Середній рейтинг магазину:
Директор С.Македонська 25.08.2022

Комунальний заклад « Спеціалізована школа-загальноосвітній заклад №1 I-III ступенів м. Приморська з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів» Приморської мійської ради Приморського району Запорізької області даним листом інформує, що ТОВ «Універмаг освіти» повністю виконало зобов’язання за договором від 10 березня 2020 року №17, укладеного в рамках закупівлі товарів, а саме: Навчальне обладнання для остащення початкових класів НУШ (комплект комп’ютерного обладнання).

ТОВ «Універмаг освіти» якісно виконало умови договору. Поставка товару та його монтаж (встановлення) та налаштування, було здійснено своєчасно, поставлений товар відповідав кількісним та якісним характеристикам. Претензій щодо якості товару та виконання договору до постачальника не було.

Комунальний заклад « Спеціалізована школа-загальноосвітній заклад №1 I-III ступенів м. Приморська з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів» Приморської мійської ради Приморського району Запорізької області рекомендує ТОВ «Універмаг освіти», як добросовісного постачальника.


Відповісти
А.А. Хилько 03.08.2022

Школа I-III ступенів №249 Деснянського району міста Києва даним листом інформує, що ТОВ «Універмаг освіти» повністю виконало зобов’язання за договором від 21 жовтня 2020 року №22, укладеного в рамках закупівлі товарів, а саме: Багатофункціональні пристрої.

ТОВ «Універмаг освіти» своєчасно та якісно виконало умови договору.
Поставка товару, була здійснена своєчасно. Поставлений товар відповідав кількісним та якісним характеристикам. Претензій щодо якості товару та виконання договору до постачальника не було.

Школа I-III ступенів №249 Деснянського району міста Києва рекомендує ТОВ «Універмаг освіти», як добросовісного постачальника.


Відповісти
Директор школи Надія Бердичевська 05.07.2022

Школа I-III ступенів №276 Деснянського району міста Києва даним листом інформує, що ТОВ «Універмаг освіти» повністю виконало зобов’язання за договором від 21 грудня 2020 року №188, укладеного в рамках закупівлі товарів, а саме: Комп’ютерне обладнання (ноутбук Dell Vostro 3590).

ТОВ «Універмаг освіти» якісно виконало умови договору. Поставка та монтаж були здійснені своєчасно, товар відповідав кількісним та якісним характеристикам. Претензій щодо якості товару та виконання договору до постачальника не було.

Школа I-III ступенів №276 Деснянського району міста Києва рекомендує ТОВ «Універмаг освіти», як добросовісного постачальника.


Відповісти
Людмила Євдокимова 16.07.2021

Відділ освіти, молоді та спорту Андріяшівської сільської ради Роменського району Сумської області даним листом інформує, що ТОВ «Універмаг освіти» повністю виконало зобов’язання за договором від 07 липня 2021 року №49, укладеного в рамках закупівлі товарів, а саме: Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (комплектів інтерактивних мультимедійних комплексів.

ТОВ «Універмаг освіти» якісно виконало умови договору. Поставка та монтаж були здійснені своєчасно, товар відповідав кількісним та якісним характеристикам. Претензій щодо якості товару та виконання договору до постачальника відсутні.

Відділ освіти, молоді та спорту Андріяшівської сільської ради Роменського району Сумської області рекомендує ТОВ «Універмаг освіти», як добросовісного постачальника.


Відповісти
В.Кух 09.04.2021

Відділ освіти та культури Любешівської районної державної адміністрації Волинської області даним листом інформує, що ТОВ «Універмаг освіти» повністю виконало зобов’язання за договором від 21 жовтня 2020 року №22, укладеного в рамках закупівлі товарів, а саме: Комп’ютерне обладнання (Комплекти комп’ютерного обладнання (Ноутбук вчителя Тип 1; Документ-камера; Багатофункціональний пристрій) та Ноутбук вчителя Тип 2 для оснащення навчальних кабінетів закладів Відділу освіти та культури Любешівської РДА».

ТОВ «Універмаг освіти» своєчасно та якісно виконало умови договору. Поставку товару, монтаж (встановлення) та налаштування було здійснено своєчасно та якісно. Поставлений товар відповідав кількісним та якісним характеристикам. Претензій щодо якості товару та виконання договору до постачальника не було.

Товариство з обмеженої відповідальністю «Універмаг освіти», добросовісний постачальник, який вчасно та в повному об’ємі виконав зобов’язання за договором.


Відповісти
Діана Товчигречка 08.01.2020

Відділ освіти Роменської районної державної адміністрації даним листом інформує, що ТОВ «Універмаг освіти» повністю виконало зобов’язання за договором від 30 червня 2020 року №547, укладеного в рамках закупівлі товарів, а саме: Машини для обробки даних (апаратна частина), (ноутбуки).

ТОВ «Універмаг освіти» своєчасно та якісно виконало умови договору.
Поставка товару, була здійснена своєчасно. Поставлений товар відповідав кількісним та якісним характеристикам. Претензій щодо якості товару та виконання договору до постачальника не було.

Товариство з обмеженої відповідальністю «Універмаг освіти», добросовісний постачальник, який вчасно та в повному об’ємі виконав зобов’язання за договором.

Відділ освіти Роменської районної державної адміністрації Сумської області рекомендує Товариство з обмеженою відповідальністю «Універмаг освіти», як надійного то добросовісного постачальника.


Відповісти
Директор Г.В. Мичка 22.09.2017

Комунальна установа «Захарівський районний центр обслуговування закладів освіти, культури та молодіжної політики» смт. Захарівка, Захарівського району, Одеської області даним листом інформує, що ТОВ «Універмаг освіти» повністю виконало зобов’язання за договором від 15 серпня 2020 року №161, укладеного в рамках закупівлі товарів, а саме: Машини для обробки даних (апаратна частина), (портативний комп’ютер (ноутбук).

ТОВ «Універмаг освіти» своєчасно та якісно виконало умови Договору.
Товар укомплектований відповідно до вимог тендерної документації та відповідає затвердженим стандартам України та вимогам чинного законодавства.
Поставку товару здійснено вчасно та відповідає кількісним та якісним характеристикам.
Претензій щодо якості товару та виконання Договору до постачальника немає.

Комунальна установа «Захарівський районний центр обслуговування закладів освіти, культури та молодіжної політики» рекомендує Товариство з обмеженої відповідальністю «Універмаг освіти», як добросовісного постачальника.


Відповісти
Показано з 1 по 7 із 7 (всього 1 сторінок)

Підписка на новини:

markerВідкрити карту