МЕНЮ
КОШИК

ПРИРОДНИЧА ОСВІТНЯ ГАЛУЗЬ

ПРИРОДНИЧА ОСВІТНЯ ГАЛУЗЬ
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КБГ0012
Навчальний гербарій для уроків біології "Їстівні та отруйні гриби" призначений для використання на уроках у якості демонстраційного посібника. Даний гербарій відповідає актуальним вимогам МОН до обладнання та засобів навчання, що необхідні для кабінету біології. Тема вивчення основних отруйн..
600.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КГМГ0017
Настільний, лакований Підставка та меридіан - з пластика Варіанти виконання: без підсвічування Мова - українська ..
900.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КГМГ0015
Глобус фізико-політичний з підсвіткою Дана модель фізико-політичного глобуса з підсвіткою призначена для використання в початкових класах або на уроках географії.Чим відрізняється глобус з підсвіткою На відміну від звичайних глобусів, в цій моделі передбачена можливість підсвітка, при включенні яко..
1300.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КГМГ0020
Настільний фізичний глобус для початкової школи Як би цікаво не розповідав учитель на уроці і не оперував картою, цього все одно недостатньо для сприйняття повної картини світу. Школярі повинні бачити модель Землі, вміти швидко знаходити на ній потрібні географічні об'єкти, знати точне розташуванн..
680.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КГМГ0016
Настільний фізичний глобус для початкової школи Як би цікаво не розповідав учитель на уроці і не оперував картою, цього все одно недостатньо для сприйняття повної картини світу. Школярі повинні бачити модель Землі, вміти швидко знаходити на ній потрібні географічні об'єкти, знати точне розташуванн..
930.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: ПШПГ0001
Світ. Дитяча Карта на українській мові. Інтерактивна функція.Карта виготовлена із подвійного ламінованованого шовку, плівка 25 мкм Розроблені з використанням найсучасніших технологій. Розмір: 1000x700 мм..
370.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: ПШПГ0002
Всі наші 3D-карти, які мають спеціальні розміри, є абсолютно новими продуктами і виготовляються на замовлення. Всі продукти виробляються з використанням нової унікальної технології, яка відповідає сучасним стандартам.Карта України для дітей являє собою унікальну концепцію, яка дозволяє відтворити зе..
4700.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КГКГ0002
Колекції та гербарії створено для демонстрації на уроках географії.Колекція призначена для використання в якості роздаткового, демонстраційного матеріалу, а також для проведення контрольних, лабораторних робіт і усних опитувань при вивченні географії.Склад:• антрацит,• боксит,• галеніт (свинцевий бл..
1690.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КБК0004
Колекція створена для демонстрації на уроках біології.Призначена для проведення контрольних, лабораторних робіт, а також усних опитувань.У колекції зібрані зразки соковитих і сухих плодів, фотографії рослин і схематичні малюнки будови плодів.Картонні планшети, ламіновані антибликовою, матовою плівко..
985.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: ПШПГ0003
Набір призначено для проведення різноманітних дослідів з природознавства. Технічні характеристики: Весь лабораторний посуд має бути виготовлено з поліпропілену (ПП), що має гарантувати цілісність обладнання та безпеку дітям при проведені дослідів та експериментів. Склад набору: - планшет для до..
1300.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: 1-4-0004
Устаткування загального призначення створено для демонстрації на уроках.Термометр демонстраційний використовується для ознайомлення з принципом дії, з його градуюванням і застосуванням термометра, а також для вимірювання температури в демонстраційних дослідах, які потребують безперервного і відносно..
200.0 грн.
Показано з 1 по 11 із 11 (1 сторінок)