МЕНЮ
КОШИК

ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
Модель: Lifeliqe
Lifeliqe — це база 3D-моделей, мікрофотографій та анімованих відео. Використовується не лише щоб задовольнити потреби сучасного вчителя в візуальних матеріалах, а і зробити процес навчання більш простим і цікавим для дітей. Вчителі підтверджують: Lifeliqe надихає дітей на експерименти й вивчення ..
2900.0 грн.
Модель: mozabook
Інтерактивна панель чи дошка — чудове придбання до будь-якого шкільного кабінету. Але щоб отримати від цього обладнання максимальну практичну користь, вам знадобиться відповідне програмне забезпечення. Таке, наприклад, як mozaBook. Що таке ПЗ mozaBook Це спеціалізоване програмне забезпечення..
5900.0 грн.
Модель: mozaWeb
Отримайте доступ до медіатеки, електронних підручників, ігор і додатків де завгодно! Програмне забезпечення mozaWeb дозволяє працювати та навчатися в режимі онлайн, як учням, так і вчителям. Як користуватися ПЗ mozaWeb Бажаєте отримати доступ до інтерактивних навчальних інструментів по всім ..
1800.0 грн.
Бренд: Nibelung
Лінгафонний шкільний кабінет призначений не лише для поглибленого вивчення іноземних мов та відпрацювання навичок володіння ними. Можливості його застосування набагато ширші. На допомогу вчителю приходить спеціальне програмне забезпечення, яке дозволить включити лінгафонне обладнання до навчальни..
3999.0 грн.
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)