МЕНЮ
КОШИК

РОБОТИ ДЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

РОБОТИ ДЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ
Бренд: fischertechnik Модель: SРПШ0018
Дитячий розвиваючий конструктор «Стартовий набір маленький» на 60 деталей німецького виробника конструкторів fischertechnik. Конструктор дасть можливість будувати різноманітні споруди/транспорт, після чого їх можна розібрати та скласти абсолютно нові моделі. До конструктора надається проста та зрозу..
999.0 грн.
Бренд: Makeblock Модель: SРПШ0007
Makeblock STEAM набір Codey Rocky & Neuron Education KitCodey Rocky & Neuron Education Kit - це набір призначений для навчання програмістів і мейкерів. На додаток до більш ніж 10 електронних модулів, які поставляються з Codey Rocky, в комплект входять шість блоків Neuron, які дозволяють учня..
9999.0 грн.
Бренд: Makeblock Модель: SРПШ0028
Набір є ідеальним рішенням для великих класів з програмування роботів. Один комплект включає шість роботів Codey Rocky, що дозволяє одночасно навчати кодуванню до 12 учнів. Потужні особливості Codey Rocky дозволяють учням вивчати Scratch, AI, Python і IoT. Повний комплект навчальних посібників, підр..
52899.0 грн.
Кількість деталей в наборі – 181 штук; Вік: – 6+; Рекомендована кількість учнів, які працюють з набором: 1-3 учні; Країна виробник: Південна Корея; Торгова марка: RoboRobo; Набір складається з пластикових елементів (цеглинок, пластин, балок), які є сумісними з деталями LEGO® SYSTEM та електронн..
7000.0 грн.
Модель: 39303
Комплект Robo KIDS складається з двох наборів: базового і ресурсного. Ресурсний набір є розширенням базового набору. Конструювання моделей відбувається з використанням цеглинок, сумісних с цеглинками LEGO® SYSTEM, а керування моделями - за допомогою спеціальних програмних карток та картрідера. Кар..
12000.0 грн.
Модель: 39306
Комплект наборів з робототехніки UARO №1 (понад 30 моделей роботів) Вік – 5+; Рекомендована кількість учнів, які працюють з комплектом: 1-2; Країна виробник: Південна Корея; Торгова марка: RoboRobo; Комплект UARO №1 складається з трьох послідовних наборів: базового і ресурсних. Ресурсні набори ..
18900.0 грн.
Модель: 39307
Вік – 5+; Рекомендована кількість учнів, які працюють з комплектом: 1-2; Країна виробник: Південна Корея; Торгова марка: RoboRobo; Комплект UARO №2 складається з чотирьох послідовних наборів: базового і ресурсних. Ресурсні набори розширюють можливості базового набору. Конструювання відбувається..
24120.0 грн.
Бренд: fischertechnik Модель: SРПШ0024
Великий конструктор для початківців з лінійки Junior, для дітей від 3 років, включає в себе безліч різних моделей. Транспортні засоби: самоскид, автоцистерна, вантажівка з причепом, евакуатор з лебідкою і креативні варіанти дизайну вражають легкістю побудови моделей і веселим забарвленням. Завдяки с..
1799.0 грн.
Бренд: fischertechnik Модель: SРПШ0020
яка ж дитина не здивується, дивлячись на великий, захоплюючий екскаватор? Транспорт на будівельних майданчиках завжди дуже популярний. Новий іграшковий екскаватор Easy Starter Trucks гарантує чисту атмосферу на будівельних майданчиках, де діти у віці від трьох років зможуть здійснити свою мрію і ста..
1199.0 грн.
Бренд: fischertechnik Модель: SРПШ0014
Конструктор Бульдозер/Bulldozer - розрахований на інтерес дітей, яким вже виповнилося сім років. Складається з 85 яскравих деталей, які дозволяють зібрати три різні моделі гусеничної техніки. У вас вийде снігоприбиральної трактор, бульдозер і сервісний підйомник. Всі три моделі мають гумові гусениці..
899.0 грн.
Бренд: fischertechnik Модель: SРПШ0015
Конструктор Сонячна енергія/Solar - це не просто цікава гра для дітей старше семи років, це справжнє джерело натхнення для маленьких винахідників. Конструктор має свою «родзинку», яку можна знайти тільки в дорогих ігрових навчальних матеріалах: сонячний мотор , який складається з сонячної батареї і ..
899.0 грн.
Бренд: fischertechnik Модель: SРПШ0022
Конструктор Канатна дорога в оригінальній назві Cable Railway, створений для дітей старше семи років. Цілих три різних моделі канатної підвісної дороги всередині! Це справжній сюрприз для майбутніх геніїв-архітекторів і, хто знає, можливо, саме у вашій дитині ховаються якості і талант знаменитого вч..
1399.0 грн.
Показано з 1 по 12 із 44 (4 сторінок)