МЕНЮ
КОШИК

МЕХАТРОНІКА ДЛЯ STEAM

МЕХАТРОНІКА ДЛЯ STEAM
Бренд: fischertechnik Модель: fischertechnik
ROBO Pro - це інструментарій для розробки керуючих програм для програмованих контролерів. Kонтроллер TXT FT-522429, орієнтований на використання з роботами, зібраними з конструкторів FISCHERTECHNIK. Візуальна мова програмування, що входить до складу ROBO Pro, дозволяє писати прості програми школярам..
760.0 грн.
Бренд: fischertechnik Модель: fischertechnik
Конструктор "Автомобілі і двигуни" / Cars & Drives - навчальний ігровий посібник для дітей, старших дев'яти років. У наборі є інерційний мотор і 280 деталей і різних компонентів для збірки восьми моделей.Конструктор сподобається дітям, які цікавляться різними приводами машин і принципами їх робо..
2500.0 грн.
Бренд: fischertechnik Модель: fischertechnik
Жоден інтерактивний конструктор німецького виробника fischertechnik не обійдеться без живлення. Звичайні батарейки недовговічні, а от блок живлення допоможе оживити ваші моделі надовго! Комплект постачається у невеликій фірмовій коробці, розміри якої 23х15х6,5 см. У наборі є спеціальний модуль для п..
1900.0 грн.
Бренд: fischertechnik Модель: fischertechnik
Якщо ви хочете вдихнути більше енергії у ваші моделі – використовуйте набір «Звук та світло» німецького виробника fischertechnik! Комплект чудово доповнить будь-який набір конструкторів. Мерехтіння LED лампочок та різноманітні звуки доповнять та оживлять будь-який конструктор. Набір містить блок для..
1900.0 грн.
Бренд: fischertechnik Модель: fischertechnik
Набір двигуна XM доповнить різноманітні набори конструкторів німецького виробника fischertechnik. Будування великих автомобілей та габаритних конструкцій, що вимагають наявність компактного і потужного мотору, не обійдеться без двигуна XM. Великою перевагою XM-мотору є – вбудований запобіжник. Він в..
1400.0 грн.
Бренд: fischertechnik Модель: fischertechnik
Набір двигуна XS доповнить різноманітні набори конструкторів німецького виробника fischertechnik. Будування великих автомобілей та габаритних конструкцій, що вимагають наявність компактного і потужного мотору, не обійдеться без двигуна XM. Великою перевагою XM-мотору є – вбудований запобіжник. Він в..
1699.0 грн.
Бренд: fischertechnik Модель: fischertechnik
Набір додаткових деталей Box 1000 німецького виробника конструкторів fischertechnik на 700 деталей. Комплект постачається у великій картонній коробці. В ній знаходиться фірмовий блакитний ящик із міцної пластмаси. На сторонах ящика великими літерами зображені логотипи німецького бренду. У якості кри..
4799.0 грн.
Бренд: fischertechnik Модель: fischertechnik
У набір входить один акумулятор NiMH 8,4 В / 1500 мА * ч і зарядний пристрій. Індикація на корпусі пристрою показує стан процесу зарядки. Коли акумулятор заряджений повністю, мікроконтролер автоматично перемикається в режим підтримки заряду. Приблизний час зарядки - 2.5 години. Вид: аксесуар для ко..
1900.0 грн.
Бренд: fischertechnik Модель: fischertechnik
Fischertechnik - відомі у всьому світі конструктори від німецького виробника. Продукція представлена ​​кількома серіями, відповідно до рівня складності і віку дитини. Конструктор «Пневматика» серії Profi призначений для дітей у віці від 9 років. Завдяки набору можна ознайомитися з принципами роботи ..
4000.0 грн.
Бренд: fischertechnik Модель: 7-2-4-0005
Конструктори fischertechnik PROFI призначені для дітей старше 9 років, поглиблено цікавляться програмуванням, електронікою, інженерією і будівництвом.Навіщо дітям конструктор fischertechnik PROFI?За допомогою такого конструктора школярі на реальних прикладах познайомляться з темою «Електроніка». Вон..
4600.0 грн.
Бренд: fischertechnik Модель: 7-2-4-0003
Конструктор «Механіка і статика» із серії PROFI стане прекрасним подарунком для маленьких інженерів. Якщо вашій дитині подобається техніка та програмування - такий набір допоможе його талантам розкритися.Використання такого набору на уроках STEM дозволить школярам:Зрозуміти принцип роботи коробки пе..
4499.0 грн.
Бренд: fischertechnik Модель: 7-2-4-0012
Хто сказав, що 3D-принтери доступні тільки інженерам і розробникам? За допомогою цього конструктора навіть дитина може спробувати себе в створенні унікальної речі. Це - один з найцікавіших і одночасно складних конструкторів компанії fisсhertechnik.З 890 блоків, що входять до його складу, можна зібра..
21950.0 грн.
Показано з 1 по 12 із 23 (2 сторінок)