кожна з яких має озвучений пере..
300.0 грн.
Бренд: Smart Koala Модель: ПШІГ0003
Нарешті дочекалися! Замовляйте третій сезон улюбленої інтерактивної книги Smart Koala English.Вивчаємо іноземні мови за сучасними методикамиЯк дитині найлегше вивчити іноземну мову? Звісно ж, у форматі гри! Цікаві діалоги, сценки з життя, яскраві персонажі — все це в інтерактивній книзі Smart Koala...
300.0 грн.
Показано з 1 по 12 із 15 (2 сторінок)