МЕНЮ
КОШИК

НАСТІЛЬНІ ІГРИ

НАСТІЛЬНІ ІГРИ
Бренд: LEGO Модель: 6-2-0049
Чудовий набір яскравих барвистих блоків, з яких можна сконструювати всі, що підкаже дитині його фантазія: будинок, паровоз, млин, автомобіль, тварина. Словом, що завгодно. У комплекті надана книга з ідеями і конструкціями. В процесі гри з цим конструктором дитина тренує моторику пальчиків, посидючіс..
1000.0 грн.
Бренд: Розумники Модель: «Білчин склад»
«Білчин склад» — це настільна дидактична гра, яка допомагає навчити дітей визначати склад чисел у межах 20. Учні розвивають пам’ять, увагу, логічне мислення. І за кожен раунд виконують до п'ятдесяти обчислень на додавання. До речі, гру можна використовувати в школі на уроках математики. Автор іде..
375.0 грн.
Бренд: Woodentoys Модель: 6-7-0063
Настільна гра включає 72 дерев'яні квадратні картки з тематичною добіркою картинок і дерев'яну коробку.Розмір картки: 5,5 х 5,5 х 0,5 см.Ігрова завдання - розмістити картки за принципом доміно в логічній часовій послідовності. Наприклад: фермер - овечка - шерсть. Ланцюжок можна складати в різних нап..
600.0 грн.
Бренд: Vladi Toys Модель: 1-7-0014
Вивчаємо абетку разом з динозавриком Тімою! Букви, звуки, слова ще ніколи не були такими цікавими. Тіма - незамінний помічник для мами, а для дитини - хороший друг. У наборі - магнітний планшет і букви на магнітній основі. Складайте слова і пропозиції знову і знову. Завдяки чергуванню різних видів д..
300.0 грн.
Бренд: Vladi Toys Модель: 1-7-0015
Настільна гра Vladi Toys Більше чем Математика - це не просто набір цифр, а це гри на магнітному планшеті, ігри з чарівним мішечком, ігри за столом з олівцем, ігри на кмітливість і логіку. Набір спрямований на комплексний підхід до навчання і вчить орієнтуватися в основних арифметичних діях: додаван..
300.0 грн.
Бренд: Little Panda Модель: 6-7-0025
Вік: 3, 4, 5Пол: Для хлопчиків, Для дівчатокКатегорія розвитку: Дрібної моторики, Уваги, ЛогікиКраїна УкраїнаРозмір упаковки 14 х 14 х 6 см..
100.0 грн.
Бренд: Little Panda Модель: 1-10-0042
Вік 3, 4, 5Пол Для хлопчиків, Для дівчатокКатегорія розвитку Сенсорики, Дрібної моторики, ЛогікиКраїна УкраїнаРозмір упаковки 20 х 14 х 6 см..
100.0 грн.
Бренд: Little Panda Модель: 6-7-0027
Ідеальна гра-головоломка від бренду Little Panda для допитливого розуму малюка. Великий тетріс сприятливий для зору дитини, а для роботи не потрібні батарейки.З безліччю різнокольорових деталей малюк зможе скласти сотні різних комбінацій. При цьому розвиваються дрібна моторика, логіка і увагу.Всі де..
200.0 грн.
Бренд: Vladi Toys Модель: 1-7-0030
Кількість гравців: для одного Основні характеристики Гра-шнурівка Vladi Toys з липучками Бренд: Vladi Toys Жанр: розвиваючі ігри, навчальні Вік дитини: від 3 років Стать дитини: для дівчинки, для хлопчика Розмір: коробка: 21 х 18 х 5 см Матеріал: картон, текстиль Мова: ..
200.0 грн.
Бренд: Arial Модель: 1-7-0001
Капиталист Украина - это классическая экономическая игра, обучающая торговле недвижимостью, которая предоставляет возможность распоряжаться большими деньгами и быстро разбогатеть. Начиная с поля «Вперед» вы передвигаетесь игровым полем, покупая и продавая недвижимость, строя Дома и Отели. Следите за..
250.0 грн.
Бренд: ТАКА МАКА Модель: 1-7-0029
Серія  ігор “Сідай і Грай”. Не витрачай час на правила!Розважайся з сім’єю та друзями! Веселі хробаки захопили ціле подвір’я і  курка вже не дає собі з ними ради. Допоможи курці позбирати їх. Шукай однакових хробаків, кричи: “Кокочвяк!”. І забирай всі картки зі столу.Грай у гру «Кокоч..
250.0 грн.
Бренд: DARTON Модель: 1-12-0007
Настільна гра з вивчення англійської лексики. Мета гри: першим зібрати усі картки на гральному полі, продемонструвавши знання англійських слів. Картки двосторонні, надруковані на міцному картоні, з гарними яскравими зображеннями.У комплекті:поле для гри;кубик;фігурки-фішки;підставки під фішки;навчал..
515.0 грн.
Показано з 1 по 12 із 50 (5 сторінок)