МЕНЮ
КОШИК

ТЕХНОЛОГІЧНА ОСВІТНЯ ГАЛУЗЬ

ТЕХНОЛОГІЧНА ОСВІТНЯ ГАЛУЗЬ
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: ПШТГ0005
Навчальний посібник використовується в якості демонстраційного і роздаткового матеріалу на уроках. Технічні характеристики: У колекції представлені зразки деревини України розміщених на підкладці в коробці для зберігання. Зразки пронумеровані та мають назву, опис відповідає номеру на ламінованих ..
700.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: ПШТГ0004
Навчальна колекція тканин — технологічна ОГ Вивчення світу через тактильний контакт з різними предметами — це основа правильного розвитку дітей. І за допомогою цієї колекції учні не тільки навчаться розрізняти основні різновиди тканин, а й отримають новий досвід. Як використовувати колекцію тканин..
840.0 грн.
Бренд: WISSNER Модель: КММН0033
Кубики з різними способами з'єднання, 100 шт, 2x2x2 см, 10 кольорів. 100 кубиків, що змикаються, з дерева, в десяти різних кольорах (жовтий, помаранчевий, червоний, світло-блакитний, темно-синій, фіолетовий, світло-зелений, темно-зелений, чорний і природний) -можна з'єднати з усіх боків (також напо..
380.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: ПШТГ0002
Магнітний конструктор допомагає діткам познайомитися з геометричними фігурами, кольорами, розвиває дрібну моторику та абстрактне мислення. Він привертає до себе увагу завдяки незвичній конфігурації та можливості моделювання незвичних за формою об’єктів. Особливості набору До складу конструктора вх..
470.0 грн.
Бренд: Магнікон Модель: ПШТГ0003
3-D магнітний конструктор Магнікон (МК-268) - магнітний конструктор розвиває у дітей логіку, абстрактне і просторове мислення, дрібну моторику рук, здатності до творчості. Конструктор магнітний Магнікон містить в складі деталі різних кольорів, розмірів і геометричних форм, зібрати з яких можна все, ..
7800.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: ПШТГ0006
Ціна вказана за 1 шт. Розмір яйця - 6,5-7х4,8-5см Матеріал - сосна ..
380.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: ПШТГ0009
Використовується в якості демонстраційного матеріалу в початкових класах. Технічні характеристики: Плакат надрукований на щільному крейдяному папері з глянцевим покриттям. На плакаті зображено найбільш популярні сільськогосподарські рослини, поле, де вони проростають та продукти, які з них виготов..
250.0 грн.
Бренд: УНІВЕРМАГ ОСВІТИ Модель: ПШТГ0008
Використовується в якості демонстраційного матеріалу в початкових класах. Технічні характеристики: Плакат надрукований на щільному крейдяному папері з глянцевим покриттям. На плакаті зображено найбільш популярні свійські тварини (не менше 12од.). Розмір не менше 60х40см. Мова: українська. ..
250.0 грн.
Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)