МЕНЮ
КОШИК

СОЦІАЛЬНА І ЗДОРОВ'ЯЗБЕРЕЖНА ОСВІТНЯ ГАЛУЗЬ

СОЦІАЛЬНА І ЗДОРОВ'ЯЗБЕРЕЖНА ОСВІТНЯ ГАЛУЗЬ
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: ПШСЗ0001
Розвиваюча гра "Дорожні знаки" - це відмінне посібник для маленьких любителів машинок. До складу входять 18 дорожніх знаків, таких як "Пішохідний перехід", "Головна дорога", "Зупинка заборонена", "Стоп" і інші. Перед використанням потрібно зібрати знаки з зображення самого знака, штатива і підставки..
1500.0 грн.
Модель: ПШСЗ0003
Аптечка медична металева MDA 39GПризначена для зберігання медичних препаратів першої допомоги на промислових підприємствах, в офісах, на виробництвіКорпус аптечки виготовлений з тонколистового металу, дверцята зі склаКомплектується ключовим замкомПередбачена можливість кріплення до стіни або розміще..
1238.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: ПШСЗ0002
Для безпечної поведінки дитини на дорозі, варто поступово знайомити її з правилами поведінки, правилами дорожнього руху та знаками. В початкових класах НУШ передбачено заняття, на яких дітей знайомлять з цими важливими темами. Пропонуємо вам якісні комплекти дорожніх знаків для використання на уро..
70.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КБМ00044
Модель створена для демонстрації на уроках біології. Призначена для проведення контрольних, лабораторних робіт, а також усних опитувань при вивченні розділу "Людина". Модель розбірна з трьох частин і підставки, демонструє зовнішню і внутрішню будову мозку людини: середній мозок, проміжний мозок,..
3000.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КБМ00042
Модель створена для демонстрації на уроках біології. Призначена для проведення контрольних, лабораторних робіт, а також усних опитувань. Висота моделі близько 20 см, виготовлена з пластмаси та встановлена на підставці. Модель розфарбована, розбірна, демонструє очі людини, будову зорового аналізато..
1940.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КБМ00041
Модель створена для демонстрації на уроках біології. Призначена для проведення контрольних, лабораторних робіт, а також усних опитувань. Висота моделі близько 10 см, з пластмаси на пластмасовій підставці. Модель розфарбована, розбірна, демонструє внутрішню будову серця людини. Модель складається ..
2800.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КБМ00036
Реалістична модель людського скелета у повний зріст — чудова допомога вчителю біології при поясненні багатьох тем розділу «Анатомія людини». Як правило, його використовують для демонстрацій на шкільних уроках біології, а також у початковій школі. Реалістична модель дозволяє краще зрозуміти особлив..
12000.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: КБМ00040
Модель призначена для використання вчителем: для наочної демонстрації в ході пояснення матеріалу, а також проведення контрольних, практичних і лабораторних робіт. Чудово підійде і для усних опитувань учнів. Модель – розбірна, тому окрім ознайомлення із розміщенням органів, можна ще й детально розди..
13000.0 грн.
Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)