МЕНЮ
КОШИК

МАТЕМАТИЧНА ОСВІТНЯ ГАЛУЗЬ

МАТЕМАТИЧНА ОСВІТНЯ ГАЛУЗЬ
Бренд: Розумники Модель: ПШМГ0001
«Білчин склад» — це настільна дидактична гра, яка допомагає навчити дітей визначати склад чисел у межах 20. Учні розвивають пам’ять, увагу, логічне мислення. І за кожен раунд виконують до п'ятдесяти обчислень на додавання. До речі, гру можна використовувати в школі на уроках математики. Автор ідеї ..
375.0 грн.
Бренд: WISSNER Модель: КММН0023
Такий зручний і різнобарвний абакус допоможе дитині опанувати методом швидкого рахунку. Використовується як демонстраційний матеріал для вивчення математики в початкових класах. Технічні характеристики: Всі деталі мають виконані з бука, пофарбовані фарбою на водній основі. Включає в себе 10 доріж..
495.0 грн.
Бренд: WISSNER Модель: КММН0024
Абакус, арифметичні буси, 100 шт, 10 мм, 150 см, пластик 100 шт Арифметичні буси сині/червоні, 10 мм, 150 см, в поліетиленовому пакеті. Матеріал: пластик ..
183.0 грн.
Бренд: WISSNER Модель: КММН0025
Розділена коробка на три частини, 20 червоних кульок, в поліетиленовому пакеті. Матеріал: пластик.  ..
129.0 грн.
Бренд: WISSNER Модель: КММН0026
Використовується як навчальна модель для демонстрації принципу роботи ваг. Для вивчення таких понять: більше - менше, важче - легше. Для зваження предметів вагою від 0,5г до 2кг. Склад: - ваги - 2 контейнера на 1л - 100 різнокольорових пластикових кубиків вагою по 1г кожний. Виробник WISSNER К..
1250.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КММН0004
Геометричні тіла з кришками, пластик Набір містить 6 основних геометричних тіл висотою 10 см з пластику. Кожна фігура є пустотілою та має кришку відповідної геометричної форми, що дозволяє використовувати набір для практичних робіт в початкових класах загальноосвітніх навчальних закладах при вивче..
500.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КММН0027
Годинниковий циферблат виготовлений з пластмаси, повинен мати дві рухомі стрілки (годинна та хвилинна), рух яких взаємопов'язаний. Ціна поділки шкали циферблата - 1хв. Час позначено арабськими цифрами, при цьому зовнішнє коло демонструє позначення часу щохвилинно (з інтервалом в 5 хвилин), середнє к..
595.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КММН0051
Кожне коло має бути розділене на різні розмірні частини і мати свій колір. Частини кожного кола мають бути забезпечені магнітними кріпленнями для їх фіксації на аудиторній дошці. До складу набору мають входити такі сектори кола в кількості не менше ніж: 1/2 - 2 шт. 1/3 - 3 шт. 1/4 - 4 шт. 1/5 ..
1950.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КММН0028
За допомогою зразків цифр і математичних знаків на магнітах вчитель з легкістю в ігровій формі зможе пояснити дітям поняття даних математичних знаків. Всі картки і зготовлен з якісних матеріалів, друк барвистий і чіткий, не стирається. Рекомендується для застосування на уроках математики в початкови..
728.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КММН0032
Матеріал - пластик. Комплект пластинок з числами від 1 до 20, з'єднаних за принципом з'єднання деталей віяла. Числа надруковані великим шрифтом і нанесені яскравою фарбою. У комплекті методичні рекомендації щодо використання в навчальному процесі ..
70.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КММН0034
Лабораторна модель механічного годинника, для учня з підставкою. Використовується в якості демонстраційного матеріалу під час вивчення математики в початкових класах. Технічні характеристики: Годинниковий циферблат виготовлений з пластмаси, мати дві рухомі стрілки (годинна та хвилинна), рух яких ..
95.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КММН0019
Навчальний посібник, призначений для використання на уроках геометрії в сучасній загальноосвітній школі. Особливості та переваги використання навчального матеріалу Даний комплект використовується в якості роздаткового матеріалу для проведення лабораторних робіт з геометрії. Комплектація набору: ..
500.0 грн.
Показано з 1 по 12 із 43 (4 сторінок)