МЕНЮ
КОШИК

ПРИРОДНИЧА ОСВІТНЯ ГАЛУЗЬ

ПРИРОДНИЧА ОСВІТНЯ ГАЛУЗЬ
Модель: ПШПГ0012
Набір демонстраційний Муляжі овочів В набір входить 10 муляжів овочів, які мають природні кольори та натуральну величину. Виготовлені з пінопласту, пофарбовані масляними фарбами і покриті парафіном. В комплекті: гарбуз, кукурудза, часник, капуста, баклажан, огірок, картопля, морква, цибу..
680.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: ПШПГ0007
Використовується гербарій "Лікарські рослини"  для проведення демонстраційних і лабораторних занять та організації самостійної роботи учнів. У гербарії представлені найбільш яскраві представники лікарських рослин. ..
890.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КБГ0012
Навчальний гербарій для уроків біології "Їстівні та отруйні гриби" призначений для використання на уроках у якості демонстраційного посібника. Даний гербарій відповідає актуальним вимогам МОН до обладнання та засобів навчання, що необхідні для кабінету біології. Тема вивчення основних отруйн..
890.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КБГ0005
Гербарій створений для використання в якості роздаткового матеріалу. Призначений для проведення контрольних, лабораторних робіт, а також усних опитувань при вивчення біології Склад: • береза, • акація,• дуб, • граб,• папороть, • морква,• конюшина,• горіх волоський,• горобина,• бук.У анот..
890.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КБГ0010
Колекції та гербарії створені для демонстрації на уроках географії. Колекція призначена для застосування, в якості роздаткового, демонстраційного матеріалу, а також для контрольних, лабораторних робіт і усних опитувань при вивченні географії. Склад: • акація, • троянда, • морква, • вишня, • я..
890.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: ПШПГ0008
Використовується в якості демонстраційного матеріалу на уроках природознавства. Технічні характеристики: В гербарії представлені засушені та прикріплені до окремих гербарних листів частини рослин. Також на гербарних листах міститься назва зразка, опис та повнокольорове фото зображення рослини. Всі..
890.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: ПШПГ0009
Використовується в якості демонстраційного матеріалу під час вивчення природознавства в початкових класах. В гербарії представлені засушені та прикріплені до окремих гербарних листів частини рослин. Також на гербарних листах міститься назва зразка та повнокольорове фото зображення рослини. Всі герб..
890.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КГМГ0017
Настільний, лакований Підставка та меридіан - з пластика Варіанти виконання: без підсвічування Мова - українська ..
900.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КГМГ0015
Глобус фізико-політичний з підсвіткою Дана модель фізико-політичного глобуса з підсвіткою призначена для використання в початкових класах або на уроках географії.Чим відрізняється глобус з підсвіткою На відміну від звичайних глобусів, в цій моделі передбачена можливість підсвітка, при включенні яко..
1300.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КГМГ0020
Настільний фізичний глобус для початкової школи Як би цікаво не розповідав учитель на уроці і не оперував картою, цього все одно недостатньо для сприйняття повної картини світу. Школярі повинні бачити модель Землі, вміти швидко знаходити на ній потрібні географічні об'єкти, знати точне розташуванн..
680.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КГМГ0016
Настільний фізичний глобус для початкової школи Як би цікаво не розповідав учитель на уроці і не оперував картою, цього все одно недостатньо для сприйняття повної картини світу. Школярі повинні бачити модель Землі, вміти швидко знаходити на ній потрібні географічні об'єкти, знати точне розташуванн..
980.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: ПШПГ0001
Світ. Дитяча Карта на українській мові. Інтерактивна функція.Карта виготовлена із подвійного ламінованованого шовку, плівка 25 мкм Розроблені з використанням найсучасніших технологій. Розмір: 1000x700 мм..
370.0 грн.
Показано з 1 по 12 із 35 (3 сторінок)